20 Mayıs , 2024, 13:31:20

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hamileler ve Hamile Kalmak İsteyenler Listesi

Başlatan arzuersahin, 26 Ekim , 2007, 11:56:07

« önceki - sonraki »

BurcuÇ

ah ayşem her ay umut her ay sonrası husran olunca bellı oluyor sancım olmasa ne ala

ยรlคภ๓คz göภlüm

almila__............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah     
ilbikesultan........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah     
ARİes...............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah     
sudenaz85.........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   
gümüşşş ...........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah       
xxcansuxx ........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah     
hakime89 ........................................  Bebişimizi bekliyoruz inşallah 20 Eylül   
begüm0101........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 16 Eylül   
·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ......Bebişimizi bekliyoruz inşallah 16 Eylül   
°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°.......................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 15 Eylül
ecem146 ..........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
guluzar ............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
kuzucuk ...........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
LA TAHZEN .......................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
ツgöçmen_54 ツ .................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
dgunes .............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
meleğimi istiyorum ...............................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
mehtap0753 .......................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   
mehtap84 ..........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
sinemis ..............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
EMELL ..............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
___kıymık___ ....................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
iklima ................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
nelss........................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah    9 Kasım
ayse_etiskenece .................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
meleğimgel .........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
emoti-on ............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
kimyaci34 ...........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
izemsevi.............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  Ocak
ยรlคภ๓คz göภlüm.....................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah Ocak
aşkitom...............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  Ocak
CAN TANEM...............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   Ocak                               
sineps......................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
cigdemcrocus1501.....................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
birdamLask................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ ................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
FİGENN............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   
                                                                                                                                        goncik............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
KasrıCinan............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
esra18 ...........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah

[/font]
HAMİLE KALMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZ       

Ağustos

GülnurARSLAN.................16 Ağustos           
gülümse01........................................20 ağustos                                                                                                                                          BurcuÇ........................................20 ağustos   

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: BurcuÇ - 14 Ağustos , 2013, 14:56:43
ah ayşem her ay umut her ay sonrası husran olunca bellı oluyor sancım olmasa ne ala

seni çok iyi anlıyorum. 2,5 yıl yaşadım aynı duyguyu

mutluluk

ben 4 yıldır yaşıyorum sizinki neki benim kinin yanında. :y25: inş kimse çok beklemez :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

20 Ağustos , 2013, 08:54:10 #26840 Son düzenlenme: 23 Ağustos , 2013, 14:52:52 ยรlคภ๓คz göภlüm

ilbikesultan........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah     
ARİes...............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah     
gümüşşş ...........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah       
xxcansuxx ........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah     
hakime89 ........................................  Bebişimizi bekliyoruz inşallah 20 Eylül   
begüm0101........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 16 Eylül   
·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ......Bebişimizi bekliyoruz inşallah 16 Eylül   
°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°.......................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 15 Eylül
ecem146 ..........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
guluzar ............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
kuzucuk ...........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
LA TAHZEN .......................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
ツgöçmen_54 ツ .................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
dgunes .............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
meleğimi istiyorum ...............................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
mehtap0753 .......................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   
mehtap84 ..........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
sinemis ..............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
EMELL ..............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
___kıymık___ ....................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
iklima ................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
nelss........................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah    9 Kasım
ayse_etiskenece .................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
meleğimgel .........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
emoti-on ............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 
kimyaci34 ...........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
izemsevi.............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  Ocak
ยรlคภ๓คz göภlüm.....................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah Ocak
aşkitom...............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  Ocak
CAN TANEM...............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   Ocak                               
sineps......................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
cigdemcrocus1501.....................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
birdamLask................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ ................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
goncik............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
KasrıCinan............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
esra18 ...........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah

HAMİLE KALMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZ       

Eylül

bafs3230

merhaba herkese nereye yazacağımı bilemedim :(.benim bir oğlum var 5 yaşında.2. bebeğime hamileydim 29 mayısta 10 haftalık kaybettim.anti kardiyolipin bakıldı pozitif çıktı.doktor pıhtılaşma sorunu iğne kullanıcaz bide corasprin dedi folbıol bide.aranızada kan sulandırıcı kullanan bu testler yapılmış pozitif olan sağlıkla bebeğine kucağına alan arkadaşlar varmı acaba sitede yeniyim çok mu alakasız bi yere yazdım bilemedim ama  :-[ yardımcı olurmusunuz bilginiz varsa eğer  :wave: :wave: :wave:
İletiyi düzenle

