Hamileler ve Hamile Kalmak İsteyenler Listesi

Başlatan arzuersahin, 26 Ekim , 2007, 11:56:07

« önceki - sonraki »

simass

Alıntı yapılan: Böcüğüm - 19 Ekim , 2009, 20:31:14
simas ben zeynep yeni üyeyim  bu foruma çokta memnunum sende bebiş istiyenlerdensin ALLAH nasip etsin inş tedavi görüyonmu yada sorunun ne die sorsam daha ii olur inş sorunun yoktur .çok soru sormadım inş son olarak kaç yıllık evlisin :-*

BEN DE SEMRA CANIM..4 YILLIK EVLİYİM 2,5 SENEDİR BEBİŞ İSTİYORUZ...BİR PROBLEMİN OLMADIĞINI SÖYLÜYOR DOKTOR..ALLAH NE ZAMAN NASİP EDERSE..SEN ANLAT KENDİNİ

yasmin35

pınarcım olmadım adet bide şöyle bişey var benim sürekli konturolümü yapan dr um bu ayın 17 si olman gerek dedi ama internette hesaplayıcıya yazdıgımda ise 19 çıkmıştı ama her durumdada günüm geçti
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

canım sen dr un dediğine bak bencede nette yanılma payı var ayrıca madem günün geçti yakınlarda bir eczane yokmu hadi bakalım bir deneme testi yap olmadı kanda yaptırırız ama bana hamişsin gibi geldi hayırlısı ile bakalım

aysel

eee ozaman neyi bekliyosun hayatım bi test yapsana
ha bide bişey söylemek istiyorum eğer yoksada üzülme ve bu tip belirtileride kendine psikolojik baskı yaptığın için hissediyosun
ben hiç böle olmamıştım sadece halsizlik vardı bi iştah kapanması güneşin vücuduma teması çok hoşuma gidiyordu bi uyku idi mesela
Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,
Ve kurduğum en güzel hayal sensin

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

yasmin hadi bir test yapta sende bizde rahatlıyalım ya :ehi:

çok merak ettim bak şimdi

cumbba

gÜNAYDINNNNNNNNNNNNNNNNNNN :opucuk: :opucuk:

Elacım canım tebrik ederim canım, gözün aydın. Allah sağlıkla bebeşini kucağına almayı nasip etsin. Yasmincimm kan testi yaptırsana canım, güzel haberlerini bekliyoruz. 

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

günaydın cumba nasılsın meleğin nasıl ???

yasmin kaybolmuş test yapmaya gitti sanırım hadi hayırlısı inşallah :amin:

yasmin35

canlarım biraazcık bekleyim diyom cumaya kadar olmazsam yapıcam zaten bide canım herşey piskolojik kasıklarımın şişmesidemi piskolojik dolgun duruyolar diyerleri olabir gibi ama bu piskolojik olmaz gibigeldi bana canım
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

yasmin35

ya kızlar beni gaza getiriyonuz ha acık daha bekleyim cuma yapıcam olmazsam ok bende merak ediyom

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

yasmincim hakkında hayırlısı olsun valla bende çok merak ettim şimdi ya :ehi:

ay üzülmeni asla istemem canım sen testini yap negatifse de üzülme sakın tamammı balım

ama bence hamişssin bilemeyorum

yasmin35

tamam canım sağol cuma sabahı haber vericem ok dua edinde ozamana kadar adet olmayım ok allah herkeze versin işallah

cumbba

sağol pınarcımmmm iiizzz şimdilik bi sorun yok bakalımmm.

Yasemincim bahsettiğin belirtiler daha öncede bendede oluyodu ama hep regl oluyodum ama benim günüm geçmiyodu, senin günün geçmesine rağmen belirtilerin varsa inş. hayırlı haberlerini bekliyoruz canım.  :amin: :amin:

yasmin35

amin cuma bende haber vericem sizlere işallah müjdeli bi haber olur

мiŁenα.

İLKNUR ....................( erkek)   

AYŞE .......................(erkek)     

Selcan ...................( erkek)     

IRMAK ...................... (kız)     

DERİN ......................( kız)     

SİVASLIM .................       

