ÇİNLİLER DENİLDİĞİNDE BİR KERE DAHA DÜŞÜNÜR ONA GÖRE ALIŞVERİŞ YAPARSINIZ

Başlatan °ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°, 21 Ekim , 2009, 18:41:33

« önceki - sonraki »

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

es.ma

Balböceği

ayyyyyyyyyyyyyy allah belalarini versinlerrr gormeden midem kalktiiii igrenc gorunce bi hos oldummm

Balböceği

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy allahimmm ne vahsi insanlar evt asil bunlar asilacak insanlarrr

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: balkız - 21 Ekim , 2009, 19:11:16
ya ben facebookta izledim çinlilerin vidyosunu bana inandırıcı gelmediiii amaaa yaaa allah allah gerçekmidirki gerçii o çekik gözlülerden beklenirdeee bukadarda olmazzz heraldee yaniii buduruma kimsemi bişey yapmıyoo demiyooo :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: o bülent ersoy da gelsinn ben ona b....mu verim sürsün yüzünee pislikkkk  :caca: :caca: :caca: :caca:
AY GÜLŞAH O OKUDUĞUM VE GÖRDÜĞÜM MANZARADAN SONRA BU LAF AZ BİLE YA
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
SEN ÇOK YAŞA YA

İNANILIR GİBİ DEĞİL HALA SOKTAYIM :igrenc: :igrenc: :igrenc:
can dediklerim....

Balböceği

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° NeRmİn°ღ♥ღ° - 25 Ekim , 2009, 02:36:57
Alıntı yapılan: balkız - 21 Ekim , 2009, 19:11:16
ya ben facebookta izledim çinlilerin vidyosunu bana inandırıcı gelmediiii amaaa yaaa allah allah gerçekmidirki gerçii o çekik gözlülerden beklenirdeee bukadarda olmazzz heraldee yaniii buduruma kimsemi bişey yapmıyoo demiyooo :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: o bülent ersoy da gelsinn ben ona b....mu verim sürsün yüzünee pislikkkk  :caca: :caca: :caca: :caca:
AY GÜLŞAH O OKUDUĞUM VE GÖRDÜĞÜM MANZARADAN SONRA BU LAF AZ BİLE YA
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
SEN ÇOK YAŞA YA

İNANILIR GİBİ DEĞİL HALA SOKTAYIM :igrenc: :igrenc: :igrenc:
allah gulsah ne deyimmm ne diyon anlamadimm :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

βαlκιz

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: çocuklar hergün defalarcaa çıkarıyooo onarı yollıycam  o adiyeee sürsünnn yüzüne nur gelirrr belkiii rengi solmuşşş düzelirrr  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
irenç kadın yokyk adam nüfu cüzdanının yarısı mavi yarısı pembe olsun onun yaa  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Alıntı yapılan: balkız - 25 Ekim , 2009, 23:21:05
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: çocuklar hergün defalarcaa çıkarıyooo onarı yollıycam  o adiyeee sürsünnn yüzüne nur gelirrr belkiii rengi solmuşşş düzelirrr  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
irenç kadın yokyk adam nüfu cüzdanının yarısı mavi yarısı pembe olsun onun yaa  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:bencede yakisir :ehi: :ehi:

βαlκιz

Balböceği

Alıntı yapılan: balkız - 25 Ekim , 2009, 23:23:43
imzanda harikaa yaaa bayldımmm tam bnnn bi çocuk daha eklee  :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
hHHAHAHAHAHAH ne demssin kizzz eccik buyuk olsaydii :toothy10: :toothy10:

GüzeLCe

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

ben buna inanmıyorum canım ya belkide inanmak istemiyorum

umarım böyle birşey yoktur aslı yoktur çok korkunç