27 Nisan , 2024, 22:23:30

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hamileler ve Hamile Kalmak İsteyenler Listesi

Başlatan arzuersahin, 26 Ekim , 2007, 11:56:07

« önceki - sonraki »

Balböceği

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 09 Temmuz , 2015, 08:00:04
Alıntı yapılan: Balböceği - 08 Temmuz , 2015, 16:20:37
Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 06 Temmuz , 2015, 08:16:59
artık kimse uğramıyor ki :(
Hafızam o kadar silinmiş ki hiç kimseyi tanıyamiyorum :-[ bu arkadaşlar hep yeni sanırım

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

beni de mi unuttun yoksa :)
Yok o kadar da değil ama nickler başka :) o kadar yorgunum ki bazen ne yediğimi bile unutuyorum :)

Balböceği

Sibel le Ayşegül merak ediyorum, Ayşegül de hamileydi en son aramızda iki ay vardı :)

seda@2009

MERHABA BEN GELDİMMMMM.....Bİ HAFTA İZİNDEN SONRA.......

ยรlคภ๓คz göภlüm

ben de iyiyim. tipik pazartesi. pazar gününün yorgunluğu ve uykusuzluğuyla mesai doldurma :)

seda@2009

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 13 Temmuz , 2015, 11:26:48
ben de iyiyim. tipik pazartesi. pazar gününün yorgunluğu ve uykusuzluğuyla mesai doldurma :)

AL BENDEN DE O KADAR.GÜYA 1 HAFTA İZİN ALDIM AMA YİNEDE Bİ DİNLEMEDİM GALİBA RAMAZAN YA ONDAN GİBİ GELİYO BANA...GECE SAHURA KALK Bİ DE SABAH MESAİYE GEL.EH BİŞEY KALMADI RAMAZANIN BİTMESİNE DE......

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: seda@2009 - 13 Temmuz , 2015, 11:42:39
Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 13 Temmuz , 2015, 11:26:48

AL BENDEN DE O KADAR.GÜYA 1 HAFTA İZİN ALDIM AMA YİNEDE Bİ DİNLEMEDİM GALİBA RAMAZAN YA ONDAN GİBİ GELİYO BANA...GECE SAHURA KALK Bİ DE SABAH MESAİYE GEL.EH BİŞEY KALMADI RAMAZANIN BİTMESİNE DE......
zaten bir hafta tatilde dinlenemiyorsun. izin bitecek stresi yapıyorsun tatil en az iki hafta olacak.  evet Ramazan da bitti. oruç tutmayınca birşey anlamadım.  bu yılla bereber üç yıl borcum oldu. hamilelik geçen yıl bebek küçüktü bu yıl ameliyat ve bebek derken üç yılı yedim :) kısmetse kışa borcumu ödemeye başlarım

herseytrendy

seda@2009

KIZLAR GÜNAYDIN.....BEN GELDİM.UZUN Bİ ARADAN SONRA .....NASILSINIZ BAKALIM...

seda@2009

günaydın kızlarrr.......bugünde mi kimse yok ve bana cevap vermicekkk.oysa benim size bi haberim vardııııı............

herseytrendy

ยรlคภ๓คz göภlüm

seda umarım bekledğimiz güzel haberdir :)

seda@2009

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 27 Temmuz , 2015, 08:18:57

GÜNAYDIN.....EVET BEKLEDİĞİM GÜZEL HABERİ GEÇEN PERŞEMBE ALDIMMM.....6+1 HAFTALIK HAMİŞİİİİMMMM BENNNNNN.....

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: seda@2009 - 27 Temmuz , 2015, 08:24:48
Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 27 Temmuz , 2015, 08:18:57

GÜNAYDIN.....EVET BEKLEDİĞİM GÜZEL HABERİ GEÇEN PERŞEMBE ALDIMMM.....6+1 HAFTALIK HAMİŞİİİİMMMM BENNNNNN.....
çok sevindim canım.  inşallah  sağlıklı bir hamilelik yaşarsın. şimdi ne kadar da heyecanlısındır.