bebeğim bedenimden koptu gitti

Başlatan SUNAY, 22 Ekim , 2009, 13:37:03

« önceki - sonraki »

****EMOŞİNN****

canımçok geçmiş olsun inan çok üzüldüm Allah bidaha yaşatmasın :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

krizantem84

Alıntı yapılan: SUNAY - 22 Ekim , 2009, 13:37:03
merhaba ben 16.10.2009 birhafta önce bebeğimi kaybettim 19 haftalıktı suyumla beraber bebeğimde geldi şuan toparlanmaya çalışıyorum

seni motive etmek isterdim ama bu gibi durumlarda söylenmesi kolay olmuyor:((o yüzden cok zor bir durumdur ALLAH SABIR VERSIN.demekki hayirlisi buymus :sad1: :sad1:

elif35

canım çok geçmiş olsun Rabbim sabır versin sanada eşinede çok zor bişey biliyorum bende ağustosta 1.5 aylık düşük yaptım hep derim biri veren rabbim ikinciyide verir sen şimdi kendine dikkat et üşütmemeye çalış,doktorunun dediklerini harfiyen yerine getir.ben doktorun dediklerini kelimesi kelimesine yaptım şimdi sağlığım düşükten öncesinden çok daha iyi ve belkide şu an hamileyim şüphelerim var çünkü, diyeceğim şu sakın kendini yıpratma ilk 1 ay zor olur senin için ama sonra unutucaksın zamanla

****SeRaP-27****

canım benim allah tekrar versin inşallah senden bir dün sonra da benimki düştü çok zor allah kimseye vermesin:(
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

мiŁenα.

sunay ınsallah bırazdaha ıyısındır tatlım....

:love9: :love7: :love9: