Kahretsin yine hastalandim yine

Başlatan Balböceği, 21 Ekim , 2009, 00:55:51

« önceki - sonraki »

Balböceği

allahim psikolojim bozuldu yarabbimmm aglaya aglaya gozlerim sisi herkes ustume ustume geliyor
:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:her ay oldumu olmadi demekten duymaktan biktim usandimmmmmmmmmm hicbisey duymak istemiyorum

krizantem84

canimmm üzülme demek istemiyorum artik zor bi kelime oldu bu ama insallah diger aya ne diyim bilmiyorumki ya cok zor bisey  :sad1: :sad1: :sad1:

serra_emine

slm balböcegi boşver ya takma kafaya sorup durana da uygunca sustur ben daha ıstemıyorum sız ıstıyosunuz dıye çocuk yapıcak doguracak degılım ya de....boşver senın uzuldugunu kafaya taktıgını gördukçe daha da üstune gelırler sen rahat ol bu cvp ı ver onlara bence rabbım uygun zamanda verır sana sen dua et
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

denizkızı123

çok zor bir durum canım ama inşallah bu gözyaşlarında dinecek merak etme

βαlκιz

balböcegiii üzülmee yaa kıyamammm aglamaa bende daha yeni evliykenn hep aglardımm bebek bebek derdimm allahım duydu beni ikiz verdiii sabrett olucakk sana kimse neden olmuyoo diye soru soramaz boşverr sizene de geççç olmamasınında vardır bi hayır bi zamanı var demek üzülmee  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

balböceğim canım :opucuk: bu kadar isyan etmem tatlım tamamı herşey allahtan canım

aysel

tatlım neden kendini böyle harap ediyorsun bu şekilde gebe kalasın varsada olmaz bu beynini kemiren acaba gebe kalabilecekmiyim bu ay düşüncesi aklındayken sen o ay nasıl gebe kalabilirsin
şimdi sakinleş ve unut bunu git başka şeylerle yor kafanı gebeliği unut hiç beklemediğin anda oluyto bu işler
bekleyerek olmuyo allahın hediyesi işte bekleme onu o sana gelitr ama git başka şeyler yap bi kursa git ahşap boyama tasarım canın ne istiyosa onlarla meşgul ol lütfen ve tüm gebe kalmak isteyenler  :k06:
Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,
Ve kurduğum en güzel hayal sensin

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

böçüğ ben sana dıye dıye agzımda tuy bıttım guselım herseyı bırak oluruna böle stres yapıyon sonundada bekleyıs olmuyo oturum aglıyon bende gecdım   o dönemden bırak herseyı oluruna sıkma canı önce öpum sonra dovım :opucuk: :caca: :caca: :caca: :caca:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

..BahaR●●

edacımm bukadar üzme kendini cnm ya
bak sen daha çok yeni evlisin
soranlara şimdi düşünmüoruz çok erken hayatımızı yaşıyalım biraz de
eşim istemiyor de
kimse evinin içinde olanı bilemezki dimi ama
eğer bukadar stres yaparsan
gebeliğini geciktirirsin cnm.....

Demet_dk

valla böyle yazan arkadaslarımı gördükçe çok üzülüyorum
lütfen stres yapmayın pozitif olun ne kadarlık evli olduğunu bilmiyorum ama kızlar yeni evlisin falan yazmış
acele etme Allah büyük neyi ne zaman vereceğini bilir
canını sıkma üzülme  :opucuk:

ruhnaz

bak bana 2 senedirki olmuyor ama senin gibi üzülsemde ağlasamda hiç kimseye belli etmiyorum birtek sıkıntımı sizlerle paylaşıyorum .hiç ümüdimi kaybetmiyorum :opucuk:üzülme nolur

cumbba

evett canım yaaa sen yanlış değilsem daha evleneli 3 ay olmuş. Biraz bekle derim ben bebek için yani. Bunu stres yapman için o kadar çok zamanın var ki önünde ama bu süre çok erken bırak gönlünce yaşa evliliğin tadını çıkar. Oluruna bırak herşeyi nasılsa olacak bir gün.Ye iç gez toz daha 3 ay olmuş ya tabii herkesin düşüncesi farklı ama yıpratma kendini.  :-*

GüzeLCe

eda deli oluyorum sana ya  :violent1: canımsın artık beklemek istiyorum diyorsun her ay üzülüyorum diyorsun zaten evleneli 3 ay oldu takma bukadar ya lütfen sters herseyi  güçlestiriyor Rabbim ne verirse demek hayırlısı böle offf ya tatlım ben 4 yıldır bekliyorum çocuk diye yanıyorum ben napim hı ?
elimizden bişi gelmiyor sabırdan baska bizde isyan asla olmaz  :icon_thumright:

hade üzülme artık :opucuk:

EMEL 26

Alıntı yapılan: bàLboc£qi - 21 Ekim , 2009, 00:55:51
allahim psikolojim bozuldu yarabbimmm aglaya aglaya gozlerim sisi herkes ustume ustume geliyor
:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:her ay oldumu olmadi demekten duymaktan biktim usandimmmmmmmmmm hicbisey duymak istemiyorum
canım öncelikle kendimize iyi bakalımda saglıklı bebişler getirelim degil mi moralin bozuldu biliyorum ama sabır sen kendini ve eşini düşün kimseye kulak asma tatlım öncelikle herşeyde bir hayır vardır allahım eminim senin yüzünüde güldürcek ama sabır canım :opucuk:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

Balböceği

kizlar cok tesekkur ederim size anlatamam anlamadim hastalandigimi tesaduf fark ettim ama elimde olmadan gozlerim yaslar akiyor su anda bile yazamiyorum rengim sapsari gecmis aynada taniyamadim kendimi oyle agladim oyle agladim esim geldi noldu dedi hastalandim dedim tmmda niye agliyon dedi daha yasimiz kac basimiz kac ne olursa olsun niye dert ediyon diyorya hickiriklara boguluyorum kizim daha yeni evlendik niye agliyon diyor sanki bana sormuyorlarmi diyor bende istemiyok diyom susuyorlar ama anlatamam aglaya aglaya istifar etmeye geldim teselli ediyor ama ne fayda kizlar elin memleketinde yalnizlik cok zor 1. sene cocuk dusunmuyordum ama esim dvmli calisiyor ama bugun kafami topladim dedim allahim ne zman verirsen o zman kabulumdur bide kiziken cevremde cocuklari olmayan cok kisi gordum o zmandan beri cok korkuyorummm anlatamam