Bebek isteyen 10 arkadaşımız için 4444 adet ayetel kürsü ve 7 adet fetih suresi

Başlatan sibel28, 14 Ekim , 2009, 13:49:57

« önceki - sonraki »

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

krizantem84

merhaba aysun ben okumaya devam edecegim ama sana okuyup bitirdikten sonra bildiriyim tmmi ;)

ilkay

slm kızlar cumanız mubarek  olsun dualarınız kabul olsun
aysuncum bugün 200 tane daha okudum allahım kabul etsin benim 400 oldu yine okuyunca haber verecem

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Angel

GüzeLCe

ilkay

slm güzelce herkes istediği kadar okuyo canım benim sayı yok 4444 tane ayetel kürsü okunacak içinden geldiği kadar oku okuudugun sayıyı buraya yaz ama kaç tane okudugunu bilelim şimdiden tşklr canım benim

''AşK MaSaLı''

benıde lısteye eklermısınz canm bnde ıstyrumbebegımnolmasını ama olmuyorkı ???

GüzeLCe

Alıntı yapılan: ilkay - 16 Ekim , 2009, 17:59:17
slm güzelce herkes istediği kadar okuyo canım benim sayı yok 4444 tane ayetel kürsü okunacak içinden geldiği kadar oku okuudugun sayıyı buraya yaz ama kaç tane okudugunu bilelim şimdiden tşklr canım benim
tamm ilkaycım  Rabbim büyük rahmetide

sibel28

Arkadaşlar biriniz listeyi takip edin.ben çok kötü gribim.görüşürüz.ben okudukça eklerim.

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

selsebil:100 :amin:
        aysun25:244 :amin:
        Aşkmelegi:360 :amin:
        yasmin35:
        perçem:
        krizantem84:300 :amin:
        ilkay:400 :amin:
        seca:
        hacer(forumdan degil):50 :amin:
        angel:100 :amin:
        deren:
        güzelce:
2890 tane kaldıkıslar allah dualarımızı kabul etsın  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

krizantem84

askmelegi merhaba listeyi sen takip ette karismasin sayilar bende aradabir bakar sana bildiririm :opucuk:

krizantem84

askmelegi bisey sorucam 10 kisi olacakti ama listede daha fazla kisi var okuyanlarinmi 10 kisi olmasi gerekiyor ?yani birisi daha varda okumak isteyen ama forumdan degil ???