Hamileler ve Hamile Kalmak İsteyenler Listesi

Başlatan arzuersahin, 26 Ekim , 2007, 11:56:07

« önceki - sonraki »

nnsekerim

Alıntı yapılan: Nevaa - 15 Mart , 2013, 15:28:13
Alıntı yapılan: nnsekerim - 15 Mart , 2013, 15:25:48
Alıntı yapılan: Nevaa - 15 Mart , 2013, 15:23:19
hafta sonu test yaptım pazar akşam daha önce de yapmıştım en son pazar yaptım bir şey çıkmadı bilemiyorum ara verdim test olayına çıkmıyor çünkü ...kan testi yağptır bakalım onda kesin çıkar ben ce ya ben de hastalığıma daha 7 gün vardı idrar testi yaptım negatif çıktı önce üzüldüm ama sobra kendimi rahatlatmak için acaba daha hasta olmadım belkide vardır burda erken olduğu için çıkmıyodur dedim ama sence  :dontknow:
bazen olabilir diyorum bazen de aman yoktur gecikmedir diyorum çünkü testler negatif

hayırlısı canım ya herşeyin her işte bi hayır vardır öyle düşün bence sıkmam canınıda bu benım olayıma ne diyosun :sad1:

Nevaa

"Bunca yitirmekler bir bulmak içindir." Buna inandı mı insan düğümler çözülür bir bir. Anlarsın 'neden' lerin cevabını. Kaybettim dediğinde kazanır, bittim dediğinde başlarsın..Anlarsın aslında bütün kapılar kapanırken tek kapı açık kalır..Ve artık yitirmekten yorulup bulmak için uğraşmaya başlarsın..Şimdi gidilecek tek yol var..Tek kapı..Tek çare..Bütün acılara merhem..

nnsekerim

Nevaa

25 nisan da 3 yıl olacak bir tane oğlum var 2 yaşında
"Bunca yitirmekler bir bulmak içindir." Buna inandı mı insan düğümler çözülür bir bir. Anlarsın 'neden' lerin cevabını. Kaybettim dediğinde kazanır, bittim dediğinde başlarsın..Anlarsın aslında bütün kapılar kapanırken tek kapı açık kalır..Ve artık yitirmekten yorulup bulmak için uğraşmaya başlarsın..Şimdi gidilecek tek yol var..Tek kapı..Tek çare..Bütün acılara merhem..

nnsekerim

Alıntı yapılan: Nevaa - 15 Mart , 2013, 17:01:30
allah bağislasın cnm ben de 1.5 yıllık evliyim daha :)

Nevaa

Alıntı yapılan: nnsekerim - 15 Mart , 2013, 17:06:36
Alıntı yapılan: Nevaa - 15 Mart , 2013, 17:01:30
allah bağislasın cnm ben de 1.5 yıllık evliyim daha :)

