16 Nisan , 2024, 16:08:28

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hamileler ve Hamile Kalmak İsteyenler Listesi

Başlatan arzuersahin, 26 Ekim , 2007, 11:56:07

« önceki - sonraki »

EMEL 26

Alıntı yapılan: s_k - 09 Ocak , 2010, 16:11:06
iyi günler arkadaşlar..ben 9 aylık evliyim.ama hemen hamile kalmak istemedik..ve iki ay oldu ki buna karar verdik..ve geçen ay adet gecikmesi oldu nerdeyse 5-6 gün..ama test yaptırdım hiç bişey çıkmadı ve bi kaç güne de zaten adet oldum..ve bu ay da aynı durum..yine adet görmüyorum ama daha test yapmadım..ve bide bacaklarımda aşırı ağrılar var..acaba bu ay hamilemiyim.hem ben şuana kadar hep adeti normal yaşadım.. :-\
hoşgeldin canım test yapsana için rahatlar en azından her ay farklı bir durum yaşıyoruz inşallah hamişsindir  :flowers:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

kaderimsin

allah analı babalı büyütsün emelcim 2.side saglıklı dogsun inşallah allah bizede nasip etsin :hello2:

EMEL 26

:amin: :amin: :amin: canım
kendinden bahsetsene
ben 12 yıllık evliyim ev hanımıyım 28 yaşındayım

((@''€L@SU''@))

ya arkadaşlar ben test yapım biri net cıktı biride çok az kırmızı sizce neder bu arkadaşlar ya

EMEL 26

hamile olabilirsin ama pazartesi kan ver en dogru sonuç o güzelim yarın idrarda birdaha yap canım herşey gönlünce olsun

((@''€L@SU''@))

çok sağol ya inşllah hamileyimdir ya pazartesimi yapalımmı sizce sabahta yapalımmı  :k06: :k06: 

EMEL 26

sen bilirsin bekleye bilirsen pazertesi yap ama ben olsam bekleyemem

kaderimsin

ben 5 aylık evliyim 20 yasındayım acıköğretim 1.sınııf ögrencisiyim

EMEL 26

hayırlı olsun canım allah mutlulugunu daim etsin  derslerinde başarılar  :opucuk:

ENE

KADERİSİN HOŞGELDİN CANIM HAYIRLI OLSUN EVLİLİĞN OKULUN BEBEİŞ DÜŞÜNÜYOMUSUN ....TANIŞALIM KENDİNDEN BAHSET BİRAZ
""" LA İLAHE İLLA ENTE SUBHANEKE İNNİ KÜNTÜ MİNEZ ZALİMİN ...

sabina

Alıntı yapılan: EMEL 26 - 09 Ocak , 2010, 16:41:36
Alıntı yapılan: s_k - 09 Ocak , 2010, 16:11:06
iyi günler arkadaşlar..ben 9 aylık evliyim.ama hemen hamile kalmak istemedik..ve iki ay oldu ki buna karar verdik..ve geçen ay adet gecikmesi oldu nerdeyse 5-6 gün..ama test yaptırdım hiç bişey çıkmadı ve bi kaç güne de zaten adet oldum..ve bu ay da aynı durum..yine adet görmüyorum ama daha test yapmadım..ve bide bacaklarımda aşırı ağrılar var..acaba bu ay hamilemiyim.hem ben şuana kadar hep adeti normal yaşadım.. :-\
hoşgeldin canım test yapsana için rahatlar en azından her ay farklı bir durum yaşıyoruz inşallah hamişsindir  :flowers:
hoşbulduyk..yeni üye oldum..ama iki aydır sürekli takip ediyordum yazıları..ne bileyim 2-3 güne de olmazsa artık test yapıcam..ama geçen ay olduğu gibi hayal kırıklığına uğramak istemiyorum..ve kocam benden daha çok hevesli bu çocuk olayına..her gün adeti sorup duruyor :) :wave:

Uploaded with ImageShack.us

kaderimsin

ewet bebiş düşünüyorum aslında birasda korkuyorum ailemden uzaktayım eşimin meslegi nedeniyleilk cocuk olcak bide zaten evdeyim calısmıyorumda canım sıkılıyo bebegim olursa onunda oyalacam ona ihtiyacım var cok yanlızım yani

EMEL 26

kaderimsin