Hamileler ve Hamile Kalmak İsteyenler Listesi

Başlatan arzuersahin, 26 Ekim , 2007, 11:56:07

« önceki - sonraki »

maviş007

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

son 3 gun ıns bende hamıs kalırım  :amin: :amin: :amin: :amin: eer olmasa kesın oturru yıne aglarım allahım ıns olur
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

bebişim06

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° b@ş@k°ღ♥ღ° - 06 Eylül , 2009, 12:36:46
ALLAH'IM ŞU MUBAREK GÜNDE GONCAMIN VE TÜM İSTEYENLERİN DUALARINI KABUL ETSİN..
CANIM BENİM SAĞOL İNŞAALLAH YÜCE ALLAH DUALARIMIZI KABUL EDER  :amin: :amin: :amin:
hoşgeldin oğluşum biriciğim  29+4

KADRİŞ

Alıntı yapılan: ÇALIKUŞU - 08 Eylül , 2009, 13:01:07
mrhb arkadaşlar aranıza yeni katıldım :wave: :wave: bende sihirli bahçe olmak istiyorum korunmayı daha yeni bıraktım eğer bebeğimde benim gibi inatçıysa uzun bi süre bekleticek beni  :dontknow: :dontknow:
canım aramıza hoş geldin  :flowers:hakkında hayırlısı olur inşallah.... :opucuk:

YAVRULARIN EN BALLISI EN YAKIŞIKLISI.........

ceylin eslem

mavişim hamilemisin sennnn?? ne kadar güzel bir haber böyle.allahım sonunda gönlünün muradını verdi.tebrik ediyorum seni canı gönülden.hayırlısıyla kucağınada almayı nasip etsin rabbim.

can yine cannnn

Alıntı yapılan: ÇALIKUŞU - 08 Eylül , 2009, 13:01:07
mrhb arkadaşlar aranıza yeni katıldım :wave: :wave: bende sihirli bahçe olmak istiyorum korunmayı daha yeni bıraktım eğer bebeğimde benim gibi inatçıysa uzun bi süre bekleticek beni  :dontknow: :dontknow:
ÇALIKUŞU  selam canım hoşgeldin aramıza nermin ben  :flowers: :flowers:
can dediklerim....

ÇALIKUŞU

nermin kadriş teşekkür ederim kızlar merak ettiğim bişey var korunmayı bırakır bırakmaz hamile kalınabiliyormu :binkybaby:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: ÇALIKUŞU - 08 Eylül , 2009, 23:46:25
nermin kadriş teşekkür ederim kızlar merak ettiğim bişey var korunmayı bırakır bırakmaz hamile kalınabiliyormu :binkybaby:
rica ederim canım  :opucuk: :opucuk:
canım neyle korunuyodun yazarmısın
can dediklerim....

KADRİŞ

Alıntı yapılan: ÇALIKUŞU - 08 Eylül , 2009, 23:46:25
canım ben oğlum doğduktan sonra 3,5 yıl hap kullandım ...bıraktık 1,5  2 sene korunmadık  olmadı.doktora gittim sorunda yoktu .1 kere çatlatma iğnesi oldum sonra bıraktım memlekete gittik köy havası iyi geldi galiba...şimdi 6 haftalık hamileyim teyzesi.....rabbimden hayırlısını istiyodum.....hayırlı vakit buymuş demekki.....rabbim isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin.... :amin: :opucuk:

selmay

2 YILLIK EVLIYIM BENDE BBEBEK ISTIYORUMMMMMMM NASIP ET ALLAHIM:::

KADRİŞ

Alıntı yapılan: selmay - 09 Eylül , 2009, 02:32:32
2 YILLIK EVLIYIM BENDE BBEBEK ISTIYORUMMMMMMM NASIP ET ALLAHIM:::
amin canım inşallah tüm isteyenlere.... :amin: :opucuk:

selmay

inss ya,16.gün bugün kanamam hala yok ama doktr.bebek yok dedii idrarda da cikmadi deli olucam nie gelmio bu kanamam...

KADRİŞ

Alıntı yapılan: selmay - 09 Eylül , 2009, 02:37:12
inss ya,16.gün bugün kanamam hala yok ama doktr.bebek yok dedii idrarda da cikmadi deli olucam nie gelmio bu kanamam...
canım adetin 16 günmü geçiyo   :icon_scratch: doktor kan tahlili yaptırdımı yoksa ultrason yada vajinal muayenemi..... :dontknow:

selmay

canim adetim hic duzensiz gelmedi bugüne kadar ,doktor sadece idrar yapti bebek yok dedi ama yinede ultrasonla vajinadan  bakti yine yok yok yok.. karnim 5-6 ylik gibi ve gögüslerim sisti patlayacam sanki ya

KADRİŞ

Alıntı yapılan: selmay - 09 Eylül , 2009, 02:41:44
canim adetim hic duzensiz gelmedi bugüne kadar ,doktor sadece idrar yapti bebek yok dedi ama yinede ultrasonla vajinadan  bakti yine yok yok yok.. karnim 5-6 ylik gibi ve gögüslerim sisti patlayacam sanki ya
peki doktor bu konu hakkında ne diyor..yada herhangi bir ilaç verdimi adet olman için ...ama canım inan bana bundada bir hayır vardır..