Hamileler ve Hamile Kalmak İsteyenler Listesi

Başlatan arzuersahin, 26 Ekim , 2007, 11:56:07

« önceki - sonraki »

ZAHİR

beni de hamile olmak isteynler listesine yazın :(((
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

başak54

Alıntı yapılan: smyr.fk - 10 Temmuz , 2012, 11:39:22
inşallah en yakın zamanda hamile kalırsın öyle üzgün surat koyma umutsuz olma çok umutlu olmakta iyi değil umutsuz olmakta

ZAHİR

Alıntı yapılan: başak54 - 10 Temmuz , 2012, 15:08:18
inşallah en yakın zamanda hamile kalırsın öyle üzgün surat koyma umutsuz olma çok umutlu olmakta iyi değil umutsuz olmakta
umutlanmıyorm ki geçrkleşsin die cnm yaa

başak54

Alıntı yapılan: smyr.fk - 10 Temmuz , 2012, 15:25:52
Alıntı yapılan: başak54 - 10 Temmuz , 2012, 15:08:18
umutlanmıyorm ki geçrkleşsin die cnm yaa
ne kadar oldu bekliyorsun niye çok umutsuzsun

ZAHİR

8 aydır evliyim ve hiç korunmadım bi de pko var bi de aile baskısı :))

başak54

1 yıla kadar olmaması normal derler cnm aile baskısı derken nie çocuğun olmuyor falan diyorlar değil mi?

ZAHİR

eşimn ailesi çok istiyoda olmasıbnı yaşı büyük die

başak54

Alıntı yapılan: smyr.fk - 10 Temmuz , 2012, 16:00:55
eşine rahatsız olduğunu söyle sonuçta sen istemiyor değilsin sana bişey demeye hakları yok sakın umutsuzlanma ben sabırsızın önde gideniydim şimdi akıl vermek bana düşmez ama burada ne hikayeler var ne çekenler var herşey olucağına varır seni de bekliyor meleğin bi yerlerde :)

ZAHİR

Alıntı yapılan: başak54 - 10 Temmuz , 2012, 16:29:06
Alıntı yapılan: smyr.fk - 10 Temmuz , 2012, 16:00:55
eşine rahatsız olduğunu söyle sonuçta sen istemiyor değilsin sana bişey demeye hakları yok sakın umutsuzlanma ben sabırsızın önde gideniydim şimdi akıl vermek bana düşmez ama burada ne hikayeler var ne çekenler var herşey olucağına varır seni de bekliyor meleğin bi yerlerde :)
,
eşim biliyo cnm yumurtalarımn tembel olduğunu ama bazen o da kızıyo 8 aydır nie olmuyo die... inşş bnm tez zaman da gelir eşin ailesi hep soruyo nie yok die  eziliorm bnde....

sevill

esracım benıde yazarmısın hamıleler lıstesıne 1 aylık 4 haftalık tamıleyımmm  :icon_thumright: :icon_thumright:

sevill

Alıntı yapılan: sevill - 10 Temmuz , 2012, 17:42:47
esracım benıde yazarmısın hamıleler lıstesıne 1 aylık 4 haftalık tamıleyımmm  :icon_thumright: :icon_thumright:
heycandan ıkısınıde yazmısım 1 ay 4 hafta dıye   :ehi: :ehi:

esracım

kızlar listeyi güncelleyecem.inşallah hamile olmak isteyenler en kısa sürede hamile kalırlar, hamilelerde sağlıkla doğum yaparlar :amin:

EMEL 26

Alıntı yapılan: esracım - 10 Temmuz , 2012, 19:26:34
kızlar listeyi güncelleyecem.inşallah hamile olmak isteyenler en kısa sürede hamile kalırlar, hamilelerde sağlıkla doğum yaparlar :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