xxcansuxx

Alıntı yapılan: bafs3230 - 20 Ağustos , 2013, 13:26:56
merhaba herkese nereye yazacağımı bilemedim :(.benim bir oğlum var 5 yaşında.2. bebeğime hamileydim 29 mayısta 10 haftalık kaybettim.anti kardiyolipin bakıldı pozitif çıktı.doktor pıhtılaşma sorunu iğne kullanıcaz bide corasprin dedi folbıol bide.aranızada kan sulandırıcı kullanan bu testler yapılmış pozitif olan sağlıkla bebeğine kucağına alan arkadaşlar varmı acaba sitede yeniyim çok mu alakasız bi yere yazdım bilemedim ama  :-[ yardımcı olurmusunuz bilginiz varsa eğer  :wave: :wave: :wave:
İletiyi düzenle
geçmiş olsun inş. sağlıkla bebişin gelir  :amin: :amin:
benim bir arkadaşımda da pıhtılaşma çıktı 3 gebeliği oldu dr 3.den sonra araştırdı öyle ortaya çıktı  :caca: :caca: neyse ondan sonra göbekten iğne kullandı sağlıkla kucağına aldı oğlunu... bu arada ilk hamileliğinde çıkmamış mıydı :icon_scratch: :icon_scratch: böyle oluyor mu ilkinde çıkmayıp 2.de pıhtılaşma çıkan...

sakın moralini bozma hamile kalabiliyorsun tedaviside var bunun sağlıkla kavuşursun inş. bebeğine  :amin: :amin:

kimyaci34

merhaba arkadaşlar uzun bi aradn sonra tekrar burdayım...2.bebişim inşallah 18 ocakta benmle olacak.Fakat kafam karıştı.2,5 aylıkken gittiğimde doktorum % 80 kız demişti.şimdi 4,5 aylık olduk.erkek dedi.hangisi doğrudur ki.sağlıklı olsun en önemlisi o elbette ama insan merakta etmiyor değil.
RABBİM İSTEYEN HERKEZE EVLAT SEVGİSİNİ TATTIRSIN İNŞALLAH...

öykükıvanç

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 20 Ağustos , 2013, 22:04:00
Alıntı yapılan: bafs3230 - 20 Ağustos , 2013, 13:26:56
İletiyi düzenle
geçmiş olsun inş. sağlıkla bebişin gelir  :amin: :amin:
benim bir arkadaşımda da pıhtılaşma çıktı 3 gebeliği oldu dr 3.den sonra araştırdı öyle ortaya çıktı  :caca: :caca: neyse ondan sonra göbekten iğne kullandı sağlıkla kucağına aldı oğlunu... bu arada ilk hamileliğinde çıkmamış mıydı :icon_scratch: :icon_scratch: böyle oluyor mu ilkinde çıkmayıp 2.de pıhtılaşma çıkan...

sakın moralini bozma hamile kalabiliyorsun tedaviside var bunun sağlıkla kavuşursun inş. bebeğine  :amin: :amin:

mrb canım, benimde görümcem böyle birşey yaşadı ilk bebeğinde sorun yok sağlıkla doğru. sonra iiki düşük yaptı sebebi söylediğin gibiymiş.  şimdi yine hamile ve o iğneden ilaçtan kullanıyor şuanda 7 aylık oldu hamileliği ve sıkıntısı yok bebeiş sağlıklı bakalım inşallah öylede doğar. umarım yardımcı olabilmişimdir.

öykükıvanç

kızlar listeden adım kalktı ve anlayacağınız üzere doğum yaptımm doğum izninde olduğumdan ve evde internet olmadığından şimdi annemlerden yazıyorum. 2 temmuzda oğlum sağlıkla dünyaya geldi. darısı tüm bebek bekleyenlere Allah sağlıkla kurtarsın. ve dilerim hamile kalmak isteyen herkeste mutlu haberler alsın. dualarım sizinle...

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: kimyaci34 - 21 Ağustos , 2013, 16:56:38
merhaba arkadaşlar uzun bi aradn sonra tekrar burdayım...2.bebişim inşallah 18 ocakta benmle olacak.Fakat kafam karıştı.2,5 aylıkken gittiğimde doktorum % 80 kız demişti.şimdi 4,5 aylık olduk.erkek dedi.hangisi doğrudur ki.sağlıklı olsun en önemlisi o elbette ama insan merakta etmiyor değil.

oğlumda da başta doktor %90 kız demişti, sonra erkek dedi.. 4,5 aylık olduğuna göre kesin erkekdir. şimdi ise 12 haftalıkken erkek dedi, geçen hafta gittiğimde erkek olduğu netleşti

°º•✿gülümse01✿•º°

Bu ay da çöpe gitti... Adet bile olamadım :y25: Rabbim gönlünde evlat dileği olan herkese (içinde bana da) en yakın vakitte en hayırlı şekilde nasip et... Amin...
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...

ยรlคภ๓คz göภlüm

birbuçukyıl

Alıntı yapılan: °º•✿gülümse01✿•º° - 22 Ağustos , 2013, 13:24:49
Bu ay da çöpe gitti... Adet bile olamadım :y25: Rabbim gönlünde evlat dileği olan herkese (içinde bana da) en yakın vakitte en hayırlı şekilde nasip et... Amin...

Ben bu siteyi on aydır takip ediyorum. Senin benim gibi aynı durumda olan yıllarca beklemiş, üzücü kayıplar yaşamış bir sürü insanın sevinçli haberlerini paylaştığını gördüm.Bizim de birgün sıramız gelecek inşallah. Ama ne zaman diye ben de merak ediyorum  :dontknow: