DİKKAT BEBEK VARR BEBEKKKKK=)

Başlatan fusunn, 15 Ekim , 2009, 13:29:56

« önceki - sonraki »

fusunn

yaa 168761.... türlü şey geliyıo aklıma=)))karar veremedim bir türlü ama sevdiği yemekelri yapmakla başlayabılırım heralde:D

duyguduygu

fusunn

iyi olmaya calışıyorum agrım gecmedi=(

hülya,yağmur

fusuncum çok sevindim bebişine kendine dikkat et
eşine söyledinmi

EMEL 26

:muzz: :muzz:fusun  çok sevindim allah tamamına erdirsin canım  :nazar: :nazar:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

GüzeLCe

:nazar: :nazar: :nazar: fusun çok sevindim tatlım Rabbim inşllh saqlıcakla kucaqına almayı nasip etsin bu ayki şanslı sensin demek ki  :) Rabbim bizede hamiş olmayı nasip etsin bizim içinde dua et cnm  :amin:  :nazar:  :nazar:  :nazar:

miray

canım tebrikler cok sevindim
yazdıklarını okuyunca hamiş oldugumu ögrendiğim an geldi aklıma  :y25:
rabbim sorunsuz bi hamişlik nasip etsin
hayırlısıyla kucagına almayı nasip etsimn canım
kendine dikkat et  :k06:
esine nasıl söyledin merak ettim  :)

fusunn

dün akşam sancılandım eşime süprizz yapamadımm=(((yani yarı aglamaklı yarı mutlu elini göbişime koydum ağlaya ağlayaa bebişimize bişey olmazsaaaa babaa oluuyosunnn ühüüüüüüü ühüüüüüüü dedim sonra uzunca bi süre ağlaştık=)))

miray

yaa  inş bişy olmaz canım ya  :'(
şimdi nasılsın peki  ???

fusunn

iyiyim bu sabah dün deli gibi sancım vardı ben kesin dedim düşük sancısıı o kadar kötü oldum ki milim kımıldamıyorum çok korktuk aksam doktoru aradık tekrar eşim almaya gelcek gidicez kontrole inşallahhhhh bu sefer görürümmm bebişi=(((

miray

insallah güzel haberlerle beklioruz canım
kötü şeyler getirme sakın aklına allahın izniyle bişey olmaz inş
rabbim korusun mercimegini  :amin:

fusunn

aminnnnnnnnnnnn inşşalahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :'( :amin: :amin: :amin: :amin:

βαlκιz

inşallah bişey yokturr içini ferah tut  :nazar:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

fusunn

bebişim06

günaydın füsun hayırlı olsun bebişin çok sevindim   :muzz: :muzz: darısı bizlerin başına  :amin:
hoşgeldin oğluşum biriciğim  29+4