MİNİK KELEBEĞİM BUSEM

Başlatan esra_yesiloz, 04 Kasım , 2007, 21:26:53

« önceki - sonraki »

esra_yesiloz

06 Kasım , 2007, 22:16:59 #15 Son düzenlenme: 19 Aralık , 2007, 00:12:59 esra_yesiloz
 :binkybaby:  :binkybaby:  :binkybaby:

esra_yesiloz

06 Kasım , 2007, 22:23:55 #16 Son düzenlenme: 19 Aralık , 2007, 00:13:32 esra_yesiloz
 :D

sibell&gökhan

:nazar: :nazar: ÇOK ÇİRKİN BU KIZ ESRA  :k06:
:hungry: BEN BUNU AY ŞİMDİ NASILDA CENNET KOKUYORDUR  :love9:

aslio

Minik Buse'ye 41 kere :nazar: Sayfanız hayırlı olsun güzel paylaşımlarınızı bekliyoruz...

esra_yesiloz

bu kız benim canıma okuyo teyzeleri misafir varken nasılda uslu sölediklerime inanmıyo kimse sakin diyolar herkes gidince ağzıma ........ vallaaa şuanda onu sallaya sallaya biraz sakinleştirdim beşiğinde kestiriyo bende nöbetçi gibi başındayım fenerin maçı var zaten eşim onu izliyo eniştemle kovuldum gibi bişi yani odadan bizimkide bir  sinirliki anlatamam istediği olcak illa evi çınlatıyo sesiyle   :-ooo

kokusunu tarif edemem  sibelcim ben doyamıyorum bi bağ sanki koklaşarak anlaşıyoruz kokusuyla ve bakışlarıyla beni baştan çıkarıyo ya zaten zillii  :binkybaby:  :binkybaby:  :k06:

duru boncuk

eeeeeeee bebeklerin özelliğidir bu esracım bizimkide aynen öyle misafirliğe gidiyoruz çıt çıkarmıyo gülücükler dağıtıyo ama evde canıma okuyo kimsede inanmıyo bana melek gibi kız diyolar  :k06:yani anlıcan içi bizi dışı eli yakıyo bu veletlerin ama yanımda olsunda herşeyine razıyım yeterki sağlıklı olsun la :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

esra_yesiloz

evet canım yaramazlıkları yorsa bile oda ayrı bi güzel geliyo insana koynuma yatırdığımda kafasını kaldrıp bana bakmaya çalışması çok hoşuma gidyoo benim becerikli kızım bugün naptı teyzeleri biliyonuzmu baktım baya baya zorlanıyo ıkınıyo altını bi açtık bayaaaa işler becermişte üstüne bile bulaşmış baştan temizlendk bide gülücük atıyo marifet yaptı cimcime şimdilik yiyo sıçıyo yatıyo biraz nazda var tabi ama o benim meleğim yaptığı herşey çok hoşuma gidiyoooo kızımı çoooookkk seviyoruummmmm  :k06:  :k06:  :k06:  :k06:

burcu-emir

ayyy canım benim ne güzeldir şimdi o.sadece uyuyor.  :love9:
esra bu günlerin kıymetini bil arkadaşım,zaman o kadar hızlı geçiyor ki,bi bakmışsın,kııızzııım yapma,onu tuutttma diye evin içinde çığlıklarla dolaşıyosun  :k06: ve bu günlerini özlemle anıyosun  :ehi:
sana ve güzel kızına kocaman  :nazar: :nazar: :nazar:
logusalık bunalımın var mı canım,benim logusalığım felaketti,hatırlamak bile istemiyorum  :y25: ,eşine dikkatli olmasını söyle  :tongue3:

Almiş'inAnniş'i

ah canım ne hızlı büyüyorlar ya
inanılır gibi değil  :love9:
doğum haberini dün aldık sanki  :aferin:  :nazar:

semra

sayfanis hayirli olsun nice güzel paylasimlara. :nazar:kuzuya allah anali babli büyütmeyi nasip etsin :amin: :opucuk:

esra_yesiloz

haklsın burcucum doğsun diye yalvarıp yakarıyodum şimdi nerdeyse 1aylık olucak çabucak geçiveriyo zaman bunalımım yok canım ama halsizlik ok var daha kendimi toparlayamadan haftasında tek başıma bakmaya başladım çocuğa yat kalk otur kalk dikişlerim tam iyileşemedi onun acısı var biraz bunalım çocuk çok ağlar susmazsa geliyo ve memesiyle oynamayı çok seviyo elile ağzından çekiyo atıyo gene istiyo ağlıyo ozaman sıkıntı basıyo sürekli meme ver sustur canıma okuyo gündüz az buçuk sakiniz akşamları sıkıntı basıyo bizimkine huysuzlanmalar başlıyo eşimle ben susturma çabalarına giriyozz

teşekkür ederim semracım allah hepimizin evlatlarını sağsalim büyütmeyi nasip etsin  :amin:

esra_yesiloz

09 Kasım , 2007, 21:45:43 #26 Son düzenlenme: 19 Aralık , 2007, 00:14:11 esra_yesiloz
buda yeni resimlerimizz

esra_yesiloz

09 Kasım , 2007, 21:47:04 #27 Son düzenlenme: 19 Aralık , 2007, 00:14:42 esra_yesiloz
 :binkybaby:

esra_yesiloz

09 Kasım , 2007, 21:49:31 #28 Son düzenlenme: 19 Aralık , 2007, 00:15:14 esra_yesiloz
 :binkybaby:

duru boncuk

ay esra çok tatlı be  :nazar: :nazar:sıkma kendini canım bebekler genelde niyese gündüz rahat olup uyurlar gecede sanki sabah olmuş gibi ayakta dikerler adamı benim kızım gece ve gündüzü karıştırmıştı ve biz bütün gece ayaktaydık güzdüzde 4-5 saat uyumadan uyanırdı bende delirirdim tabiii :cildir:hem benim eşimde yoktu tek başıma uğraşıyodum senin eşin var en azından değerini bil canım  :(