TIKLAYIN.. BEBEĞİNİZ İSMİNE GÖRE NİNNİYİ BULUN, BEBEĞİNİZE DİNLETİN..

Başlatan vuslat, 13 Ekim , 2009, 11:26:31

« önceki - sonraki »

vuslat

[/ur

..BahaR●●

vuslat

[/ur

= - =SeLSeBiL= - =

HAYAT; siz başka planlar yaparken, "başınıza gelenlerdir".  bebek istiyorum:(

vuslat

[/ur

ırmak184

vuslat

[/ur

can yine cannnn

BENDE İNŞALLAH KIZIMA YADA OĞLUŞUMA (OLURSA TABİ) DİNLETCEM ÇOK GÜZELDİ
TUBİŞİM ELİNE SAĞLIK :opucuk:
can dediklerim....

vuslat

rıca ederm bidenemmm.. ne demek =) bu arada ben kendi ismimi denedim ay çok komik oluyo  :ehi: :ehi: :ehi:

[/ur

can yine cannnn

can dediklerim....

vuslat

[/ur

βαlκιz

süperrrrrr açtım dinliyolarr :k06: bende ezberliyorum söylerim artıkk  :k06: buda sık kullanılanlara eklendii yer kalmadı sık kullanılanlardaa  :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

..BahaR●●

bende kendi ismimle dinledimm çok güzel yaa anamız bizi danalar yemesin lahanalarla büyttü şimdikilerr ohhhh ne şanslıı  :toothy10: :toothy10:

vuslat

bde pşşşşş pişşşşş pşşşşş pişş.... lerin ardından eeeee eeeee eee e..  :ehi: :ehi: bz bi pişşş gördük bi ee  :ehi: :ehi: şimdikler ne şanslıya  anne babalar anlayışlı bilgili oyuncaklr gırlaa bi adlarına ninnisi kalmıştı oda tamammm  :k06:     

[/ur

Demet_dk

çok güzel gerçekten ben ezberledim söylüyorum hep oğluşuma    :k06: