04 Mayıs , 2024, 08:42:22

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Esiniz Yanınızda Pırtlasa Ne Yaparsınız????

Başlatan Balböceği, 13 Ekim , 2009, 22:10:02

« önceki - sonraki »

βαlκιz

ayy ailecek yapıyoruz bizz :toothy10: büyükten küçüge dogru sırayla :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

Alıntı yapılan: βαlκιz - 31 Mart , 2011, 00:50:55
ayy ailecek yapıyoruz bizz :toothy10: büyükten küçüge dogru sırayla :ehi:

ayyyyyyyy gülşaaaahhhh çok güldümmmmm.....kaynananın anneside katılıyomu size :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

βαlκιz

:ehi: :ehi:
yokkk o yazları buraya geliyoo şuan yokk piss karı keşke ben üst katta olsam ordan paso gaz verirdim ona :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

fıstık

BUNDAN DOĞAL HİÇBİŞİ OLAMAZ YAPSIN HİÇ AYIPLAMAM

BENDE YAPARIM ÇÜNKİ EĞER ÇIKARTAMAZSAM ACAYİP SANCIM OLUYOR

KOKU OLMADIĞI MÜDDETÇE HİÇ SORUN DEĞİL :ehi:

Angel

aydinays

Alıntı yapılan: serife26 - 27 Mart , 2011, 16:34:08
aydınays valla kaçırmamaya da dikkat ettim ben:)başarılı da oldum sayılır,utanır insan ya,hem utanmadan ziyade onun bana saygısında azalma olur,ilişkimiz yalama olur gibime geliyor,fazla yüzgöz olmamak lazım erkek milletiyle :laughing7:
ben de duymazdan gelirim ki bi kez başıma geldi,gülerken kaçırdı :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: ben de noluoo beah fln dedim duymamış gibi,o hala gülüoo fln,mahvoldu kahkaha atmaktan :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: madem dikkat ediyo ben de ele vermem onu,utanmasın ki utandırmasın,insanlık hali :k06:

Canım eşimle baş başayken oda yapsa bende yapsa çok önemsem inadı yapmadığı sürece. Sonuçta insanlık hali. Hastalık var her türlü şey var. Kıyamam ona ben. O zaten benim büyümeyen bebeğim. Bana yüz göz olmaktan ziyade paylaşım geliyor. Sonuçta insan eşiyle her durumda birlikte olmak için evleniyor. O pırtt yaparak rahatlıyorsa ve benide madur etmiyorsa ben bundan rhatsız olmam.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

seda87

Alıntı yapılan: aydinays - 31 Mart , 2011, 08:25:07
Alıntı yapılan: serife26 - 27 Mart , 2011, 16:34:08
aydınays valla kaçırmamaya da dikkat ettim ben:)başarılı da oldum sayılır,utanır insan ya,hem utanmadan ziyade onun bana saygısında azalma olur,ilişkimiz yalama olur gibime geliyor,fazla yüzgöz olmamak lazım erkek milletiyle :laughing7:
ben de duymazdan gelirim ki bi kez başıma geldi,gülerken kaçırdı :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: ben de noluoo beah fln dedim duymamış gibi,o hala gülüoo fln,mahvoldu kahkaha atmaktan :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: madem dikkat ediyo ben de ele vermem onu,utanmasın ki utandırmasın,insanlık hali :k06:

Canım eşimle baş başayken oda yapsa bende yapsa çok önemsem inadı yapmadığı sürece. Sonuçta insanlık hali. Hastalık var her türlü şey var. Kıyamam ona ben. O zaten benim büyümeyen bebeğim. Bana yüz göz olmaktan ziyade paylaşım geliyor. Sonuçta insan eşiyle her durumda birlikte olmak için evleniyor. O pırtt yaparak rahatlıyorsa ve benide madur etmiyorsa ben bundan rhatsız olmam.
:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

мiŁenα.

Bundan doğal ne var ki.İhtiyaç bu :-\

Oğlum 6.1 şiddetinde yapıyor çok mutlu oluyorum :ehi: Rahatlıyor kuzum :k06:

:love9: :love7: :love9:

Balböceği

Alıntı yapılan: βαlκιz - 31 Mart , 2011, 01:00:16
yokkk o yazları buraya geliyoo şuan yokk piss karı keşke ben üst katta olsam ordan paso gaz verirdim ona :toothy10:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Gulsah desene sizin eve giren zehirlenir  :ehi: :ehi:

laracroftt

ilk evlendiğimizde oda bende utanır cekınırdık ama son ıkı yıldır ondada bendede yelkenler fora....   :toothy10: :toothy10: :toothy10:  :k06: :k06: :muzz: :muzz:

βαlκιz

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 19 Nisan , 2011, 20:59:28

:ehi: çocuklar sağolsun :toothy10:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

:ehi: :ehi: :ehi:

hadi hadi çocukların üstüne atma şimdi :toothy10:

βαlκιz

Alıntı yapılan: ♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥ - 02 Mayıs , 2011, 23:23:15
:ehi: :ehi: :ehi:

hadi hadi çocukların üstüne atma şimdi :toothy10:
:ehi: :ehi: :ehi: ya onu bırakındaa
asıl kaynananız yanınızda pırtlatsa naparsınız  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: βαlκιz - 02 Mayıs , 2011, 23:22:00
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 19 Nisan , 2011, 20:59:28

:ehi: çocuklar sağolsun :toothy10:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: