28 Nisan , 2024, 21:32:36

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bebeğim gidiyo tutamıyorum.........

Başlatan eliiif, 19 Ekim , 2009, 13:02:45

« önceki - sonraki »

eliiif

kızlar hepinize çok teşekkür ederim allh razı olsun allah hiç birimize böyle acılar yaşatmasın :amin: :amin: :amin:

hülya,yağmur

amin elifcim sanada bi daha hiç yaşatmasın inş

ѕєν∂α¢αη

Çok geçmiş olsun. canını sıkma unutmaki her şerde bir hayır vardır ve unutmaki umut her zaman var.

Uploaded with ImageShack.us

EMEL 26

NE DESEM BOŞ BİLİYORUM SENİN İÇİDE FIRTINALAR KOPUYOR  ALLAHIM EN HAYIRLISINI VERSİN  EN KISA ZAMANDA SAGLIKLI BEBİŞLER VERSİN
Kızlarımla hayat çok güzel💖

****EMOŞİNN****

canım çok geçmiş olsun benzer olayı bende daha yeni yaşadım bilirim çok zordur üzülme Allah yine verir dua et :binkybaby: :binkybaby:

krizantem84

evet ALLAH SABIR VERSIN :amin:TEKRAR HAMILE KALMANI VE HAYIRLI,SAGLIKLI BIR BEBEK DÜNYAYA GETIRMENI NASIP ETSIN :amin:

HERSEYIN HAYIRLISI

betüs26

CANIM ÇOK ÜZÜLDÜM AMA HERŞEY ALLAHTAN VERENDE O ALANDA BEN 3 KEZ YAŞADIM ŞİMDİ TEKRAR HAMİLEYİM BENDE ÇOOOOK ACILAR ÇEKTİM ÇÜNKÜ BENİM BEBEKLERİMDEN BİRİSİ 7 AYLIKTI DİĞERİSE 7 HAFTALIK BİRİDE BOŞ KESEYDİ GÜCÜMÜN TÜKENDİĞİNİ HİSSETTİM ÇOĞU ZAMAN AMA HEP KENDİME HATIRLATTIM ALLAH NASİP ETMEDEN OLMUYOR NE YAPSAN BOŞ DEDİM ÖYLEDE ZATEN YİNE OLUR KENDİNİ ÇOK YIPRATMA GÜÇLÜ OL CANIM İNŞALLAH ARKASINDAN HEMEN HAMİLE KALIR VE BU SEFER Bİ SORUN OLMAZ İNŞALLAH GEÇMİŞ OLSUN

мiŁenα.

HER SERDE BIR HAYIR VARDIR DEMMEK LAZIM..COK ZOR OLSADA :amin:

:love9: :love7: :love9:

****SeRaP-27****

mrb elif bende yeni katıldım aranıza neler hissettiğini anlayabiliyorum bende kaybettim daha yeni 17 ekimde daha ilk bebeğimdi ama demek ki böyle hayırlıymış çok can sıkıcı ama elimizden bişi gelemiyor malesef bazı durumlarda işte hayatttttttttt
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

мiŁenα.

canım gecmıs olsunn...

rabbım bır daha yasatmasın :amin:

:love9: :love7: :love9:

SUNAY

canım allahım sana sabırlar versin bende bebeğimi yeni kaybettim ve şuan hala o buğranı geçirmeye çalışıyorum

ecee

canım çok geçmiş olsun rabbim acılarını tez zamanda iyileştirsin.fakat aklıma bişey takıldı.madem bebegin gelişimi durmuş niye kürtajla almadılarda kendiliginden düşmesini önerdiler onu anlayamadım.ya allah korusun parça kalma durumu olmazmı.

****SeRaP-27****

canım bebeğin ne kadarlıktı gerçekten bende neden kürtaj önermedi anlamadım kendin düşürmen sana acı çektirir benimde düşmeye başlamıştı doktorum hemen kürtaj önerdi başta çok korktum ama bişi olmadı aksine çok basitmiş şimdi çok iyiyim kanama yok bişi yok ve yenisine hazırlık yapıyorum folik asit kullanıyorum yeni olacak bebeğimin (allah nasip ederse) daha sağlıklı olması için elimden gelen ne varsa yapmaya çalışıyorum hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

eliiif

canlarım kaçgündür nete giremedim şimdi gördüm çok sağolun allah hepinizden razı olsun daha çok küçük tıbbi müdahaleye gerek yok dedi doktor bende doktoruma çok güvendiğim için hiç başka doktora sorma ihtiyacı hissetmedim ama artık kanamam durdu bebeğim düştü hiç ağrım sızım kanamam bişeyim kalmadı yani sadece 2 gün çok ağrım oldu sonra ara ara kramp şeklinde kasılmalar oldu şimdi tamamen geçti çok şükür demekki doktordan doktora değişiyo benim doktorum kendiliğinden düşebilcek küçüklükte olanlara kürtaj yapmıyo demekki neyse hayırlı artık bu da böyle geçti gitti.

krizantem84