Hamileler ve Hamile Kalmak İsteyenler Listesi

Başlatan arzuersahin, 26 Ekim , 2007, 11:56:07

« önceki - sonraki »

nil844

MALATYALI44

:director: :director: :director: :director: :director: :director:KIZLARRRRRRRRRRRRRR BEN GELDİM KİMSE YOK MU :director: :director: :director: :director: :director: :director: :director:
beklenen gün gelecekse cekilen cile kutsaldır...

nil844

MALATYALI44

nil844

teşekkür ederim valla evde sıkılıyorum eşim maç izlemeye gitti:) bende survivor ı izliyorum bir yandan.sen malatyalı mısın canım

MALATYALI44

YOK HAYATIM EŞİM MALATYALI EVET BENDE BİRAZ ÖNCE DISARDA İDİM HERKES MAC HEYECANI PEŞİNDE :k06: :k06: :k06:

nil844

benim eşimde malatyalı:)malatyada mı oturuyosun

nil844

MALATYALI44

HIM MALATYA MERSİN NASIL OLDU BU İŞ ŞİMDİ NERDESİN :D

nil844

ortak bi arkadaş aracılığıyla tanıştık.şimdi mardinde oturuyorum.ne zamandır buraya üyesin ben yeni oldum.ama biraz karışık geldi site bana.ya da ben alışamadım.

MALATYALI44

HIM BENDE YENİ ÜYE  SAYILIRIM ÖGRENDİM BİRAZ KULLANMAYI :toothy10: :toothy10: :toothy10:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: nil844 - 12 Mayıs , 2012, 19:47:56
sen ne zamandır bebek bekliyosun yeliz

8 aydır canım ama 1 düşüğüm var 3 ay önce  :y25: :y25:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

