28 Nisan , 2024, 01:02:37

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hamileler ve Hamile Kalmak İsteyenler Listesi

Başlatan arzuersahin, 26 Ekim , 2007, 11:56:07

« önceki - sonraki »

suomisuomi

Bennnnnn.  1 yila yakin denememize ragmen hala bisey yok. O kadar dikkat edip ince hesaplar yapiyoruz ama demekki daha zamani varmis. hormon testleri ve esimin sperm degerleri gayet iyi ama sanirim rahim filmi cektirmem gerek,Sen ne zamandir istiyosun

elamm

Alıntı yapılan: suomisuomi - 18 Aralık , 2013, 13:39:17
Bennnnnn.  1 yila yakin denememize ragmen hala bisey yok. O kadar dikkat edip ince hesaplar yapiyoruz ama demekki daha zamani varmis. hormon testleri ve esimin sperm degerleri gayet iyi ama sanirim rahim filmi cektirmem gerek,Sen ne zamandir istiyosun

BENDE VARIM 2.ÇOCUK İÇİN 6 AYDIR UĞRAŞIYORUM BU AY OVÜLASYON İLE DENEDİK HAYIRLISI RABBİM İSTEYEN HERKEZE NASİP ETSİN İNŞALLAH.

suomisuomi

elamm

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: suomisuomi - 18 Aralık , 2013, 14:06:13
Hangi ovulasyon testini kullaniyosun

ben de ovula diye bir test kullandım internetten aldım,  fiyatı da çok uygun... kullandığımın ikinci ayında bebişim geldi. arkadaşım da kullandı o da ikinci ayda hamile kaldı

suomisuomi

Ben laboquick kullandim ama hiiiic  bi sey olmadi. Yumurtlama gunlerini yakaladim ama maalesef bi ise yaramadi,hormon degerlerim normalmis ama tuplere bakilacak birde

BurcuÇ

Hayırlısı olsun canım benımde ovulayı ılk kez kullandım .. Aşılama tutmadı ovula tutucakmı görücezzzz  :director: :director: :director:

ยรlคภ๓คz göภlüm

ayse_etiskenece .............................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
meleğimgel .....................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
emoti-on ........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
kimyaci34 .......................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
izemsevi..........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  Ocak
ยรlคภ๓คz göภlüm..............................Bebişimizi bekliyoruz inşallah Ocak
aşkitom...........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  Ocak
CAN TANEM....................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   Ocak                               
sineps.............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
cigdemcrocus1501............................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
birdamLask......................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ ..............................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
begum0101.....................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah    mart
goncik.............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
KasrıCinan.......................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
esra18 ...........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
la.fem ............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah

hatice tanrıvar  ...............................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
frhnz..............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
cemresu..........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
iskorpit..........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
birbuçukyıl.........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah

duygucuk.........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah                                                                     

makaron.........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
HACERELFİN.........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah

HAMİLE KALMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZ   

derindeniz84

Selam herkese bende hamile kalmak istiyorum. Daha ilk ayım adet düzensizliğim vardı klomen kulllandım ama doktor yumurtan gelişmemiş ama gelişebilirde dedi progestan verdi 4 gün oluyo biteli adet olmadım test yaptım o da bi tuaf çıktı çok ağladım Allah isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar versin bana dua edin çok üzülüyor ve kafaya takıyorum :((

ยรlคภ๓คz göภlüm

dur bakalım ilk aydan bu kadar kafana takarsan çok strese girersin. stres de hamileliğin en büyük engeli

ยรlคภ๓คz göภlüm

ayse_etiskenece .............................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
meleğimgel .....................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
emoti-on ........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
kimyaci34 .......................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
izemsevi..........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  Ocak
ยรlคภ๓คz göภlüm..............................Bebişimizi bekliyoruz inşallah Ocak
aşkitom...........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  Ocak
CAN TANEM....................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   Ocak                               
sineps.............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
cigdemcrocus1501............................Bebişimizi bekliyoruz inşallah Ocak
birdamLask......................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ ..............................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
begum0101.....................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah    mart
goncik.............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
KasrıCinan.......................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
esra18 ...........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
la.fem ............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah

hatice tanrıvar  ...............................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
frhnz..............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
cemresu..........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
iskorpit..........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
birbuçukyıl.........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah

duygucuk.........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah                                                                   

makaron.........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
HACERELFİN.........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah

mutluluk.................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah

HAMİLE KALMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZ   

sevilay21

1 ocak adet baslagincim  yarin tüpbebeye basliyoruz allahin izni ile dualariniz bekliyorum kizlar  :amin: :amin: :amin:

ponçik

:love9: İnşallah güzel bir başlangıç olur ve mutlu haberler verirsin bize  :amin:  :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

zen_s

Alıntı yapılan: sevilay21 - 02 Ocak , 2014, 12:31:14
1 ocak adet baslagincim  yarin tüpbebeye basliyoruz allahin izni ile dualariniz bekliyorum kizlar  :amin: :amin: :amin:
İnşallah güzel haberlerini alırız şafak listesine hep beraber adımızı yazdırırız  :amin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle