Hamileler ve Hamile Kalmak İsteyenler Listesi

Başlatan arzuersahin, 26 Ekim , 2007, 11:56:07

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Ayticim aynen canım ebnde hep öyle derdim ayy kızlar mızmız oluyo oğlanlara daha düşkünüm ama sonuç kızz nasip Rabbim hayırlısını versin .benımkının mızmız olmaması için elımden gelenı yaparım ben napalım :k06:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

GELSQMİNQ

cnmben yokum listede söleyeyim bari 27-28 ocak

Shadowqueen

~sirine~06

arkadaşlar reglm 2 gün geçti ve hiç bi regl belirtisi yok 10 gündür gögslerim çok ağrıyo büyüdü ve sertleştiler sanki :(  ama belim kırılmış gibi çok ağrıyo sizce test yapmalımıyım yoka bekleyeyimibiraz daha...

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ~sirine~06 - 14 Ocak , 2011, 14:59:23
arkadaşlar reglm 2 gün geçti ve hiç bi regl belirtisi yok 10 gündür gögslerim çok ağrıyo büyüdü ve sertleştiler sanki :(  ama belim kırılmış gibi çok ağrıyo sizce test yapmalımıyım yoka bekleyeyimibiraz daha...
CANIM ÖNCELİKLE HOŞGELDİN BENCE TEST YAP SONUCTA 2GÜN GECMİŞ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

asum

adetlerin düzensi değilse ayrıca evde testin varsa hemen yap cnm

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

asum

adet gününe kadar olan hamilelik belirtileri zqaten adet belirtileriyle aynı ama senin 2 gün geçmiş bence yap inş hamiesindirr :amin:

asum

Alıntı yapılan: ღ♥ღ°AŞKIMCIM°ღ♥ღ - 14 Ocak , 2011, 15:02:46
NEREYE KAYBOLDUN SEN  :caca: :caca: :caca: ASUM

buralardayım cnm ya işlerim vardı adete bikaç günü kala işi gücü seriyorum saçmalamamaya karar verdim sonucunda adet belirtilerim var niye düşünüp piskolojimi harap ediyorumki kısmetse bigün olucak zaten bu ay olmadı napalım önümüzdeki ay tekrar deniycem hemde ovulasyon testiyle:)

~sirine~06

adet günüm hiç şaşmazdı günü gününe hatta saati saatine oluydum 2 gün geçti 28 güne bi oluyorum düzenli olarak inşallah hamileyimdir ruyamdada çok tatlı bi bebek gördüm bugün daha çok heveslendim  :)

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ~sirine~06 - 14 Ocak , 2011, 15:06:04
adet günüm hiç şaşmazdı günü gününe hatta saati saatine oluydum 2 gün geçti 28 güne bi oluyorum düzenli olarak inşallah hamileyimdir ruyamdada çok tatlı bi bebek gördüm bugün daha çok heveslendim  :)
CANIM TEST YAPSANA

asum

evde testin varsa yapsana güzelim bak şimdi bende heycanlandım adetlerinde şaşmıyosaa kesin var bişiler hadi hayırlısıı haber ver

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: asum - 14 Ocak , 2011, 15:05:18
Alıntı yapılan: ღ♥ღ°AŞKIMCIM°ღ♥ღ - 14 Ocak , 2011, 15:02:46
NEREYE KAYBOLDUN SEN  :caca: :caca: :caca: ASUM

buralardayım cnm ya işlerim vardı adete bikaç günü kala işi gücü seriyorum saçmalamamaya karar verdim sonucunda adet belirtilerim var niye düşünüp piskolojimi harap ediyorumki kısmetse bigün olucak zaten bu ay olmadı napalım önümüzdeki ay tekrar deniycem hemde ovulasyon testiyle:)
İNŞ HAYIRLISI CANIM BENİM

Aytii

bende aynı senin gibiydim ve 2. günü geçtiğinde yaptım test silik çıktı şimdi 3 aylık hamileyim inşallah seninde vardır  :amin: