galiba ben anne oluyorum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Başlatan duyguduygu, 19 Ekim , 2009, 09:38:24

« önceki - sonraki »

ozturkish_ela

teşekkr ederim  :opucuk: ewett yaa sonunda bu meraktan kurtuldum ama sırada kan testi varrr o da pozitif çıkınca mutluluğum ikiye katlancak  :)

hülya,yağmur

Alıntı yapılan: ozturkish_ela - 20 Ekim , 2009, 19:27:54
teşekkr ederim  :opucuk: ewett yaa sonunda bu meraktan kurtuldum ama sırada kan testi varrr o da pozitif çıkınca mutluluğum ikiye katlancak  :)
canım allah tamamına erdirsin inş :amin:

ceylin eslem

göznaydın canım allah tamına erdirsin.darısı bizimde başımıza.idrar testinde çıkmışsaaa ohhoooo kanda haydi haydi çıkar.merak etme.kan tahliline gerek bile yok aslında zaten hamilesin.ama degerlerine göre bakarsın kaç haftalık olduguna.

EMEL 26

Alıntı yapılan: ozturkish_ela - 20 Ekim , 2009, 19:27:54
hayırlı olsun canım  inşallah hayırlısıyla  alırsın kucagına  :nazar: :nazar: :hello2:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

yasmin35

YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

ozturkish_ela

amin  :amin: hepinize çok teşekkür ederim canlarımm artık darısı sizin başınıza dualarım hep sizinle olcakk allahım ne muradınız varsa tez vakitte kavuştursunn hepinizii  :opucuk:

betüs26

içime doğmuştu çok sevindim canım tebrikler çok sevindim allah tAMAMINA ERDİRSİN :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :nazar: :nazar: :nazar:

ozturkish_ela

amin canım çok saoll allahım herkesinkini sağsalim kucagına almayı nasip etsin içindede bizleree  :amin: :nazar:

yasmin35

elacım senide ekledim ekim ayı hamişlerine ben sayıyorum bu ay kaçtane hamiş vercez diye canım darısı bütün istiyenlerin başına sağlıklı sihatli kucagına almayı nasip etsin işallah
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

krizantem84

Alıntı yapılan: ozturkish_ela - 20 Ekim , 2009, 19:14:31
selam kızlar testi yaptım allahıma binlerce kez şükürler olsunn yaşasın bende hamileyim çok mutluuuyuuuuum yaaaaaaaaaa çoooookkk  :muzz: :muzz: :muzz:  :hieyt: :hieyt: :hieyt: hemde ilk kez böle kıpkırmızı çıktı yaa allahım darısı tüm isteyenlerin başınaa herkese bu duyguyu yaşatmasını nasip etsinn  :amin:

CNM BNM COK SEVINDIM EKIM AYI HAMISLERI COGALDI YUPPYYY YUPPYYY :muzz: :muzz:
hayirli sagliklisiyla daim olsun cnm :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

elif35

bende ağustos da düşük yapmıştım doktorumun istediği testleri yaptım hepsi çok güzel çıktı doktor tüm depolarımın dolu olduğunu kansızlığımın geçtiğini söyledi korunmayı bırakabilirsin dedi bakalım ekimin 10 unda adet olmuştum 16 sında bitti o günden beri korunmuyoruz kasımın 6-7 si adet olmam lazım o günden sonra belli olucak inşallah bu sefer bebeğimi kucağıma almak nasip olur ..... bu ay hamile kalanların sayısı da çokmuş inşallah hepiniz sağlıklı güzel bi hamilelik geçirirsiniz bi avazda bebeğinizi düünyaya getirirsiniz inşallahh... kasımda belli olurda ekim ayı hamilelerine beni de eklersiniz inşallahhhhh :amin: :amin:

yasmin35

kızlar bende hamişim çok mutluyom allah herkeze nasip etsin işallah

мiŁenα.

Alıntı yapılan: yağmur10 - 21 Ekim , 2009, 15:02:53
bende ağustos da düşük yapmıştım doktorumun istediği testleri yaptım hepsi çok güzel çıktı doktor tüm depolarımın dolu olduğunu kansızlığımın geçtiğini söyledi korunmayı bırakabilirsin dedi bakalım ekimin 10 unda adet olmuştum 16 sında bitti o günden beri korunmuyoruz kasımın 6-7 si adet olmam lazım o günden sonra belli olucak inşallah bu sefer bebeğimi kucağıma almak nasip olur ..... bu ay hamile kalanların sayısı da çokmuş inşallah hepiniz sağlıklı güzel bi hamilelik geçirirsiniz bi avazda bebeğinizi düünyaya getirirsiniz inşallahh... kasımda belli olurda ekim ayı hamilelerine beni de eklersiniz inşallahhhhh :amin: :amin:

inş canımm :amin:

:love9: :love7: :love9:

sümbüll

çok tebrik ederim duygu darısı başımıza inşallah benimde adetime bir hafta var kasıklarım ağrıyor kokuya karşı hassasım gögüslerim ağrıyor benim için dua edin

Balböceği