Sen kendini ne sanıyorsun?

Başlatan Balböceği, 13 Ekim , 2009, 22:16:38

« önceki - sonraki »

GüzeLCe

Balböceği

yaf bi islak kek tarifi verinnn :k06:

GüzeLCe

Balböceği

hadi amaaaaa kucaya yapacam duzgun bisey olsun
benimkiler tr kalmisss :toothy10: :toothy10:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

kekı yap suyu dok usdune oldu sana ıslak kek :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

GüzeLCe

böcüğüm aklımda yok şuan sen netten baq vardır  :toothy10:

Balböceği

Balböceği

Alıntı yapılan: GüzeLCe - 27 Ekim , 2009, 16:18:42
böcüğüm aklımda yok şuan sen netten baq vardır  :toothy10:
bakiyom anacim bakiyorummm :toothy10: :toothy10:

GüzeLCe

işte şimdi alkışı hakettin  :hello2: :hello2:

:toothy10: :toothy10: :toothy10:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

du bende yapım bagalım önce kım yapacak benım tarıf var ben kosım baslım  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Balböceği

Alıntı yapılan: ღ♥ღ [AşkMeleqi]ღ ♥ღ - 27 Ekim , 2009, 16:22:32
du bende yapım bagalım önce kım yapacak benım tarıf var ben kosım baslım  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
hahahahaha kiz ettigini cekme gobegimi yardin gulmektenn
hadi sen git kos basla sonra bakim bende yapimm yada durun ben bugun yapimm telden cekimm size gusterimm :ehi: :ehi: varmi benle kasik atacakkk :ehi: :ehi:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

4 yumurta 2 s.b seker  2 kasık kakao 1su bardagı sut1 su b sıvı yag 3 sub un kabartma tozu vanılya :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ben yapsam resım cekmeye kalmadan esım yerkı onu :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Alıntı yapılan: ღ♥ღ [AşkMeleqi]ღ ♥ღ - 27 Ekim , 2009, 16:25:58
4 yumurta 2 s.b seker  2 kasık kakao 1su bardagı sut1 su b sıvı yag 3 sub un kabartma tozu vanılya :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ben yapsam resım cekmeye kalmadan esım yerkı onu :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
kiz verdigin tarigfi nettenmi aldin anam cokk malzemeli kilo aldiriyorrr :love7: :ehi: :ehi:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

neyse kıslar ben cıkam camasırlarımı falan toplım cok ısım var daha kocıs elmeden suslenım yemege getırcek benı  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: