Bebeğimi Kaybettim Arkadaşlar :(

Başlatan mucize, 14 Ekim , 2009, 22:59:38

« önceki - sonraki »

senatan

bende bebişimi kaybettim 5 haftalıkken allah sanada banada sabır versin yıkıldım bende...:((

pelda

merhaba arkadaşlar ben yeni üye oldum bende 3 ay önce 6 aylık bebegimi kaybetim okadar üzgünüm ki anlatamam 2 yıllık evligim ve ilk bebegimdi kanama oldum erken dogum dediler ve dogdum 5 daka yaşadı ve kaybetim rabim kimseye yaşatmasın bu acıyı şuan klomen ve çatlatma ignesi yaptım sizce tekrar kalma şansım varmıdır. :nazar:
annesinin cigeri geldi sonunda.31 haftalık oldu bebegim

EMEL 26

Alıntı yapılan: pelda - 19 Mayıs , 2010, 22:02:58
merhaba arkadaşlar ben yeni üye oldum bende 3 ay önce 6 aylık bebegimi kaybetim okadar üzgünüm ki anlatamam 2 yıllık evligim ve ilk bebegimdi kanama oldum erken dogum dediler ve dogdum 5 daka yaşadı ve kaybetim rabim kimseye yaşatmasın bu acıyı şuan klomen ve çatlatma ignesi yaptım sizce tekrar kalma şansım varmıdır. :nazar:
geçmiş olsun allah birdaha yaşatmasın çok zor  :'( :'(
allahım en kısa zamanda  tekrar verir inşallah  :amin:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

Balböceği

ay cnm gecmis olsunnnn rabbim bidaha yasatmasinnn cok uzuldummm  :sad1: :sad1:

**fatoş**

h.g cnm rabbim inş daha nice nice bebekler verir size üzülme eminim birini alan rabbim ötekinide verecektir :amin: :amin: :crybaby2:

can yine cannnn

başın sağolsun canım
niye şansın olmasınki ilkini veren rabbim 2.yi de verir en kısa sürede inşallah :amin: :amin: :amin:
can dediklerim....

zehraab

canım tekrar hamile kalırısın tabiki kendini sıkma.Bende 9 aylık bebeğimi doğumdan 5-6 saat sonra kaybetmiştim nasıl bir acı olduğunu çok iyi anlıyorum, biraz daha zaman ver kendine her şey düzelir.Ben tekrar hamile kaldım ama düşük yapmak zorunda kaldım sağlıksız olduğu için.İnancını hiç kaybetme ve sabırlı ol canım.Acın daha taze olduğu için böyle düşünüyorsun birde tekrar bebek sahibi olma isteği inanılmaz kuvvetli olduğu için ama emin olki tekrar hamile kalabilirsin
hüzün olgunlaştırır............. kaybetmek sabrı öğretir...................

pelda

inşalah arkadaşlar bende sizlerde hamile kalırda bu mutlulugu hep beraber yaşarız.
annesinin cigeri geldi sonunda.31 haftalık oldu bebegim

mehtappp40

mrb. arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza bundan 2 ay önce bende bebeğimi kaybettim yaklaşık iki sene kadar bebeğim olmamıştı.çok istiyordum hiç ummadığım anda hamile olduğumu öğrendim.havalara uçtuk ama sevincimiz kısa sürdü düşük yaptım.yıkıldım ölmek istedim ama elden birşey gelmiyor tekrar ne zaman gebe kalırım bilmiyorum önceden niye bebeğim olmuyor diye düşünüyordum . şimdide tekrar gebe kaldığımda yine düşermi diye korkuyorum...

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: mehtappp40 - 26 Haziran , 2010, 17:48:44
mrb. arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza bundan 2 ay önce bende bebeğimi kaybettim yaklaşık iki sene kadar bebeğim olmamıştı.çok istiyordum hiç ummadığım anda hamile olduğumu öğrendim.havalara uçtuk ama sevincimiz kısa sürdü düşük yaptım.yıkıldım ölmek istedim ama elden birşey gelmiyor tekrar ne zaman gebe kalırım bilmiyorum önceden niye bebeğim olmuyor diye düşünüyordum . şimdide tekrar gebe kaldığımda yine düşermi diye korkuyorum...

canım korkma bir kere veren rabbim yine verir
inşallah hayırlısıyla hepimize nasip eder Allahım

mehtappp40

inşallah canım. allahım herkese tattırsın annelik duygusunu :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: mehtappp40 - 26 Haziran , 2010, 20:09:35
inşallah canım bende nisanda düşük yaptım 2 yıllık evliyim düşük yaptım dediğimde herkes sevindi çevremdeki,demekki hamile kalabiliyorsun dediler
sende öyle düşün

Lă_Tăhzen!

düşük yapınca üzülmeyın dıyo doktorlar cunku sakat olan bebek dusermıs insallah rabbım verırı bıtane daha sefaatcı olur sıze insallah

mehtappp40

Alıntı yapılan: **gültanesii** - 26 Haziran , 2010, 20:17:29
Alıntı yapılan: mehtappp40 - 26 Haziran , 2010, 20:09:35
inşallah canım bende nisanda düşük yaptım 2 yıllık evliyim düşük yaptım dediğimde herkes sevindi çevremdeki,demekki hamile kalabiliyorsun dediler
sende öyle düşün
EVET BENİM ÇEVREMDEKİ İNSANLARDA SEVİNDİ DEMEKKİ OLUYORMUŞ GEBE KALABİLİYORMUŞUN DİYE..ZATEN 12 HAFTALIK TAN ÖNCE DÜŞEN BEBEKLER KROMOZOM BOZUKLUĞUNDAN DÜŞERMİŞ.BİR SİTEDE BİR DOKTOR BEBEKLER ANNELERİ DAHA SAĞLIKLA BEBEK DOĞURSUN DİYE DÜŞER DİYE BİR SÖZ OKUMUŞTUM.

mehtappp40

BENİMDE BEBEĞİMLE FOTOĞRAFIM OLURMU ACABA!....