esracım

11 Temmuz , 2012, 08:54:01 #25243 Son düzenlenme: 11 Temmuz , 2012, 14:33:28 esracım
HAMİLE ARKADAŞLARIMIZ     

:angel12:     swen.............................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :binkybaby:                   
  :angel12:    JADE...............................Bebisimizi bekliyoruz insallah (kız)   :binkybaby:                 
    :angel12:   elanur............................Bebisimizi bekliyoruz insallah      :binkybaby:             
  :angel12:   toprakkk.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah      :binkybaby:                 
:angel12:  erva................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 6 AĞUSTOS 2012   :binkybaby:                 
  :angel12:  doruk38...............Bebisimizi bekliyoruz insallah 11AĞUSTOS 2012 (kız)   :binkybaby:                     
:angel12:   lcy...................................Bebisimizi bekliyoruz insallah (erkek)   :binkybaby:                   
  :angel12:   suzansuzi..................Bebisimizi bekliyoruz insallah  13 AĞUSTOS 2012   :binkybaby:                   
:angel12:   ●๋: ●๋: ήẽz ●๋: ●๋:...........Bebisimizi bekliyoruz insallah 12 AĞUSTOS 2012   :binkybaby:               
:angel12:    kelebeğimmm.................Bebisimizi bekliyoruz insallah 5 EYLÜL 2012   :binkybaby:                       
:angel12:    sultan43........................Bebisimizi bekliyoruz insallah 9 EYLÜL 2012   :binkybaby:                     
:angel12:   DoctorGunel....................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  28 EYLÜL 2012   :binkybaby:                     
:angel12:    elif0383...........................Bebisimizi bekliyoruz inşallah   4 EKİM 2012   :binkybaby:                     
:angel12:   nazo-58..........................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   20 EYLÜL 2012   :binkybaby:                   
:angel12:    Mavikelebek......................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   8 EKİM 2012    :binkybaby:                   
:angel12:   senay88.................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  (erkek) 20 EKİM 2012   :binkybaby:                   
:angel12:    alanyam07.........................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  3 KASIM    :binkybaby:                 
:angel12:    Sır_Çiçegi.....................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  10 KASIM 2012    :binkybaby:                     
  :angel12:   özlemcan...........................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :binkybaby:                       
:angel12:   şerife Berat..................Bebişimizi bekliyoruz inşallah    17 KASIM 2012  :binkybaby:                       
  :angel12:   cute552........................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  25 KASIM 2012   :binkybaby:                     
:angel12:   selin22.........................Bebişimizi bekliyoruz inşallah    25 KASIM 2012     :binkybaby:                   
:angel12:   serserim................Bebişimizi bekliyoruz inşallah (kız) 29 KASIM 2012  :binkybaby:                         
  :angel12:   gökçe58...............................Bebişimizi bekliyoruz inşallah    :binkybaby:                     
:angel12:  melek100lü..........Bebişimizi bekliyoruz inşalla 4ARALIK 2012 (erkek)    :binkybaby:                         
:angel12: HASRET!M S@[email protected]şlerimizi bekliyoruz inşallah 24 ARALIK   :binkybaby:                           
:angel12:    zynpesra................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :binkybaby:       
:angel12:  ayse-etiskenece..........................Bebişimizi bekliyoruz inşallah    :binkybaby:       
:angel12:  mavişim80..........................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :binkybaby:
:angel12:     dilekibrahim........................BEbişimizi bekliyoruz inşallah  :binkybaby:           
:angel12:     yyeeliz..................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah    :binkybaby:       
:angel12:     esracım................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah    :binkybaby:     
:angel12:     pınarors................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah    :binkybaby:   
:angel12:     başak54..........................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :binkybaby:
:angel12:     Rain................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :binkybaby:
  :angel12:    beteray............................Bebişimizi bekliyoruz inşallah     :binkybaby:
:angel12:     sevill...............................Bebişmizi bekliyoruz inşallah    :binkybaby:   
:

HAMİLE KALMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZ

TEMMUZ AYI

mehtap0753...................................................................4 TEMMEUZ    :amin:
GülnurARSLAN...............................................................15 TEMMUZ    :amin:   
insu...............................................................................19 TEMMUZ     :amin:
moonlight......................................................................23 TEMMUZ     :amin:   
PaPaTyaM.....................................................................25 TEMMUZ      :amin:

AĞUSTOS AYI
smyr.fk.........................................................................14 AĞUSTOS

esracım

BEKLENEN ADET TARİHİNİ SÖYLER MİSİN CANIM ?