05 Mayıs , 2024, 02:27:23

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Sitenin "En"leri

Başlatan Balböceği, 21 Ekim , 2009, 19:30:15

« önceki - sonraki »

βαlκιz

en tatlı böcekk balcöcegii :k06: :k06: :k06: en meleği aşk meleğiiii :k06: :k06:  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Alıntı yapılan: balkız - 22 Ekim , 2009, 15:43:11
en tatlı böcekk balcöcegii :k06: :k06: :k06: en meleği aşk meleğiiii :k06: :k06:  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
saol cnm annelerin en anneside sensin :love3: :love3: :binkybaby: :binkybaby:

βαlκιz

enn kııızııı bal kızzz benn :ehi: :ehi: :ehi: en ballı anne balkız anneeee :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Alıntı yapılan: balkız - 22 Ekim , 2009, 15:46:13
enn kııızııı bal kızzz benn :ehi: :ehi: :ehi: en ballı anne balkız anneeee :ehi: :ehi: :ehi:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

GüzeLCe

sitenın en çok gevezesi balböcüğü

Balböceği

GüzeLCe

buna askmeleqine dahil  :ehi:

мiŁenα.

forumun en zekiiii en akıllı en kıskanılan uyesı benım tescıllı :toothy10:

:love9: :love7: :love9:

Balböceği

Alıntı yapılan: ♥..ŞeKeRiiM..♥ - 22 Ekim , 2009, 21:49:50
forumun en zekiiii en akıllı en kıskanılan uyesı benım tescıllı :toothy10:
kesinlikle :toothy10: :toothy10: :toothy10:

мiŁenα.

eee aklın yolu bır guzelımm...

ewet bunu cok net bılıyorum kı foruma en kıskanılan cekılemeyen uye benımm  ayyy bu benı cok eglendırıyor :ehi:
[/b]

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: ♥..ŞeKeRiiM..♥ - 23 Ekim , 2009, 10:19:33
eee aklın yolu bır guzelımm...

ewet bunu cok net bılıyorum kı foruma en kıskanılan cekılemeyen uye benımm  ayyy bu benı cok eglendırıyor :ehi:
[/b]

nıye öle dusunuyorsunkı :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

мiŁenα.

senınde dıkkatını cekmeedımı herkez benım lafıma cvp vermek ıcın laf sokmak ıcın beklıyor....

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

ben öle kımseye dıkkat etmem  benım ıcın cana yakınlıgı konusması önemlı dıyer hıc bırseyle ılgılenmem verende allah alanda bos ver bence takma :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

...ђüzüภ çเçєğเ...

askmelegı sen ıtalyada mı yasıyormussun ???
bnde bı donem kalmıstım neresındesın  :-*

GüzeLCe

sitanın en güzel yanı dostluqu  :k06: