29 Mart , 2024, 05:14:03

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hamileler ve Hamile Kalmak İsteyenler Listesi

Başlatan arzuersahin, 26 Ekim , 2007, 11:56:07

« önceki - sonraki »

✿گสЯเ_ќĮż✿

yavvff kızlar taksakta olmuyo takmasakta.gelin ortayı bulalım biraz takalım biraz takmayalım :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

melek-çağlar

ben ilk zamanlar takıyorum sonra takmıyorum adetime yakın kendine takıyorum ne olacak diye işte öyle

✿گสЯเ_ќĮż✿

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

ecee

Alıntı yapılan: GizEmin - 09 Ocak , 2010, 13:24:51
slm arkadaşlar ben gizem  bu soteye yenı üye oldum çok güzel b,ir site tesadüfen buldum...bende anne olmak ıstıorum adetıme ıkı gun var aslında delı gıbı test yapmak ıstıorum ama sabretmeye calısıorum kafama da cok takmak ıstemıorum Allahım ısteyen herkese anne olmayı nasıp eder ınsallah..
hoşgeldin canım adetin geçtikten sonra test yap bence kesin sonuço zaman belliolur.
aslında bende çokheyecanlıyım bugün normalşartlarda adet olmam gerekiyor fakat adet belirtisi hiç yok.bir ikigün geçsin test yapıcam.

((@''€L@SU''@))

selam arkadaşlar ben adetimi ayın 12 sinde oldum bu gün hesapladığımda 29 gün olmuş görünüyor acaba hamile olma şansım ne kadardır genelde 2 gün sekiyor her ay inş. bebiş olur yaa  ::)

sabina

iyi günler arkadaşlar..ben 9 aylık evliyim.ama hemen hamile kalmak istemedik..ve iki ay oldu ki buna karar verdik..ve geçen ay adet gecikmesi oldu nerdeyse 5-6 gün..ama test yaptırdım hiç bişey çıkmadı ve bi kaç güne de zaten adet oldum..ve bu ay da aynı durum..yine adet görmüyorum ama daha test yapmadım..ve bide bacaklarımda aşırı ağrılar var..acaba bu ay hamilemiyim.hem ben şuana kadar hep adeti normal yaşadım.. :-\

Uploaded with ImageShack.us

♥.♥.♥.maviçiçek.♥.♥.♥

kaderimsin

slm kızlar ben yeni üye oldum 5 aylık evliyim ama bebek sahibi olmak istiyorum 2 aydır deniyoruz ama olmuyo bu konuda fazla bilgim yok bilgisi olan yardımcı olabilirmi? acaba :wave:

EMEL 26

hoşgeldin kaderimsin  önce daha yolun başındasın allah en kısa zamanda verir inşallah ama biraz çalış bakalım  :k06:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

kaderimsin

((@''€L@SU''@))

Alıntı yapılan: ((@''€L@SU''@)) - 09 Ocak , 2010, 16:07:44
selam arkadaşlar ben adetimi ayın 12 sinde oldum bu gün hesapladığımda 29 gün olmuş görünüyor acaba hamile olma şansım ne kadardır genelde 2 gün sekiyor her ay inş. bebiş olur yaa  ::)
bu konuyla ilginelirmisin arkadaşlar

kaderimsin

bennde daha bilgili değilim bu konuda ama inşallah bebiş vardırr canım ya

EMEL 26

Alıntı yapılan: kaderimsin - 09 Ocak , 2010, 16:31:12
saol emelcim inş senin varmı bebiş
var canım 11 yaşında kızım var  ve  bu ay 2. bebişime hamile kaldım  inşallah sonuna kadar gider hamileliyim :opucuk:

EMEL 26

♥.♥.♥.maviçiçek.♥.♥.♥

Alıntı yapılan: ((@''€L@SU''@)) - 09 Ocak , 2010, 16:32:14
Alıntı yapılan: ((@''€L@SU''@)) - 09 Ocak , 2010, 16:07:44
bu konuyla ilginelirmisin arkadaşlar

slm arkadaşlar.. çok iyi bilmemekle birlikte, gün geçtikten sonra test yaparsanız çıkıyor diye biliyorum. bu sitede henüz günü geçmeden yapan arkadaşlar bile çok ince bir çizgi var diyordu... ama sonuç ne oldu bilemiyorum doğrusu.. ben hiç test yapmadım.. yapmaya fırsat kalmıyor çünkü hep 2-3 gün önce oluyor. saolsun beni merakta bıraktırmıyor :)