TIKLAYIN.. BEBEĞİNİZ İSMİNE GÖRE NİNNİYİ BULUN, BEBEĞİNİZE DİNLETİN..

Başlatan vuslat, 13 Ekim , 2009, 11:26:31

« önceki - sonraki »

vuslat

[/ur

Demet_dk

inşallah Allah gönlüne göre versin tez zamanda hep dua ediyorum bütün isteyen arkadaslar için  :amin:

< ESLAL >

ayy gerçekten çok süper kızımın adını duyunca ninnide ağlayarak dinledim küçük kızım benim hayırlısıyla bi doğsun ben ona ne ninnişler söyliycem :love7:

vuslat

Alıntı yapılan: demet_dk - 14 Ekim , 2009, 23:45:00
inşallah Allah gönlüne göre versin tez zamanda hep dua ediyorum bütün isteyen arkadaslar için  :amin:
allah razı olsun canımmm benimm.. rabbim seninde tümm istediklerini  tez zamanda nasib etsin cnm :opucuk: :opucuk: 

[/ur

vuslat

Alıntı yapılan: ezoo - 15 Ekim , 2009, 21:07:15
ayy gerçekten çok süper kızımın adını duyunca ninnide ağlayarak dinledim küçük kızım benim hayırlısıyla bi doğsun ben ona ne ninnişler söyliycem :love7:
ne güzel yaaa...  Rabbim sana o günleri göstersin tatlım inşşş hayırlısıyla  :amin: ve bizlerede nasb etsn tüm isteyenlere

[/ur

< ESLAL >

amin canım inş. Allah isteyen herkese nasip etsin inş. kimsenin kucağını boş bırakmasın rabbim :amin:

βαlκιz

kendi adımı duyunca ninnide duygulandım yaa keşke annem yanımda olsadaa sarılsam annemi özledimm  :y25:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

serra_emine

gülşahcım ya ben orayada baktım gırdım ben nıye dınleyemedım benım kızımın adına gore yokmu yoksa:(
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

Pınar86

:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

βαlκιz

Alıntı yapılan: serra_serra - 16 Ekim , 2009, 13:13:30
gülşahcım ya ben orayada baktım gırdım ben nıye dınleyemedım benım kızımın adına gore yokmu yoksa:(
var canım serra yaz arama butonuna çıkıyo
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

serra_emine

EVET ARKADAŞLAR BENDE SONUNDA BULDUM BEBEIM SERRA NIN NINNISINI..ÇOK GUZEL GERÇEKTEN.YA BUNU BEN BILGISAYARA INDIRDIM O ŞEKILDE DINLEDIM DE BU NEREYE KAYDOLMUŞ OLABILIR NERDE BULUCAM BEN BUNU BILGISAYARDAN ÇOK BILGIM YOK BU KONUDA BILEN VARSA YAZARSANIZ BAKICAM
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

Balböceği

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

allahım ınsallah banada nasıp eder annelık duygusunu bende nee nınılıler soyleyecem guzel kuzuma  :amin: :amin:

Balböceği

Alıntı yapılan: ❤PARİSS❤ - 19 Ağustos , 2010, 01:23:36
allahım ınsallah banada nasıp eder annelık duygusunu bende nee nınılıler soyleyecem guzel kuzuma  :amin: :amin:
aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn  :amin: :amin: :amin: :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ☆BaLboceqi☆ - 19 Ağustos , 2010, 01:24:57
Alıntı yapılan: ❤PARİSS❤ - 19 Ağustos , 2010, 01:23:36
aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn  :amin: :amin: :amin: :amin:
allah razı olsun senden  :amin: :amin: :amin: