DİKKAT BEBEK VARR BEBEKKKKK=)

Başlatan fusunn, 15 Ekim , 2009, 13:29:56

« önceki - sonraki »

fusunn

βαlκιz

günaydın füsun iyimisin agrı devam etmiyo dimee  :nazar:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

fusunn

canım agrılarım azaldı ama hala dvm edıyo keseyi göremedik  düşük riskim varmış yumurtalıgımda da mandalına buyuklugunde kist varmış=( saat 2 de randevum var kan testi sonuclarını ogrencez

βαlκιz

geçmiş olsun inşallah kötü bişey olmazz sonuçlar iyi çıkar inşallah agrıların kistten dolayıdır ama kisti olupta dogum yapan çok kişi varr korkma allahın izniyle hiçbişey olmazz :amin: :amin: :amin: :amin:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

krizantem84

cok gecmis olsun füsun insallah bi problem olmaz dualarimiz seninle :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar:

fusunn

offffffffffff  inşallahh cnm ya inşallah=(

betüs26

fusun hayırdır canım yeni okudum noldu ne ağrısı bu böyle ne zaman başladı öğrenir öğrenmezmi dikkat et kendine canım çevremde düşük riski olup şu an hamileleği süren kişiler var birincisi yeğenim ama  hep yattı annesi gitti yanına hiç kalkmadı sadecwe tuvalete kalktı bi arkadaşım daha vardı oda öyle yaptı yatıcaksın canım bunu yap ne kaybedrsin herşeyi boşver yat işi gücü allahım bebeğini sana bağışlasın rabbim büyük dua et canım her an inan çok üzüldüm şimdi ya kıyamam sana ama bak iyi şeyler düşün tamam mı kese görünmeyebilir benimde görünmemişti biliyosun canım rahatla tamam mı allaha bırak bitanem hayırlısı dualarım seninle :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

can yine cannnn

17 Ekim , 2009, 20:12:25 #67 Son düzenlenme: 17 Ekim , 2009, 20:17:23 °ღ♥ღ° NeRmİn°ღ♥ღ°
füsuncun geçmiş olsun
benimde düşük tehdidim vardı ama oğluşum
sağlıcakla dünyaya geldi stres yapma canım herşey yoluna girecektir inşallah :amin: :amin:
can dediklerim....

fusunn

huu huuuu kimlerr var kımler yokkkkk?????

мiŁenα.

gecmıs olsun canım...

benımde dusuk tehlıkem vardı sımdı oglum un masallahı var :nazar: :nazar:

:love9: :love7: :love9:

yasmin35

hadi gözlerin aydın olsun darısı bizlerin başına
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

βαlκιz

valla benimde vardı düşük tehlikem ikiz diye daha fazla dikkat etmem gerekiyodu herkez sen erken dogurursun diyoduu çünküü çokk oynuyodum zıplıodum :k06: :k06: ama allaha şükürr 39 haftalık dogdularr saglıklılardaa çok şükürr küvezede girmedilerr allah yardım ediyoo korkmaa

yasmin35

hadi hayırlısı allah kucagında göstersin işallah
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

fusunn

Pazartesi günü maalesef düşük yaptım.........

yasmin35

aaaa canım ya çok üzüldüm demek ondan nette degildin çok geçmiş olsun ya bende bu acının üstüne güzel bi haber vereyim hamileyim bugün ögrendim nasıl oldu düşük yaptın canım ya kıyamam