DİZİLER TOPLUMSAL AHLAKI BOZUYOR MU?

Başlatan miray, 19 Ekim , 2009, 17:59:06

« önceki - sonraki »

ırmak184

AککORTįє

Mine'l Aşk

Evet bozuyor...Artık hiçbir ahlaki değere önem verilmiyor...Bence sadece diziler değil artık çoğu tv programı ahlaki açıdan toplumu menfi olarak etkiliyor...

Tabi bunları engellemek bizim elimizde...Eğer bir aile oturup çoluk çocuk hep birlikte bu dizileri izleyip reytingine katkıda bulunuyorsa tv sektörünün işine gelir...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

Balböceği

..... Eskidendi o ailece Televizyona bakmak  :-\

zelis

bozuyor tabikide , hemde cokkk
artik her turlu igrencligi normalmis gibi gostermeye calisiyorlar.....gozunu alistirmaya calisiyorlar  milletin......

мiŁenα.

aslında açmasak izlemesek hiçte toplumsal ahlakı bozmaz..

reytingi düşen diziyi hayatta tvde bekletmezler.demekki izleniyor ki tv'deler hala..

Malesef böle :sad1:

:love9: :love7: :love9:

ilkcemre

amann toplumun ahlakı mı kaldı zaten bozuk... iki üç diziden bişi olmaz. kendini bilen zaten etkilenmez öyle 3 5 diziyle. kendini bilmeyende zaten bozuk işte... 

BENİM NAÇİZANE GÖRÜŞÜM

BENCEEE YANİİİİİ  :tongue3: :tongue3: :tongue3: :tongue3:

ayysnn

Alıntı yapılan: ♥cemrem♥  ヅ - 26 Ekim , 2010, 10:12:22
amann toplumun ahlakı mı kaldı zaten bozuk... iki üç diziden bişi olmaz. kendini bilen zaten etkilenmez öyle 3 5 diziyle. kendini bilmeyende zaten bozuk işte... 

BENİM NAÇİZANE GÖRÜŞÜM

BENCEEE YANİİİİİ  :tongue3: :tongue3: :tongue3: :tongue3:

bncede.
baktın dizi ahlakını etkilio izleme.ahlakına güvenen izlesin :P

Balböceği

71 Milyonun psikolojik destege ihtiyaci var Bu konuda  :ehi:

asya81

kesinlikle örnek olunuyor hemde kötü. :caca: neden derseniz evlendirme programlarına bakın yaşı başını almış kadınlar adamlar şarlatan gibi hepsine deli gömleği giydir o derece yani.gençler yapsa neler ederler bide onlar örnek olacak :cussing: ha ona keza dizileri aklıma getiriyorum hepsi kötü küçük sırlar var öğrencilere müthiş kötü örnek bide öğretmen kemal dizisi o dizi kaliteli kötü örnek gösteriyorda e be kardeşi o öğrencilerin hali ne :caca: