Hamileler ve Hamile Kalmak İsteyenler Listesi

Başlatan arzuersahin, 26 Ekim , 2007, 11:56:07

« önceki - sonraki »

duygucuk

BEN KENDİ ADIMA KONUŞAYIM PSİKO MANYAK OLDUM ZATEN..HER AY HAMİŞLİK BELİTİLERİ YAŞA.. SONRADA ADET OLUNCA FISSS DİYE SÖNNNN...  :-ooo BENDE ARTIK KENDİME BAŞKA BİR MEŞGALE BULACAM YAW OLMUYOR BÖYLE..EVDEKİ BOZUK MUSLUKLARI TAMİR EDECEM  :ehi: KAYNANAMLA MÜGE ANLIYI İZLEYİP KENDİ DERDİMİ UNUTUP ORDAKİLERE ÜZÜLECEM  :ehi: BİRDE DİYETE BAŞLARSAM TAM OLUR ZATEN  :ehi: ALLAHIM ŞİMDİDEN KOLAYLIK VERSİN
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

mavişim80

Alıntı yapılan: duygucuk - 16 Kasım , 2011, 16:29:55
BEN KENDİ ADIMA KONUŞAYIM PSİKO MANYAK OLDUM ZATEN..HER AY HAMİŞLİK BELİTİLERİ YAŞA.. SONRADA ADET OLUNCA FISSS DİYE SÖNNNN...  :-ooo BENDE ARTIK KENDİME BAŞKA BİR MEŞGALE BULACAM YAW OLMUYOR BÖYLE..EVDEKİ BOZUK MUSLUKLARI TAMİR EDECEM  :ehi: KAYNANAMLA MÜGE ANLIYI İZLEYİP KENDİ DERDİMİ UNUTUP ORDAKİLERE ÜZÜLECEM  :ehi: BİRDE DİYETE BAŞLARSAM TAM OLUR ZATEN  :ehi: ALLAHIM ŞİMDİDEN KOLAYLIK VERSİN

hahahaha ilahi komedisin sen ya...kaynananla ugras yeteri kadar unutturur sana emin ol..diyete bende bir gun baslıyorum 2 gun yemeğe felan gidiyoruz arkadaslara otomatikman diyet kalkıyor....nekadr zamandır ugrasıyorsunuz bebek için...?

duygucuk

1 BUÇUK SENE OLDU CANIM BEBEK İÇİN UĞRAŞALI...

MASAL ILGIN

duygucuk

Alıntı yapılan: masalılgın - 16 Kasım , 2011, 17:07:43
BENDE HAMİLEYİM :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: 9 HAFTALIK

GÖZÜN AYDIN CANIM ALLAH SİZE BAĞIŞLASIN CANIM..

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

mavişim80

hayırlı olsun canım..allahım sağlsağlim kucagını almayı nasip etsin....bizede dua et senin duan gecer bizlere...herkese sorduugumuz klasik soru nasıl kaldı?programlama yok rastgelemi ? :) :) artık kendimizden şüphe eder olduk canım ondan soruyorumç...

mavişim80

Alıntı yapılan: duygucuk - 16 Kasım , 2011, 16:56:02
1 BUÇUK SENE OLDU CANIM BEBEK İÇİN UĞRAŞALI...

olur inş. canım emeklerin bosa gitmeden inş...korunmayı bıraktıktan hemen sonra olmuyor biliyorsun......bak birde bu pozisyonla varya ayaklarını havay diktin sonra biraz sağına biraz soluna yat yumurtalıklarına kadar gitsin sadece ayakları dikmek faydalı olmayabiliyor..

GülnurARSLAN

ayyy ne güzel bebiş haberleri aldıkça .. :hello2: :hello2:

iyice bizde psikopattlaştık bebiş bebiş diye  :laughing7: :ehi: :ehi: :binkybaby: :binkybaby:

özlemcan

ben anne olmaya yeni karar verdim bu ay da denedik ay sonuna kadar da denemeye devam bakalım neler olacak . sayfaya da yeni katıldım beni de aranıza alırsanız sevinirim . teşekkürler :hello2:

GülnurARSLAN

hoşgeldin haberler sende artık biz bu ayı bitirdik adet olduk sıra sende inşallah bebeişin gelir  :binkybaby: :binkybaby: :amin: :amin: biz aralığa kaldık off offffff :cildir: :cildir:

SABIRTAŞI

AY KIZLAR BEN DAHA DOĞUM YAPMADIM KİM ÇIKARTMIŞ LİSTEDEN KASIM IN 19 UNA DOĞUMUM İNŞALLAH YANİ EN BAŞTA BENİM GALİBA DOĞUM YAPACAK.....

MASAL ILGIN

Alıntı yapılan: ozlemdkrn - 16 Kasım , 2011, 17:40:46

hayırlı olsun canım..allahım sağlsağlim kucagını almayı nasip etsin....bizede dua et senin duan gecer bizlere...herkese sorduugumuz klasik soru nasıl kaldı?programlama yok rastgelemi ? :) :) artık kendimizden şüphe eder olduk canım ondan soruyorumç...

AMİN TEŞEKKÜRLER GÜZEL DİLEKLERİNİZ İÇİN

BENİM ÇOK PLANLI OLMADI KORUNDUĞUM HALDE KALDIM ÇÜNKÜ Bİ KIZIM VAR DAHA ŞUBATTA 2 YAŞINA GİRCEK BEN ZATEN ALLAH İSTEYİPDE OLMAYANLARA VERSİN DERİM
AMA ÜZÜLMEYİN ALLAH'IM İNŞALLAHHHH SİZEDE BU GÜZEL DUYGUYU TATTIRIR EN KISA ZAMANDA İNŞ. SİZDE BEBİŞLERİNİZİ KUCAĞINIZA ALIRSINIZ  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

özlemcan

hafif sancı girip çıkıyo 4 gündür sitede hamilelik başında olur demişler kan testi yaptırmaya gidicem yarın hemen çıkar mı bilmiyorum ama bakalım denicez . teşekkürler:)

kuzucuk

hoşgeldin canım.inşallah hamişsindir.bize de güzel haberler verirsin...  :amin:  :amin:  :amin: