Rabbim dualarımı kabul eder inşallah ve artık bebişimi kucagımı alırım..

Başlatan ๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑, 31 Ekim , 2007, 12:32:42

« önceki - sonraki »

anne olmak isteyenler okusun

bebiş
41 (67.2%)
anne
20 (32.8%)

Toplam Oy Verenler: 58

melek_83

sevgili tülin, dilerim rabbimden anne olmak isteyen herkesi muradına kavuşturur dualarını kabul eder :amin:
güzel haberlerini alak için sabırsızlanıyorum canım, Allah şansını bahtını açık etsin...  :binkybaby:

MeRVe_

tülincim inşallah o güzel haberi verisin bize canım.. dualarımız seninle..
Allah dua eden hiçbir eli boş çevirmesin inşallahhh  :amin:

akrep79

canım rabbim dualarını kabul etsin kollarını boş çevirmesin inşallah  :amin: şimdiden heycan sardı ben bu gece uyuyamam inan,hayırlı haberlerini bekliyoruz.

Angel

Adasim insallahhhhh yarabbim insallah bak bende yeni hamileyim 3 gun oldu ogreneleli hep seni dusunuyorum ,sana dua ediyorum bi tanem dedigim gibi insallah iki adaslar yeni yilda beraber hamis oluruz  benimki kabul oldu insallah seninkide kabul olur bi tanem Allaha emanet ol.

oozge

tüliş aynısını dun kendısınede soyledım pardon dunden oncekı gun
aradım knustuk selam soyledım senden çok çok bombayıda soledım cok sevındı  :hieyt:

hatta inş. dedım 2 adaş safak syfasına yazarız 1 i tamam dedım

bugun buyuk gun kızlar nolur dua edelımmmmmmmmmmmmm :hieyt:

handan

Angel

Surekli dua ediyorum gece yattigimdada hep onu dusunuyorum Allahim hayirlisiyla bu sefer veriri diye insallahh    :amin: :amin:

sevim_li

tülincim bayadır siteye bakmadım hiç bugün sonucu öğreniyormuşsunn allahım inşallah güz<el haberlerle dönersinnn bizi habersiz bırakma  bebişlerinle gel bekliyoruzzzz :wav:
4 senedir tek eksimiğiz sensinn herşey senin için ama yoksun

handan

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

selam kızlar hepimize ayrı ayrı tşk ederim beni düşünüp meraklandıgınız için size çok güzel haberler le gelmek istedim ama olmadı bu sferde rabbim boş çevirdi artık allaha kalmış ben elimden geleni yaptıgıma inannıyorum geriye döndüğgümde ugraşmadım şunuda yapsaydım  neden yapmadım diycegim hiçbirşey yok gerisi allahın takdiri uzun bir süre mola veriyorum bu işe belkı de kendılıgınde olur inş ama rahatlamam için unutmam kafamı boşaltmam lazım yapcak birşey yok ilki gibi degilim mesela tecrübeliyim bugün zaten hastaneye giderken olumsuz haberı alıcakmış gibi gittim öyle hisettim o yüzden hiçde yıkılmadım sadece biraz üzüntü oluştu agladım rahjatladım  ve yola devam ediyorum eşimde benden daha çok yıkıldı bu sefer inanın benı aradı hadi dedi ver haberi ama ben ona baba olamayacagını  söyledigimde çok kötü oldu yarım saat sonra yanıma geldi ve evımize geldik işte böyle kızlar umarım iyi ve güzel yıllar bizimle olur elbet birgün olcak ben umudumu yitirmedim bugun haberı alıp geldıgım de showda bir yayın vardı canlı yayında 16 yıllık evli 7 kere düşük olmuş bir çiftin bebeklerı oluyordu bugun onu gösteriyordu canlı canlı onu seyrettım ve huzur doldum babası bebegı kucagına aldıgında çok tavsiye ler verdi onun için ugraşdıgım çabaların bir saniye de unuttum dedi umudunuzu hiçbirzaman yitirmeyin dedi bunlar  bir ders bize elbet olucak ama ne zaman nasipse ozaman olucak görüşrüüz canlarım şimdlik ara verıyorum biraz gene görüşrüz p.tesi inş herkese hayırlı seneler iyi yıllar umarım bütün sıkıntılarınızı üzüntülerini olumsuzluklarınızı geride bırakır iyi bir yıl geçirirsiniz
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

handan

tülincim canım
herşeyde bi hayr vardır diye avunalım. yeri zamanı değil demekki
Rabbim sana en hayırlı zamanda nasip edecektir meleğini buna emin ol
sen biraz kafanı dinlemeye unutmaya çalış yaşa hayatını.
mümkünse ufak bi tatil falan yap.
herşey daha güzel olacak, zamanı gelince rabbim sana da nasip edecek sabah show tv deki mutluluğu.  :amin:

azra35

Alıntı yapılan: handan - 31 Aralık , 2008, 16:53:22
tülincim canım
herşeyde bi hayr vardır diye avunalım. yeri zamanı değil demekki
Rabbim sana en hayırlı zamanda nasip edecektir meleğini buna emin ol
sen biraz kafanı dinlemeye unutmaya çalış yaşa hayatını.
mümkünse ufak bi tatil falan yap.
herşey daha güzel olacak, zamanı gelince rabbim sana da nasip edecek sabah show tv deki mutluluğu.  :amin:
bende katılıyorum tülin allah herşeyin hayırlısını ve o hayırlı şeyin ne zaman olduğunu biliyo ve biz ne kadar kafaya taksakta allah bi yerden insanı güldürüyo canım benim

destina

allah sabır versin tülincim moralini bozma  hiç bir zaman allah sana  daha güzel evlatlar nasip etsn. tekrar geçmiş olsun  canım üzüldüm. kendine iyi bak...
anne olmak istiyorum

BEYAZGÜL

ay canım ya inan çok üzüldüm.benimde olmuyor ama nasip sabret belki senin,benim için beklemek hayırlıdır.hayatı akışına bırak sen elinden geleni yaptın,gerisini allah a bırak.tevekkül et.geleceği gören allahtır.bizim hayır bildiğimzde şer,şer bildiğimizdede vardır bir hayır.üzme canını.herkes dünyada bir şekilde imtihan oluyor.seninde imtihanın bu demekki.sabırlı ol imtihanı kaybetme.dualarım seninle.olmayan isteyen herkese rabbim evlat duygusunu tattırsın inşallah. :amin: :amin: