28 Nisan , 2024, 01:09:40

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En beğendiğimiz kitabı önerelim birbirimize hadi..

Başlatan vuslat, 18 Ekim , 2009, 20:44:24

« önceki - sonraki »

vuslat

ben kitap okumayı severim ama elime aldığım kitapların yarısını beğenmedim diye yarıda bırakırım bugün kitap almaya gittiğimde hangisini alsam diye çok düşündüm boşa para vermek hoş bişy olmasa gerek... işte tamda bu yüzden ben en beğendiniz kitabı öğrenmek istedim..Hepinize şimmdiden tşk ler   :opucuk:

BU ARADA BENİM EN BEĞENDİĞİM KİTAP..  Matthew mckay ın ÖZGÜVEN adlı kitabı.. kişisel gelişim le ilgili özgüven eksikliği olanlara süper ideal. şimdi ise elif şafak AŞK ı okuyorum ama buda önerebileceğim kadar güzel galiba  ;)

[/ur

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

en son okudugum kıtabı tavsıye edebılırım..gerci çok var tavsıye edecegım en sondan baslayalım..ORHAN PAMUK masumıyet muzesı cok begendım..ask var tutkulu

βαlκιz

ev işi bebekler yemek internett derken hangi ara kitap okuycamm en son lisede ders kitabıı okumuştumm başkada hatırlamıyorumm :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

rose

elif safak
ask kitabini okuyorum suan
baktim türkiyede herkesin elinde bende alip okiiim bare dedim  ;D
geceleri yatakta okuyorum, zaten kitap okumak uykunun gelmesi icin birebir :toothy10: :toothy10:
keyfimin kahyası kaçtı, gören varsa derhal beni arasın...

vuslat

bende canım sırff herkes okuyo diye merak ettim aldım  :k06:

[/ur

Balböceği

Bende fazla okumuyorum ama genlik ve evlilik kitabi okuyorum arada Yusuf ozcan yazari ama hakkaten guzel bi kitap her ne ararsan var evliklik aklinizin alamayacagi seyler

--elif--

sema maraşlı
40 adımda muhabbet olsun 

gerçekten güzel bir kitap tavsiye ederim  :icon_thumright:

Lă_Tăhzen!

ANNEM İLK ÖGRETMENİM: ŞEMSİNUR ÖZDEMİR MUKKEMMEL Bİ KİTAP COCOUK EGITIMI UZERİNDE TAVSIYE EDERİM BUNU OKUDUM ENSON

ÇOCUK EGİTİMİNDE SIK SORULAN SORULAR VE CEVAPLAR:HASAN AYDINLI BUNU OKUYORUM TEK KITAP BENI KESMEDIGI İÇİN :D VE KONULAR FARKLI OLUNCA

NAMAZ ASIKLARI : ALİ BALKAN BU KITABI DA OKUYORUM

HASRET!M S@N@

benm hayatta en sevdiğim kitap tek kelimeyle huzur sokağı kaç defada okudum herkese tavsiye ederim

su1023

KRISTIN CAST-YANMIŞ 7. Kitabındayım gayet beğendiğim bir seri ..Biraz fantastik ama tavsiye ediyorum vaktiniz olursa mutlaka okuyun..

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

OGUZ ATAY TUTUNAMAYANLAR
EŞİM OKUYOR TVSIYE ETTI BENDE YAKINDA OKUMAYA BAŞLAYACAM  ::)

hüzünden_gelme

canan tan

yüreğim seni çok sevdı ve pirayee tavsıye ederim herkese

ipek_lab

Canan Tan ın Yüreğim Seni Çok Sevdi, En Son Yürekler Ölür,Eroin ve Piraye
İpek Çalışlar ın Latife Hanım (biyografi)
en son okuduğum kitap Demet Altınyeleklioğlu Moskof Cariye Hürrem

HASRET!M S@N@

birde tabi daw brownun kitaplarıda cok güzel genel kültür acıından falan ben beğenerek okuyorum her cıkan kitabını davincinin sifresi melekler ve seytanlar ihanet noktası en sonda kayıp sembol gerci bu pek akıcı değildi ya neyse güseldi yinede

maya

halit huseyni den ucurtma avcisi ve bin muhtesem gunes kitaplarini okumanizi tavsiye ederim. ikiside super. afganistan da yasanalari anlatiyor. bide son zamanlarda en cok satanlar arasinda muz sesleri var okumadim ama merak ediyorum
saatler gecmiyor sensiz...