esracım

14 Mayıs , 2012, 08:58:25 #24852 Son düzenlenme: 15 Mayıs , 2012, 12:52:14 esracım
HAMİLE ARKADAŞLARIMIZ
  :angel12:    cemre_alaz...................Bebisimizi bekliyoruz insallah         :binkybaby:
  :angel12:     celly..............................Bebisimizi bekliyoruz insallah 2 Mayıs 2012     :binkybaby:     
   :angel12:    duygu.029....................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :binkybaby:     
:angel12:      saide_melek.................Bebisimizi bekliyoruz insallah     :binkybaby:     
  :angel12:     sweetrose25.................Bebisimizi bekliyoruz insallah (erkek) 25 Mayıs 2012    :binkybaby:       
  :angel12:     nihall.............................Bebisimizi bekliyoruz insallah      :binkybaby:   
  :angel12:     zekiyeebru....................Bebisimizi bekliyoruz insallah (erkek)  22 Haziran 2012   :binkybaby:     
    :angel12:   ecrin-alper.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah 24 Haziran 2012 (kız)   :binkybaby:       
:angel12:      --€lif--............................Bebisimizi bekliyoruz insallah (erkek)     :binkybaby:     
   :angel12:    ayse_deniz_kucuk.........Bebisimizi bekliyoruz insallah   (kız)  20 HAZİRAN 2012   :binkybaby:       
   :angel12:    swen.............................Bebisimizi bekliyoruz insallah        :binkybaby: 
   :angel12:    JADE...............................Bebisimizi bekliyoruz insallah (kız)       :binkybaby:   
    :angel12:   belkıs_nur......................Bebisimizi bekliyoruz insallah       :binkybaby:   
  :angel12:     elanur............................Bebisimizi bekliyoruz insallah         :binkybaby:
:angel12:      toprakkk.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah           :binkybaby:
   :angel12:    erva........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 6 AĞUSTOS 2012  :binkybaby:       
:angel12:      doruk38......................Bebisimizi bekliyoruz insallah 11AĞUSTOS 2012 (kız)   :binkybaby:         
  :angel12:     lcy...................................Bebisimizi bekliyoruz insallah (erkek)    :binkybaby:       
    :angel12:   suzansuzi.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah  13 AĞUSTOS 2012   :binkybaby:         
   :angel12:    @@@gözde@@@...........Bebislerimizi bekliyoruz insallah 18 AĞUSTOS 2012   :binkybaby:       
:angel12:     ●๋: ●๋: ήẽz ●๋: ●๋:.................Bebisimizi bekliyoruz insallah 12 AĞUSTOS 2012   :binkybaby:       
:angel12:      kelebeğimmm.................Bebisimizi bekliyoruz insallah 5 EYLÜL 2012    :binkybaby:         
:angel12:      sultan43........................Bebisimizi bekliyoruz insallah 9 EYLÜL 2012      :binkybaby:     
  :angel12:     DoctorGunel.....................Bebişimizi bekliyoruz inşallah     28 EYLÜL 2012   :binkybaby:       
:angel12:      elif0383...........................Bebisimizi bekliyoruz inşallah    4 EKİM 2012    :binkybaby:     
  :angel12:     nazo-58...........................Bebişimizi bekliyoruz inşallah    20 EYLÜL 2012   :binkybaby:         
:angel12:      Mavikelebek......................Bebişimizi bekliyoruz inşallah    8 EKİM 2012     :binkybaby:       
:angel12:      senay88......................Bebişimizi bekliyoruz inşallah    (erkek) 20 EKİM 2012   :binkybaby:         
:angel12:      alanyam07.........................Bebişimizi bekliyoruz inşallah      3 KASIM    :binkybaby:     
:angel12:      Sır_Çiçegi..........................Bebişimizi bekliyoruz inşallah    10 KASIM 2012   :binkybaby:       
:angel12:      özlemcan...........................Bebişimizi bekliyoruz inşallah      :binkybaby:     
:angel12:      şerife Berat........................Bebişimizi bekliyoruz inşallah    17 KASIM 2012   :binkybaby:         
  :angel12:     cute552..............................Bebişimizi bekliyoruz inşallah    25 KASIM 2012   :binkybaby:         
:angel12:      selin22................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah    25 KASIM 2012    :binkybaby:         
:angel12:    serserim...............................Bebişimizi bekliyoruz inşallah    29 KASIM 2012    :binkybaby:         
:angel12:      gökçe58...............................Bebişimizi bekliyoruz inşallah     :binkybaby:       
  :angel12:   melek100lü.........................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  4 ARALIK 2012   :binkybaby:               
:angel12:   HASRET!M S@[email protected]şlerimizi bekliyoruz inşallah   :binkybaby: :binkybaby:             
  :angel12:     zynpesra................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :binkybaby:     

HAMİLE KALMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZ

MAYIS AYI

:Dminikeller ...........................................................4 MAYIS   
  tuba_alanya...............................................................7 MAYIS 
   ÜLKÜHAN.....................................................................11 MAYIS
  ♥ PaPaTyaM ♥.............................................................16 MAYIS   
GülnurARSLAN..............................................................17 MAYIS   
ayse_etiskenece............................................................17 MAYIS 
elfo................................................................................18 MAYIS
DENİZGÖZLÜM81...............................................................20 MAYIS
beyna..............................................................................23 MAYIS
ozlemdkrn........................................................................23 MAYIS
esracım...........................................................................27 MAYIS
laedri................................................................................28 MAYIS
insu.................................................................................29 MAYIS

HAZİRAN AYI
moonlight.......................................................................02 HAZİRAN
  bhrssyy.........................................................................09 HAZİRAN
yyeeliz............................................................................12 HAZİRAN
PaPaTyaM.........................................................................15 HAZİRAN

aysel

Slm 4 yasinda kizim var bugun 3haftalik gebe oldugumu ogrendim kese gorunmedi deger 519 biraz dusuk dr deger artmazsa kese gorunmezse sagliksiz dedi cok korktum bende insallah kotu bisey olmaz saglikli bi gebeliktir dua edin carsamba yine gidicem
Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,
Ve kurduğum en güzel hayal sensin

destina06

nasıl düşük ya 519 nasıl düşük bir değer olabilir ki bir de 3 haftalık :icon_scratch: