10 Mayıs , 2024, 10:32:02

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hamileler ve Hamile Kalmak İsteyenler Listesi

Başlatan arzuersahin, 26 Ekim , 2007, 11:56:07

« önceki - sonraki »

YAĞMUR DAMLASI

üzülmeyin kızlar bende çok üzgünüm.dün teste çif çizgi çok çok silikti ama vardı.benmi yalnış görüyorum dedim eşimde gördü.akşam tekrar yaptım birşey yok hayırlısı.bekledikçe gelmiyor bizimkiler o yüzden iç üzlme nur

KONYALI

KIZLAR NE 7 EYLÜLDE HASTALANDIM..BİR TÜRLÜ GİREMEDİM NETE,BAYRAM FALAN GİRDİ ARAYA...
BENI ARTIK 7 EKIME YAZIN...
BIR DAHA KI BAHARA İNŞALLAH :hieyt: :binkybaby:

nihall

üzülmeyin arkadaşlar gelmek için en güzel zamanı bekliyor onlar ben ayın 15inde adet olcaktım umarım bebeğim vardır diyordum ayın 14 gecesinde çok yakın arkadaşım ayrılmak istediği eşi tarafında öldürüldü inanılmaz bir acı şimdi iyiki hamile değilmişim diyorum o yüzden hayırlısını istemek gerek

SABIRTAŞI

ÜZÜLDÜM CANIM BAŞIN SAĞOLSUN DERDİ NE İMİŞ BU ADAMIN YA ÖLDÜRECEK KADAR.....PSİKOLOJİSİ BOZUK BİRİYMİŞ DEMEKKİ BU ADAM....AYRILMAK İSTEDİĞİ İÇİN İNSAN ÖLDÜRÜLÜRMÜ YAA.... :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: YAĞMUR DAMLASI - 16 Eylül , 2010, 12:06:02
üzülmeyin kızlar bende çok üzgünüm.dün teste çif çizgi çok çok silikti ama vardı.benmi yalnış görüyorum dedim eşimde gördü.akşam tekrar yaptım birşey yok hayırlısı.bekledikçe gelmiyor bizimkiler o yüzden iç üzlme nur

CANIM İNŞALLAH BEBİŞİN GELİYODUR SENİN.EVET BEKLEDİKÇE OLMUYORR ÜZÜLMEMEK ELD DEĞİL AMA YAPACAK DA Bİ ŞEY YOK HAYIRLISINI STEMEKTEN BAŞKA.ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: nihall - 16 Eylül , 2010, 14:20:59
üzülmeyin arkadaşlar gelmek için en güzel zamanı bekliyor onlar ben ayın 15inde adet olcaktım umarım bebeğim vardır diyordum ayın 14 gecesinde çok yakın arkadaşım ayrılmak istediği eşi tarafında öldürüldü inanılmaz bir acı şimdi iyiki hamile değilmişim diyorum o yüzden hayırlısını istemek gerek

AYYY TÜYLERİM DİKEN DİKEN OLDU BAŞIN SAĞOLSUN CANIM
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Balböceği

Alıntı yapılan: nihall - 16 Eylül , 2010, 14:20:59
:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

nihall

psikopat işte 12 yaşında oğlu vardı kendiside intihar etti rabbim ona hayırlı ömürler nasip etsin

Balböceği

nihall

Shadowqueen

Kızlar selam benimde yaptırdığım faktör 5 ve homesistein testleri güzel çıktı tekrar hamiş kalabilirim ve çalışmalara başlayabilirmişim.Şuanda adetim benide ekim listesine ekleyebilirsiniz teşekkürler

birgül87

Alıntı yapılan: esra26 (eda_m) - 16 Eylül , 2010, 10:54:24
Alıntı yapılan: birgül87 - 15 Eylül , 2010, 23:37:00
bu listede ben yokmuyum çok üzüldüm şimdi  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

canım benim tarih verirsen senide ekleriz tabiki  :flowers:

26 şubat dedi doktorumuz :)

Uploaded with ImageShack.us

KONYALI

NİHALİCİM BAŞIN SAĞOLSUN,SANIRIM BEN OKUDUM HABERLER...GAZİANTEPTEKI OLAYMI BU?
NE MANYAK INSANLAR VAR ALLAHIM...SEN AKLIMIZI BASIMIZDAN ALMA...DUYDUKÇA ŞAŞIRIYORUM YA....NNASIL BIR DUNYADA YASIYORUZ..
BIZ COCUKKEN HIC BÖLE SEYLER YOKTU..GUN GECTIKCE DUNYANIN CIVISI CIKIYOR...INSAN KORKUYOR VALLAHI...ÇOCUGUMU NASIL BUYUTUCEM DIYE DUSUNUYORSUN...

KONYALI

MUTLULUK ŞEKERİMMMMM NERELERDESİN SEN YAAAAAAAAAAAAA....
BİRDE HASRETİM SANA SENIDE MERAK EDİYORUM...KIZLAR BİR SES VERİN ARADA.....

((@''€L@SU''@))

selam arkadaşlar ben çok şükür kurtuldum bugün tamam 9 gün oldu çok mutluyum :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: