29 Nisan , 2024, 14:28:59

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Esiniz Yanınızda Pırtlasa Ne Yaparsınız????

Başlatan Balböceği, 13 Ekim , 2009, 22:10:02

« önceki - sonraki »

bnsroni

Ne mi yaparım ::)
Zarttırı zortturu gidiyo Öküz :igrenc:

Selma27

Kokuya karsi asiri hassasim..Ve bir defa benim yanimdayken yapti kokudan burnum duscek zannettim..Ayyy hemen bagirdim niye yapiyorsun diye....Kapiyi pencereyi actirttim..Ondan sonra da gormedim zaten ... :hieyt:

°•.ℓανιηуα.•°

hahahahahaha  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

biz yaparız nolucak ki  :ehi: :ehi: :ehi:

gayet insani bişi.sağlık göstergesi.  :suclu: eşimin yanında rahat olmicam da kimin yanınmda rahat olucam. aynı şey onun için de geçerli  :icon_thumright:

hatta espiri bile yapar benimki :

"fıs osuruk pis osuruk
zart osuruk mert osuruk"

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

kelebegimm

O yapınca bide s.ç bariii diyorum :ehi: :ehi: onun için cok normal kizsamda kizmasamda yapiyo
Hatta yapiyo sonra etrafa bakiyi heh noluyooo yaaa Dio kızmayım diye
Ama ben hiç yapmam bilinçli yapmadım ama uyurken olmuştur elbettt

]

Balböceği

Gece gece uyumamak icin kahve değil sizi okumak benim uykumu dağıtıyor  :ehi: :ehi: :ehi:

Yapın yapın  :ehi:

Benim eşim hiç sevmez ne yapar ne de yaptırır  :ehi:

Ama uykunun arası başka  :ehi: :ehi:

Bir gün  :ehi: :ehi: :ehi: o yatıyor bem kalktım üstümü giyiyorum yerden pijamamı alacam

Anam bide güm inledi ev herif uyuyor, kafamı dönderdim ki döt yanmda  :ehi: :ehi: :toothy10:

...ŞehzadEfe...

boyle şeyin ayıbı olmaz insan hali sıkışır yaparsın çok gazlı insanlar var habire tuvaletemi gidicek  :k06: bunlar kafaya takılıcak abartılacak şeyler değilll bakın keyfinize hayat kısaaaaaa  :icon_thumright: yok o yapmış niye yapmış git tuvalete ayıp bilmem nee bana sacma geliyor kusura bakmayın  ;)
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

Balböceği

Görgülü insanlar osurur, gorgusuzer osurmaz  :ehi: :ehi:

iklima

ogure ogure olay mahalini terkederim.midem hassastır benim.
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

@Melek Yüzlüm@

hiç bişi olmaz ki salın bütün kötülükleri  :ehi: :ehi: :ehi:

banu_fth

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 07 Kasım , 2012, 23:43:58
Gece gece uyumamak icin kahve değil sizi okumak benim uykumu dağıtıyor  :ehi: :ehi: :ehi:

Yapın yapın  :ehi:

Benim eşim hiç sevmez ne yapar ne de yaptırır  :ehi:

Ama uykunun arası başka  :ehi: :ehi:

Bir gün  :ehi: :ehi: :ehi: o yatıyor bem kalktım üstümü giyiyorum yerden pijamamı alacam

Anam bide güm inledi ev herif uyuyor, kafamı dönderdim ki döt yanmda  :ehi: :ehi: :toothy10:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: deliiiiiiiiiii :toothy10: :toothy10:

burcum

Cevaplar super :ehi: :ehi:
Aysenur benimki oyle etrafina bakinir kim yapti diye :ehi: ayyy adamlar rezil oldu
Karizmalari yerlerde :ehi:

fıstık

Ayy bu ko nuyu unutmuştum ben nüküş nerden buldun çıkardın  :ehi: :ehi: :ehi:

Bazılarıda demiş ya wc var banyo var

Bence orda yapılması daha beter çünki ev inliyo  :ehi: :ehi: :ehi:

Belki siz farkında değilsiniz ama daha çok ses çıkıyo oralarda  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ツgöçmen_54 ツ

bu konuda benim eşim kadar rahatı yoktur heralde.yapar yapar sonra ''ee napıyım aşkım midem rahatsız gastritim var der ''  :ehi: :ehi: