Hamileler ve Hamile Kalmak İsteyenler Listesi

Başlatan arzuersahin, 26 Ekim , 2007, 11:56:07

« önceki - sonraki »

seda@2009

Alıntı yapılan: herseytrendy - 25 Haziran , 2015, 15:06:59
Sedacim o otun bende çayını içiyorum pazardan aldım ben sen de bulabilirsin hem öylesi daha doğal işlenmemiş sonuçta.

Bİ SİTEDE DE ECZACI OLDUĞUNU SÖYLEYEN BİRİSİ HAP OLARAK KULLANMANIN DAHA ETKİLİ OLDUĞUNU YAZMIŞ.AÇIKLAMASI İSE İÇTİĞİNİZ DOZU BİLİYOSUNUZ DİYO.HATTA BELİRLİ Bİ DOZ VERMİŞ İLACIN ADINI BİLE YAZMIŞ.HAYIT TOHUMU İÇERDİĞİNİ SÖYLÜYO.BİDE BEN ÇAYINI İÇEMEDİM DE ONDAN DA HAPI DAHA İYİ GELDİ BANA..... ;D

herseytrendy

Hmmmmm anladım gerçekten tadı kötü cnm katiliyorum :)valla ben iciyorum napiyim şifa niyetini zehirde olsa icegim :)

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: seda@2009 - 25 Haziran , 2015, 15:29:20
Alıntı yapılan: herseytrendy - 25 Haziran , 2015, 15:06:59
Sedacim o otun bende çayını içiyorum pazardan aldım ben sen de bulabilirsin hem öylesi daha doğal işlenmemiş sonuçta.

Bİ SİTEDE DE ECZACI OLDUĞUNU SÖYLEYEN BİRİSİ HAP OLARAK KULLANMANIN DAHA ETKİLİ OLDUĞUNU YAZMIŞ.AÇIKLAMASI İSE İÇTİĞİNİZ DOZU BİLİYOSUNUZ DİYO.HATTA BELİRLİ Bİ DOZ VERMİŞ İLACIN ADINI BİLE YAZMIŞ.HAYIT TOHUMU İÇERDİĞİNİ SÖYLÜYO.BİDE BEN ÇAYINI İÇEMEDİM DE ONDAN DA HAPI DAHA İYİ GELDİ BANA..... ;D
bence de hap daha etkili. çünkü onda direk bitkinin özünü alıyorsun  o yüzden de etkisi daha çabuk  okuyor.dediğin gibi bir de tatları kötü

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: herseytrendy - 25 Haziran , 2015, 16:38:38
Hmmmmm anladım gerçekten tadı kötü cnm katiliyorum :)valla ben iciyorum napiyim şifa niyetini zehirde olsa icegim :)
oofff bebek için nelere katlanıyoruz. ben de soğan kürü, böğürtleğen kökü, civanperçem,,aslan pençesi, çörek  otu kürü yapmıştım hepsinin de tadı kötüydü. süt maydonoz buharı, yakı,jel vs. neler neler uyguladım :) hamile kaldığım ay da çörek otu kürü yapmıştım

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: DENİZGÖZLÜM81 - 25 Haziran , 2015, 14:20:49
kasım eren  ismi teyzesi  aslında farklı isim düşünüyorduk bir olay yaşadık  ondan değişti babası gibi adı kasım olucak  :) zaman nasıl geçiyor  anlamıyoruz  resmen gün sayıyoruz  rabbim olmayana nasip etsin  arkadaşım ben neler çektim burdan arkadaşlar bilir clexsan iğne kullanıyorum coraspirin içiyorum ayrıca iğne 6000lik dozu düşük olursada bebek kayıplarına sebep oluyor sitres yapma olur seninde bebişin iğneden korkan ben şimdi zevkle vuruyorum ne ilginç  birde sağ sağlim doğsaydı oğluşum  videosunu aldık parmak emiyor pize pozlar verdi paşam ya  hayalini bile kuramazken şimdi yaşıyorum rabbime binlerce şükür  :amin: :amin: :amin:
ismiyle yaşasın. kucağına aldığın günler de gelecek inşallah.

