19 Mayıs , 2024, 18:59:13

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Sen kendini ne sanıyorsun?

Başlatan Balböceği, 13 Ekim , 2009, 22:16:38

« önceki - sonraki »

Balböceği

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

GüzeLCe

krizantem84

cok sevincliyim umutlu saniyorum :sunny:

Balböceği

krizantem84

suan kendimi sorgulama müdürü saniyorum
:ehi: :ehi:

niye acsin kiz?balkiz? :laughing7: :laughing7:

krizantem84

Balböceği

saat 1:30 ve hala kahvalti yapmadimmm
cnm istemiyorrrrrrrr :cildir: :cildir: :cildir:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Balböceği

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

ne varsa onu yıyecen özle bısemı yapacam :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

GüzeLCe

Balböceği

Alıntı yapılan: ღ♥ღ [AşkMeleqi]ღ ♥ღ - 24 Ekim , 2009, 14:58:29
ne varsa onu yıyecen özle bısemı yapacam :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
yapacan tabi ben bugune bugune misafirim cnmmm :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

mısafır umdunu dıy buldunu yer mısafırmı sanıyon kendını hergun evımdesın  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Balböceği

dogru hergun evindeyim ona kalirsa sende benim evimdesinnn bas kosemdeeeee :toothy10: :toothy10:

(tosunum gelir birazdan sesim cikmazsa tuymusumdur) :ehi: :ehi: :ehi: