Korse

Başlatan YAĞIZIM2009, 16 Ekim , 2009, 15:51:02

« önceki - sonraki »

YAĞIZIM2009

16 Ekim , 2009, 15:51:02 Son düzenlenme: 15 Mart , 2010, 18:23:43 g10ca
SEZARYEN DOĞUMDAN SONRA KORSE KULLANAN VAR MI?Bİ SORUN OLUR MU Kİ?YENİ ALDIM EN KÜÇÜĞÜNÜ 38_40 DEDİLER AMA DAHA KÜÇÜK BEDENİ OLDUĞUNU BİLEN VAR MI?

vuslat

ben henüz hamiş kalmadığım için korsede kullanmadım ama kullanan tanıdıklarım var çok yi geliyormuş yağları süper topluyormuş..

[/ur

..BahaR●●

benimde bir arkadaşım kullanıyor gerçekten işe yarıyor
ama fazla küçük beden vücudunu fazla sıkar bunalırsın
.........

βαlκιz

bende kullandım gerçekten sarkmasını önledii :D takmasaydım yürüdükçe su fokurduyodu sanki sallanıyodu göbişim :ehi: halada kullanıyorum :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

can yine cannnn

NE KADARLIK AMELİYATLISIN CANIM
EĞER YENİYSEN YANİ 4.5 AYLIK FALAN İÇ DİKİŞLER İYLEŞMEDİĞİNDEN
ZARARLI DİYE BİLİYORUM
BEN DEĞİL KORSE PANTOLONUMUN
DÜĞMESİ DEĞİNCE BİLE DURAMIYODUM
ÇOK FAZLA SIKISI SAĞLIĞA ZARARLI
CANIM NORMAL EBAPLARDA OLANINI KULLAN BENCE
SONRA PROBLEM YAŞARSIN  :opucuk:
can dediklerim....

..BahaR●●

nermine katılıorum  :icon_thumright:

YAĞIZIM2009

2.5 AY OLDU HENÜZ, BİRAZ DAHA BEKLİYEYİM O ZAMAN. TEŞEKKÜRLER :occasion14:

мiŁenα.

ben normal dogum yaparsam bıran once takmayı dusunuyrum....

:love9: :love7: :love9:

GAMZELİM

ben sezeryan yaptım. 4aydan sonra kullandım.tabi sürekli degil.görüntü bozuklugunu düzeltmek için evden çıkarken kullanıyorum.zaten fazlası durması rahatsız ediyor.

es.ma

4 5 aydan sonra işe yararmı ki takmakkk

GAMZELİM

yarayacagını sanmıyorum bende.daha önce kullanamazdım zaten.sadece kıyafetlerim düzgün duruyor.

Angel

slm ben dogumdan hemen sonra kullandim 40 im cikana kadar

ve gercekten cok ise yariyor .sarkmiyor.5 yil once kizimi dogurduktan sonra cok sarkmisti gobegim ama simdi yok cok sukur  vede sarkmiyor

biraz rahatsiz ediyor bazen heleki geceleri ama sonunda alisiyorsun  cok tavsiye ederim   :icon_thumright: :icon_thumright:

GAMZELİM

normal yaptınız galiba

aysel

ben sezeryan doğum yaptım ve
dr uma bukonuu sordum 45 50 gün sonra dediiiiiiii
Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,
Ve kurduğum en güzel hayal sensin

βαlκιz

BEN DOGUMDAN SONRA HEMEN SARDIMM ŞAL GİBİ BİŞEYLEE DİKİŞLERİM 40IM ÇIKANA KADAR SARDIM SONRA KORSE TAKTIMM İŞE YARIYOO  :basardim: :basardim:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3: