MELEK TUANAM

Başlatan Tuana'NIN ANNESI TUBIS, 01 Kasım , 2007, 07:23:34

« önceki - sonraki »

sevda

HOŞGELDİN TUANACIM VE GÜZEL ANNESİ.... :flowers:

Bitanem tanayı ilk busenin sayfasında gördüm sanırım ve çok tatlı bir bebek diye düşündüm ilk gördüğümde allah nazarlardan hem sizi hemde meleğimi saklasın  :nazar: maşallah .....

Tabiki sayfanızı yalnız bırakmayız yeterki sen uğra ve bu minik prensesden güzel haberler ver bize bunu yapman yeterli çok öpüyorum ve yeni sayfanızda her gün güzellikleri paylaşmak adına şimdilik hoşçakalın diyorum .... ;)

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

almisin annesi meraba sayfamizi ziyaret ettiginiz icin cok tesekkur ederiz.kizimi guzel buldugunuz icin ayrica tesekkurler eminimki sizin kizinizda en az benimki kadar guzel massallah diyelim.en kisa surede sayfanizi ziyaret edicem.sizi ve kizinizi  :opucuk:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

Asli ve tatli kizi Ece Deniz,
Asil siz hosgeldiniz sayfamizi neselendirdiniz :icon_flower:
Benim melegim henuz opucuk gondermeyi bilmiyor,onun yerine ben gonderiyorum. :opucuk:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

Hosgeldin Sevda
Benim kuzuya ve bana ettigin iltifatlar icin cok tesekkurler.dogru soyluyosun ablam kendi sayfasina koymus resimleri,benimde daha onceden haber yoktu,ama sagolsun eklemis ve sizlerle paylasmis en azinda biz buraya gelmeden siz tuanayla tanismis oldunuz.ayrica sizin oglunuzda cok yakisikli cok karizmatik :opucuk:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

ABLACIM BU CICEKLER SANA :flowers: :flowers: :flowers:

BUNLARDA AYBERKIME  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

TUANANIN SAYFASI HAYIRLI OLSUN GÜZEL İLKLERLE DOLSUN  :flowers: ARAMIZA HOŞGELDİN BONCUK GÖZLÜ TUANA  :nazar:

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

sevda

Canım ne demek her zaman burdayız ve seni birde bu tatlı yavruyu yanlız bırakmayız ayrıca iltifat değil gerçekleri söyledim ben... :opucuk: :flowers:

duru boncuk

merhaba tubacım melek tuananında bi sayfası olmuş çok tatlı bi kızın var canım daha önce tanışmıştık onunla ama şimdi daha yakından tanırız umarım
bizi bu güzellikten mahrum bırakmazsan çok mutlu olurum bizde sayfanızı boş bırakmayız hiç
meleğini ve seni kocaman  :opucuk: :opucuk: :opucuk:kızımla beraber

jbdun

Alıntı yapılan: Buse & Ayberk - 01 Kasım , 2007, 07:57:12
Alıntı yapılan: jbdun - 01 Kasım , 2007, 07:54:22
Alıntı yapılan: Tuana'NIN ANNESI TUBIS - 01 Kasım , 2007, 07:44:36
TUANA'NIN HAYATTAKI 2.GUNU  :love9: :love9: :love9:

resim yok :icon_scratch:

jbdun resimler var sanirim sen goremiyorsun ayrica tuana benim yigenim tubiste kuzenim:))

busecim büyük resimleri gördüm ama tuananın hayattaki 2.gününün altında foto yoktu da onu dedim ;)

sibell&gökhan

HOŞ GELDİNİZ SEFALAR GETİRDİNİZ CANIM...
CANIM ÖNCELİKLE TUANAYI ALLAH BAĞIŞLASIN ÇOK TATLI ÇOK ŞEKER  :nazar:İŞALLAH SAYFANIZ GÜZELLİKLERLE DOLAR TAŞAR GÜZEL PAYLAŞIMLAR DİLİYORUM CANIM

BUNLARDA BİZDEN SİZE  :flowers: :opucuk:

-Butterfly-

2 gundur telefonla konusmuyoruz ozledim ama olmuyor boyle... gerci biliyorum hayatim  simdi cok musait degilim biliyorusun onun icin aramiyorsun... nasilsa acisini cikartirizzz  guzel kizimi opuyorum... :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Almiş'inAnniş'i

buralara da uğramıyo  :dontknow:

-Butterfly-

YAA EVET BILGISAYARINDA SORUN VARMIS :(( SERVISE GONDERMISLER ;(

sevda

En kısa zamanda bekliyoruz fıstıklarıııı.... ;)

şerife Berat

merhabalar tuana ve güzel annesi .yeni hayatına hoşgeldin umarım güzel anılarınızı ve ilklerinizi bizimle bu sayfada paylaşırsınız  :opucuk: