Bebek isteyen 10 arkadaşımız için 4444 adet ayetel kürsü ve 7 adet fetih suresi

Başlatan sibel28, 14 Ekim , 2009, 13:49:57

« önceki - sonraki »

krizantem84

askmelegi ben ALLAHIN IZNIYLE 100 tane daha okudum yani toplam 400 oldu insallah :amin: :amin: :amin: :amin:

sibel28

ilkay

ilkay

slm kızlar nerdesiniz kimseden ses yok gerçi malum hafta sonu neyse bana 50 tane daha yazın toplam 500 oldu allahım dualarımızı kabul etsin inşallah

krizantem84

arkadaslar lütfen dualarimiz okundukca sayilar yenilensinki yanlislik olmasin fazla yada eksik okumayalim ve sali gününe kadar bitirmeye calisalim :flowers: :opucuk:

krizantem84

arkadaslar ben 100 daha okudum ALLAH KABUL ETSIN INSALLAH TOPLAM 500 oldu :amin: :amin: :amin:

krizantem84

1:selsebil:100     
2 :aysun25:244
3:Aşkmelegi:360
4:yasmin35:
5: perçem:
6: krizantem84:500
7:ilkay:500
8: seca:
9:deren:
10:güzelce:
angel :100   hacer:50 yardım amaclı okudular allah razı olsun   :amin: :amin:

kizlar lütfen okuyunki dileginiz ALLAHIN IZNI ILE KABUL OLSUN :love9:
askmelegi bu arada sen yinede kopyaladiklarimi kontrol ette yanlisim olmasin :flowers:

krizantem84

6: krizantem84:600
7:ilkay:500
angel :100   hacer:50 yardım amaclı okudular allah razı olsun   

kizlar lütfen okuyunki dileginiz ALLAHIN IZNI ILE KABUL OLSUN
askmelegi bu arada sen yinede kopyaladiklarimi kontrol ette yanlisim olmasin

ilkay

slm kızlar bana 100 tane daha yazın benim toplam 600 oldu  kızlar çok yavaş ilerliyoruz herkez günde 100 tane okusaydı şimdiye biterdi böyle giderse biz çok geç bitirecez ne kadar erken bitirirsek o kadar iyi arkadaşlar hadi bitirelim hep beraber

krizantem84

bencede yanlis anlamayin ama isim yazdirmakla olmuyor kizlar okursak daha makbul olur lütfen okuyalim geciktirmemek lazim böyle seyleri  :director:

krizantem84

6: krizantem84:600
7:ilkay:600
angel :100   hacer:50 yardım amaclı okudular allah razı olsun   

kizlar lütfen okuyunki dileginiz ALLAHIN IZNI ILE KABUL OLSUN
askmelegi bu arada sen yinede kopyaladiklarimi kontrol ette yanlisim olmasin 

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

1:selsebil:100  :amin:     
        2 :aysun25:244  :amin:   
        3:Aşkmelegi:500  :amin:   
        6: krizantem84:600  :amin: 
        7:ilkay:600  :amin:   
angel :100   hacer:50 yardım amaclı okudular allah razı olsun   :amin: :amin: :amin:2250 tane kaldı okumayan arkadaslarımız yardımcı olun bıze :caca: :caca: :caca: 
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

krizantem84

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

yasmin35 :dontknow: :dontknow: 

perçem :dontknow: :dontknow:

seca :dontknow: :dontknow:

deren :dontknow: :dontknow:

güselce kıslar dualarınızı okuduysanız bıldırın okumadıysanız okumanızı rıca etsem  ilkay ve krizantem arkadaslarıma cok tsk edıyorum allah razı olsun alla dualarımızı kabul etsın :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

GüzeLCe

selcan öncelikle nerdeydin sen  :cussing: kacgündür meraq ediyorum seni  :cussing: herkese sordum balkız dedi artık onun kız kardfesi gelcekti uzun zamandır görmüyormuş dedi rahatladım sonra bida  ösel msj at bana ok kardesim  ;)