teşekkür ederim

Nevaa

nnsekerim

ayy

HAMİLE ARKADAŞLARIMIZ
  :angel12: SeliN59 ................................... Bebişimizi bekliyoruz inşallah 25 MART 2013        :binkybaby: 
  :angel12:  Selma27 ................................ Bebişimizi bekliyoruz inşallah 20 Mart 2013 (prenses)   :binkybaby:
:angel12: başak54...............................Bebişimizi bekliyoruz inşallah                  :binkybaby:
:angel12:  Rain.....................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah              :binkybaby: 
:angel12:  nisanrüzgarı.....................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah              :binkybaby:
:angel12: elfo.............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  23 Mayıs 2013  :binkybaby:
:angel12: bebişim emoş............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :binkybaby:
:angel12: beyna..................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah     :binkybaby:
:angel12: bhrssyy  ..................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah       :binkybaby:
:angel12:öykükıvanç ..............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 8 TEMMUZ   :binkybaby:   
:angel12: funda2 ..................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah       :binkybaby:
:angel12: ORNA..................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah       :binkybaby:
:angel12: niles1983..................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah     :binkybaby:
:angel12:  özlem0609..........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah    :binkybaby: 
:angel12:  almila__.............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah      :binkybaby:
:angel12:  mecnunum.............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah    :binkybaby:
:angel12:  ilbikesultan.............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah    :binkybaby:
:angel12:  ARİes.....................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah     :binkybaby:
:angel12: sudenaz85...............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :binkybaby:
:angel12: gümüşşş .................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah      :binkybaby:
:angel12:  xxcansuxx .................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah    :binkybaby:
:angel12: hatice.........................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah    :binkybaby:
:angel12: hakime89 ..............................................  Bebişimizi bekliyoruz inşallah 20 Eylül   :binkybaby:
:angel12: begüm0101..............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 16 Eylül   :binkybaby:
:angel12:˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ............Bebişimizi bekliyoruz inşallah 16 Eylül   :binkybaby:
  :angel12: çıtır anne .................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :binkybaby:
  :angel12: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°...............................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 15 Eylül :binkybaby:
  :angel12: asya83 ..................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 29 Ekim 2013  :binkybaby:
  :angel12: ecem146 ......................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :binkybaby:
  :angel12: guluzar ........................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :binkybaby:
  :angel12: kuzucuk ........................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :binkybaby:
  :angel12: LA TAHZEN .....................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :binkybaby:
  :angel12: ツgöçmen_54 ツ ...............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :binkybaby:
  :angel12: dgunes ..........................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :binkybaby:
  :angel12: meleğimi istiyorum ..........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :binkybaby:
  :angel12: mehtap0753 ....................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :binkybaby:
  :angel12: mehtap84 ........................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :binkybaby:

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:   

HAMİLE KALMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZ       

MART
sfy2357.........................................6 Mart  :amin:  :dontknow:
BurcuÇ..........................................7 Mart  :amin:  :dontknow:
Nagis0626 ....................................14 Mart   :amin:
nnsekerim .....................................21 Mart  :amin:
masal12.........................................27 Mart  :amin:
cigdemcrocus1501...........................28 Mart   :amin:

NİSAN
birbuçukyıl.....................................4 Nisan  :amin:
ayy ..............................................8 Nisan :amin:
FİGENN.........................................14 Nisan :amin:
ayşecik85 ......................................15 Nisan :amin:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ayy

neva ve nnşekerim hg kızlar :opucuk: :opucuk:
bende formun ayşe teyzesiyim memnun oldum :flowers: :flowers:
inşallah bebişleriniz çok bekletmez sizi :amin: :amin: :amin:

ayşecimm regl omuşsun üzlme kuzum inşallah bu ay merhaba der bebişin  :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

ayşecik85

Alıntı yapılan: AYŞE TEYZE - 15 Mart , 2013, 18:06:37
neva ve nnşekerim hg kızlar :opucuk: :opucuk:
bende formun ayşe teyzesiyim memnun oldum :flowers: :flowers:
inşallah bebişleriniz çok bekletmez sizi :amin: :amin: :amin:

ayşecimm regl omuşsun üzlme kuzum inşallah bu ay merhaba der bebişin  :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

memlekette oldugumuz için ütü mütü yapmadık ;D o yüzden üzülmedim canım

bi süre doktora falan gitmesem mi karar veremedim  :dontknow: :dontknow:

ayy

ayşem bi dr git kontrol amaçlı bakalım duyguların nasıl olacak :love9: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk:

ayşecik85

memlekette gittiğim doktor iğne tedavisi deneyelim bi de dedi olmazsa tüpbebek dedi
eşimle tam olarak konusmadık bi yol çizmemiz lazım aslında yazın tüp bebek zor olur bizim için eşim yoğun çalışacak
sıkıldım artık her seferinde alttan mua :opucuk: :opucuk: :love9: :love9:yene olmaktan
bu ay bi kendine bırakayım soğan kürü içeyim diyorum kist için
beklicez galiba hayırlısı gülüm

ruyareve

Ben bu ayda TIRT oldum :) artık geyiğini yapıyoruz eş dost olarak...

ayy

ayşem bu ay dinlen kuzum kendini hazır hissttiğinde iyi bir dr la yeniden görüşmelere başlarsın.inşallah gerek kalmaz melegin sürpriz yapar :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: