20 Nisan , 2024, 06:35:05

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

DİKKAT BEBEK VARR BEBEKKKKK=)

Başlatan fusunn, 15 Ekim , 2009, 13:29:56

« önceki - sonraki »

fusunn

hayırlı olsun cnm Allah saglık versın omur versin...sancılarım vardı zaten gereken herseyı yaptık ılaclar kullandım yattım dınlendım stressten sanırım pazartesi günü tuvaletten cıktım odaya gıttım tam uzanırken ıcımden bırsey aktı gittii bir anda oluverdı hersey ıste neyse...

yasmin35

canım ya çok üzüldüm onun demek yicek ekmegi yokmuş hayırlısı böleymiş
zaten dr hep derdi bana sağlıksız bebek 3 ay içinde kendiliginden düşer derdi yani düştügüne üzülme o sağlıksız bi bebek olucaktır dedi
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

krizantem84

fusun cok gecmis olsun gercekten cok üzüldüm ayrica cok haklisin ALLAH HAYIRLI SAGLIKLISINI NASIP ETSIN YOKSA HIC OLMASIN DAHA IYI

hülya,yağmur

Alıntı yapılan: fusunn - 21 Ekim , 2009, 16:46:18
Pazartesi günü maalesef düşük yaptım.........
çok geçmiş olsun fusuncum allah bi daha yaşatmasın

fusunn

sağolun bi süre olmıcam burda kendınıze cok ıyı bakın hepınıze saglıklı hamılelıkler dılıyorum....

hülya,yağmur

Alıntı yapılan: fusunn - 21 Ekim , 2009, 17:50:29
sağolun bi süre olmıcam burda kendınıze cok ıyı bakın hepınıze saglıklı hamılelıkler dılıyorum....
tamam canım üzme kendini :opucuk:

βαlκιz

çokk geçmiş olsunnn  çok üzüldümm allahım birdaha göstermesin böyle birşey inşallah kendine iyi bak  :opucuk: :opucuk:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

inanmıyorum ..

çok üzüldümmm..rabbim hayırlısını versın

rabbım bır daha yasatmasın :amin:

:love9: :love7: :love9:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

off yni okudum cok üzüldüm yaaa cok gecmiş olsun allah bir daha yasatmasın bende düşük yapmıstım 4 ay önce hemde hiç sancım fln olmamıstı nasıl oldugunu anlamamıstım
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

Balböceği