Hamileler ve Hamile Kalmak İsteyenler Listesi

Başlatan arzuersahin, 26 Ekim , 2007, 11:56:07

« önceki - sonraki »

fusunn

ne bıleyimm bekleyıp gormek lazım cnm hayırlı hbrlerını alırız ıns.ben kacıyorum sana ıyı geceler akidecik

akideciknane

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

melek__

Alıntı yapılan: akideciknane - 18 Ekim , 2009, 00:12:12
e ölede idrar neden sölemiyor

tatlım herkesin idrar testinde(evde yaptıklarımızda)  çıkacak diye bişey yok.. bende de cıkmadı evde yaptığım testte; ama hamileymişim testi yaptığım zaman..sadece kanda çıkıyo bazılarının ki..

yasmin35

krizamtem biz 1 yıl oldu beraber oturalı kesinlikle kayınpederin huysuzlugu hiç çekilmiyo kesinlikle demek bunların hepici böle
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

мiŁenα.

aynen valla kaynana bır bakıma cekılıyorda kayınpeder cekılmıyor...

bırde ayrımcılık varsa hıc cekılmıyor :cildir: :cildir:

:love9: :love7: :love9:

EMEL 26

aaaaaaaah    arkadaşlar sizi çok iyi anlıyorum aynı dertten bendede  var ben ikisinide  çekemiyom  artık beni sinir hastası yaptılar ama degilmi kocamı seviyorum susuyorum yapcak bişey yok allah kolaylık versin cümlemize
Kızlarımla hayat çok güzel💖

fusunn

bence ayrı bı konu acalım herkes içini döksun kızlarrr =)))

beren naz

Alıntı yapılan: krizantem84 - 17 Ekim , 2009, 16:55:22
gününmü gecti berennaz
bi test var onu uygularmisin cok merak ettimde bugun ögrendim :ehi:
merak ettim ne testi o

krizantem84

yasmin35

kesinlikle açsın biri şu konuyu herkezde içindekini kussun
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

krizantem84

hahahh:D :toothy10: :toothy10: bencede
:director:dikkat dikkat konunun acilmasi rica olunur :director:
:k06: :k06: :k06: :k06:

serra_emine

evet arkadaşlar boyle konu açılsa ıyı olur heralde herkes muzdarip miş bayaa yaa:(ben hep demişimdir ne kendı annene yakın olacaksın nede kayınvalıdene dıye!ıkısının ortasında olıcaksın gelen gelecek zamanın oldumu sen gıdeceksın.herşeyın ortada olmıcak duyulmıcak.hemde özleneceksın ya bence.amaa bende hepınızın tersıne kendı annemlere yakınım.dogup buyudugum yerde oturdum kaldm.oh ne guzel demeyın.....en ıyısı ıkısının ortası arkadaşlar.
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

krizantem84

evet cok haklisin mümkün oldugunca ikisinin ortasi iyidir :laughing7:  yinede ne olursa olsun kayinvalidelerde alingan oluyorlar biraz sonucta eslerimizin annesi  ::)