BEN GELDİMMMMM

Başlatan berenim, 23 Ekim , 2009, 11:42:22

« önceki - sonraki »

berenim

Kızlar merhaba gebelik.org dan herkez burda yaw insan haber verir  :caca: neyse bende geldim sanırım site çokmüş yine bu aradada beni tanımayan arkadaşalrada merhaba diyorum  :k06: ben 2009 mayıs annesiyim beren adında dünyalar güzeli bir kızım var istanbuldan katılıyorum yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum  :toothy10:

es.ma

deliyaaa :toothy10: hoş geldinnnn

berenim

kzı esma varya sayende buldum burayı :ehi: :toothy10: :ehi: :toothy10: inanmayacaksın site çökmüş giremiyorum 2 gündür adını google yazıp arattım baktım burdasın ana bibaktım diğerleride burda  :ehi: :ehi: :ehi: bilseydim daha önce gelirdim

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

h.g canım aramıza ben selcan gusel paylasımlar :flowers: 
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

..BahaR●●

h.geldnnnn beren aramıza
hoş ve güzel vakitler gecirmen dileği ile.........

berenim

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

cok tatlı bebısın var allah bagıslasın :amin: :nazar: :nazar: :nazar:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

berenim

sağol canım amin Allah daha iyilerini size versin inşallah...

GüzeLCe

berenim hg aramıza ben hülya  :wave:

berenim

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: berenim - 23 Ekim , 2009, 11:52:59
sağol canım amin Allah daha iyilerini size versin inşallah...
amın ıns :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: canım benımkı nazlı gelmeye hıc nıyetıyok :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

es.ma

Alıntı yapılan: berenim - 23 Ekim , 2009, 11:47:50
kzı esma varya sayende buldum burayı :ehi: :toothy10: :ehi: :toothy10: inanmayacaksın site çökmüş giremiyorum 2 gündür adını google yazıp arattım baktım burdasın ana bibaktım diğerleride burda  :ehi: :ehi: :ehi: bilseydim daha önce gelirdim

vaybeee googlede nasıl çıkıyo benim adımmm

Demet_dk

hoşgeldin berenim
bebişinde çok tatlı maşallah  :nazar:

berenim

esma valla çıkıyo yani şöyleki "es.ma" yaz arat bu nick ile mesaj bıraktığın yerlerin içinde buldum şekerim

neslihan

HOŞGELDİN CANIM.BENİMDE 1 KIZIM VAR BUGÜN 4 AYINI DOLDURDU.ALLAH HEPİMİZİN YAVRULARINI BAĞIŞLASIN İNŞALLAH.
BESLENMESİ NASIL GİDİYOR BEBEĞİNİN EK GIDAYA GEÇTİNİZ Mİ?