DOMUZ GRİBİ AŞISI..

Başlatan sarisinn, 20 Ekim , 2009, 12:44:53

« önceki - sonraki »

GüzeLCe

arkadaslar istanbulde
raburantda calışan genlerle alakalı bölümde bi ark var onlar arastıyorlar aşı  kesinlikle vurunmayın dedi
yan etkisi çok fazla felce ölüme kadar gidiyor ...
türkiyede okadar aşı getirmiş ki hep si elinde patlamış bunları napsakki diye düşünüyorlarmış
kimse deneme tahtası deqil  ;D

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

..BahaR●●

**YeŞiLzEytİN**

gυωєη∂ıgıм тєк ѕєун!!αуηαуα вαктıgıм∂α gσя∂υgυм ωє уυкαяıуα вαктıgıм∂α gσяємє∂ıgıм∂ıя!!!    

seyda

anlayamadim türkiyede domuz gribi asisimi gelistirilmis?? benim bildigim dünyada bu asiyi novartis ve glaxo smith kline yapiyo. 3 farkli asi var 2si novartisin yetiskinler icin olani da gsk in. keske türkiyede gelistirilse asilar nerdeeeeee.....

мiŁenα.

ee turkıyede domuz grıbı asısı altında yapılan ası ne :dontknow:

GüzeLCe

sanırım abd deki aşılarla arasında fark varmış o yüzden bayram tatilinede zenginler aşı için oraya gidiyormuş ordaki aşılarda civa yok muş
burdakiler civalıymış nasıl oluyorsa  :dontknow:
birde drlar cok korkutuyor bu hiç bişi değil ocak-subat 2 katlıycak ölümler deniliyor :sad1:
ben bunude aşıların elde patlamasına veriyorum drlar opara kakalıyolarlar onlarda ekran gecip konuşuyorlar  ;D
çünkü okadar cok aşı gelmişki türkiyeye maliyet cok alan yok GÜMMMMMMM  :ehi:
peki hiç bi dr nıye canlı aşı olmuyor ekranda  :ehi:

мiŁenα.

bende anlayamadım dun habelede ızledım o cvalı olayını...

sacma seyer yaaa :violent1:

seyda

bu asi paraylami yapiliyo türkiyede anlamadim. burda bedava orda da bedava diye duymustum. doktor asiyi satmiyoki cebine para girsin. devlet asiyi para verdi aldi bu iki sirketten birinden. olsan da cikti parasi olmasan da ne farkederki?

azra35

ben aşı oldum şimdilik bişey yok hastalığa yakalanmaktan iyidir

мiŁenα.

yavas yavas bende kayıyorum asıya sanırsam ::)

azra35

hiç katılmıyorum aşı olun bence çok fazla yan etkisi yokmuşş hasta olsak daha mı iyi...

мiŁenα.

baska ulkelerde asıdan olenler varmıs...

yan etkısı cok mus...

ee her kafadan ayrı bır ses ınsan ne yapcagını sasırıyor :dontknow:

GüLBaKıŞLıM

ben 12 haftalık hamileyim ve aşı olmayı düşünüyorum normal mevsimsel grip aşısı ile yan etkileri aynıymış bizim arkadaşlar hem çocuklarına yaptırdılar hem de kendileri aşı oldular.kaldı ki hamilelere yapılan aşı en zararsız ve kimyasal madde içermeyen olanı.hadi aşı olmadık ve virüse yaklanıp bebişimize bişey oldu bunun sorumllulugunu nasıl yasıycaz ayrıca ben öğretmenim 450 öğrencim var işin içine veli ve diğer öğretmenleride katarsak günlük 500 kişiyle temas halindeyim nasıl aşı olmayım?
[URL = http://lilypie.com] [/url]

мiŁenα.

MANTIKLI EN FAZLA TEHLIKEDE OLANLAR BIZLERIZ