seda@2009

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 26 Haziran , 2015, 08:18:38
oofff bebek için nelere katlanıyoruz. ben de soğan kürü, böğürtleğen kökü, civanperçem,,aslan pençesi, çörek  otu kürü yapmıştım hepsinin de tadı kötüydü. süt maydonoz buharı, yakı,jel vs. neler neler uyguladım :) hamile kaldığım ay da çörek otu kürü yapmıştım

günaydınlarrrrrrr.....bugün nedense ilacın etki ettiğini düşünüyorum.çünkü yumurtlama dönemine ait belirtilerden bi kaç tanesini hissediyorum akşamdan beri......bi de bişey sorucam yakı ve çörek otu kürünü nasıl yapıyosun....

ยรlคภ๓คz göภlüm

yakı
Alıntı yapılan: seda@2009 - 26 Haziran , 2015, 08:29:23

günaydınlarrrrrrr.....bugün nedense ilacın etki ettiğini düşünüyorum.çünkü yumurtlama dönemine ait belirtilerden bi kaç tanesini hissediyorum akşamdan beri......bi de bişey sorucam yakı ve çörek otu kürünü nasıl yapıyosun....
adetin kaçıncı günü unuttum beline yakı yapıştırıp iki gün çıkartmıyorsun. sakın bu sıcaklarda sakın yapma. kışın yaptığım halde dayanamadım. çörek otu kürüne gelirnce. çörek otu, bal, tarçın karışırıp on gün boyunca adetinin ikinci günü günde iki tatlı kaşığı yiyorsun

seda@2009

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 26 Haziran , 2015, 14:41:43
yakı
Alıntı yapılan: seda@2009 - 26 Haziran , 2015, 08:29:23

adetin kaçıncı günü unuttum beline yakı yapıştırıp iki gün çıkartmıyorsun. sakın bu sıcaklarda sakın yapma. kışın yaptığım halde dayanamadım. çörek otu kürüne gelirnce. çörek otu, bal, tarçın karışırıp on gün boyunca adetinin ikinci günü günde iki tatlı kaşığı yiyorsun

ANLADIM OZAMAN BEN ÇÖREK OTUNU YAPAMAYACAĞIM.ADETİN İKİNCİ GÜNÜ BAŞLAMAK GEREKİYOR OZAMAN....ÖNÜMÜZDEKİ AY BAKARIZ ARTIK.....BEN BU HAYIT OTUNDAN UMULUYUM BAKALIM NOLCAK BU AY......

herseytrendy

Bende yapayım.benimde icimde bi sevinç var sanki bu otlar ise yaracak allah in izni ile

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: herseytrendy - 26 Haziran , 2015, 16:16:58
Bende yapayım.benimde icimde bi sevinç var sanki bu otlar ise yaracak allah in izni ile
sevinç olması çok güzel.

seda@2009

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: seda@2009 - 29 Haziran , 2015, 13:55:55
KIZLAARRRR NERELERDESİNİZ.......
ben burdayım da artık kimse uğramıyor.  nasılsın

seda@2009

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 29 Haziran , 2015, 14:51:01
Alıntı yapılan: seda@2009 - 29 Haziran , 2015, 13:55:55
KIZLAARRRR NERELERDESİNİZ.......
ben burdayım da artık kimse uğramıyor.  nasılsın

aynen kimse uğramıyor..iyiyim sağolasın sen nasılsın......

herseytrendy

Gerçekten icimde bi huzur bi sevinc yani anlatamam yani şöyle düşünmüyorum bu ay hamile kalcam diye bu ay olmaz bidahaki ay o ay olmaz ondan sonraki nedense bi sabah uyandim böyle düşünüyorum çok şükür bu düşünce beni çok rahatlatıyor....

herseytrendy

Aynen kızlar ucumuzden baska kimse yok nasılsınız iyisiniz inşallah :)