Elif Eflal ....................       

Emine ....................... (kız)     

cixy ...........................       

ezoo ............................ (kız)       

sunga ........................... (kız)       

nisannisan ......................         

Sarışın ...........................         

basak50 ........................           

asusen ...........................       

CikoLatam .......................       

Çalıkuşu ..........................................

Betül.......................................(hosgeldın mercımek)

arhanım.................................

güliz.......................................

kadriş........................................

ebruli........................................

fusunn........................................

melek.......................................

bahar.......................................(hoşgelmiş melek)

cumbba....................................(hoşgelmiş melek)

sedaş.........................................(hoşgelmiş melek)

didemce........................................(hosgelmıs melek)

duyguduygu.......................................(hoşgelmiş melek)

öztürkish_ela..................................................(hoşgelmiş melek)

BU AY BİZİ SEVİNDİRMEYİ düşünenler

kardelen ........................ 15.10.2009    allahın izniyle bu ay

Ceylin Eslem .................. 26.10.2009   allahın izniyle bu ay   

vadi ..............................21.10.2009      allahın izniyle onumuzdeki  ay   

Simass .......................... 09.11.2009  allahın izniyle bu ay   

gülbade .......................... 17.09.2009 (adet olmadığı için slmedim)   allahın izniyle bu ay   

Ilkay .................................... 28.10.2009 allahın izniyle bu ay   

aleyna635 ........................... 17.10.2009  allahın izniyle bu ay (güncelle) 

ruhnaz ............................ 10.10.2009  allahın izniyle bu ay (güncelle) 

selcaner6108 ....................... 10.10.2009  allahın izniyle bu ay  (güncelle)

Hülya, yağmur .......................... 20.11.2009  allahın izniyle bu ay

zaman_siz(balböceği) ............................... 14.10.2009  allahın izniyle bu ay  (güncelle)

perçem .................................... 07.10.200  allahın izniyle bu ay  (güncelle)

gamzee47 .................................. 25.10.2009   allahın izniyle bu ay   

candn melek.......................... 11.10.2009  allahın izniyle bu ay  (güncelle)

Nazlı bebek .................................. 12.10.2009  allahın izniyle bu ay (güncelle) 

masalım.................................... 10.11.2009  allahın izniyle bu ay

ersu ......................................... 22.10.2009  allahın izniyle bu ay   

safiş ............................................ 13.10.2009  allahın izniyle bu ay  (güncelle)

Mehida ........................................... 29.10.2009 allahın izniyle bu ay 

Güzelce ...........................................      allahın izniyle bu ay   (güncelle)

asiyemre..........................................12.10.2009     allahın izniyle bu ay  (güncelle)

selsebil.............................................12.10.2009  allahın izniyle bu ay  (güncelle)

perspektif..........................................05.10.2009     allahın izniyle bu ay (güncelle) 

kybele...............................................07.11.2009    allahın izniyle bu ay(güncelle)   

akideciknane............................................12.10.2009 allahın izniyle bu ay(güncelle)

nermin.......................................29.10.2009 allahın izniyle bu ay

yabangülü.........................................01.11.2009 allahın izniyle bu ay

ecee.................................................17.11.2009 allahin izniyle bu ay

sevdacan............................................07.10.2009 allahın izniyle bu ay(güncelle)

mervenur................................................09.10.2009 allahın izniyle bu ay(güncelle)

almira85.................................................                    allahın izniyle bu ay(güncelle)

yeşilzeytin.................................08.11.2009 allahım izniyle bu a

periiiiiiiii:)....................................26.10.2009 allahın izniyle bu ay

masal........................................06.11.2009 alahın izniyle bu ayd

yasmin35.................................19.10.2009 allahın izniyle bu ay(güncelle)

sibel22........................................17.10.2009 allahın izniyle bu ay (güncelle) 

krizantem84..............................26.10.2009 allahın izniyle bu ay
böcüğüm..................................14.11.2009 allahın izniyle bu ay

bebişkom................................10.11.2009 allahın izniyle bu ay 

:love9: :love7: :love9:

şipidik şipidik yüzen balik

elaaaaaa hayırlı uğurlu olsun allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallahhhh