29 Nisan , 2024, 09:15:07

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hamileler ve Hamile Kalmak İsteyenler Listesi

Başlatan arzuersahin, 26 Ekim , 2007, 11:56:07

« önceki - sonraki »

ayy

25 Nisan , 2013, 19:57:30 #26550 Son düzenlenme: 26 Nisan , 2013, 13:43:51 AYŞE TEYZE
                                                HAMİLE ARKADAŞLARIMIZ
  :angel12: SeliN59 ................................... Bebişimizi bekliyoruz inşallah 25 MART 2013     :binkybaby:   :dontknow:
:angel12: başak54...............................Bebişimizi bekliyoruz inşallah                  :binkybaby:
:angel12:  Rain.....................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah              :binkybaby: 
:angel12: elfo.............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  23 Mayıs 2013  :binkybaby:
:angel12: bebişim emoş............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :binkybaby:
:angel12: beyna..................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah     :binkybaby:
:angel12: bhrssyy  ..................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah       :binkybaby:
:angel12: öykükıvanç ..............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 8 TEMMUZ   :binkybaby:   
:angel12: funda2 ..................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah       :binkybaby:
:angel12: ORNA..................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah       :binkybaby:
:angel12: niles1983..................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah     :binkybaby:
:angel12:  özlem0609..........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah    :binkybaby: 
:angel12:  almila__.............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah      :binkybaby:
:angel12:  mecnunum.............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah    :binkybaby:
:angel12:  ilbikesultan.............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah    :binkybaby:
:angel12:  ARİes.....................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah     :binkybaby:
:angel12: sudenaz85...............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :binkybaby:
:angel12: gümüşşş .................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah      :binkybaby:
:angel12:  xxcansuxx .................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah    :binkybaby:
:angel12: hatice.........................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah    :binkybaby:
:angel12: hakime89 ..............................................  Bebişimizi bekliyoruz inşallah 20 Eylül   :binkybaby:
:angel12: begüm0101..............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 16 Eylül   :binkybaby:
:angel12:˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ............Bebişimizi bekliyoruz inşallah 16 Eylül   :binkybaby:
  :angel12: çıtır anne .................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :binkybaby:
  :angel12: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°...............................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 15 Eylül :binkybaby:
  :angel12: ecem146 ......................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :binkybaby:
  :angel12: guluzar ........................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :binkybaby:
  :angel12: kuzucuk ........................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :binkybaby:
  :angel12: LA TAHZEN .....................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :binkybaby:
  :angel12: ツgöçmen_54 ツ ...............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :binkybaby:
  :angel12: dgunes ..........................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :binkybaby:
  :angel12: meleğimi istiyorum ..........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :binkybaby:
  :angel12: mehtap0753 ....................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :binkybaby: :love9:
  :angel12: mehtap84 ........................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :binkybaby:
  :angel12: sinemis .............................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :binkybaby:
   :angel12: EMELL ..............................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :binkybaby:
   :angel12:  ___kıymık___ ...................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :binkybaby:
   :angel12: hatice tanrıvar ...................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :binkybaby:

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:   

HAMİLE KALMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZ       

MART
BurcuÇ..........................................7 Mart  :amin:  :dontknow: :director: :director: :director:

NİSAN
βαhαƦıʍ ........................................5 Nisan  :amin:  :dontknow: :director: :director:
cigdemcrocus1501...........................25 Nisan  :amin:
masal12.........................................25 Nisan :amin:
sevilay21  ......................................30 Nisan :amin:

MAYIS
ayy ..............................................5 Mayıs :amin:
birbuçukyıl.....................................7 Mayıs :amin:
ยรlคภ๓คz göภlüm ............................8 Mayıs :amin:
aşkitom..........................................14 Mayıs  :amin:
ayşecik85 ......................................15 Mayıs :amin:
Mavish ...........................................16 Mayıs :amin:
CAN TANEM.....................................20 Mayıs :amin:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

aşkitoom

mayıs arkadaşlarım hepimiz arka arkaya hamile haberi veririz inş,burda ezan okunuyor şimdi.şu ezanlar hürmetine rabbim inş bize bu ay hamile kalmayı nasip eder.mayısın 14ünü bekliyorum,inş hamile olurumda 9 ay adet olmam.hepimiz inş hamiş oluruz :amin:

Mavish

Alıntı yapılan: aşkitoom - 25 Nisan , 2013, 21:09:37
mayıs arkadaşlarım hepimiz arka arkaya hamile haberi veririz inş,burda ezan okunuyor şimdi.şu ezanlar hürmetine rabbim inş bize bu ay hamile kalmayı nasip eder.mayısın 14ünü bekliyorum,inş hamile olurumda 9 ay adet olmam.hepimiz inş hamiş oluruz :amin:

Aaaamin canimmmmmm... Bal damliyor agzindannnnnn.. Rabbim dualarimizi kabul etsin..

ayse_etiskenece

Alıntı yapılan: AYŞE TEYZE - 25 Nisan , 2013, 19:56:39
Alıntı yapılan: ayse_etiskenece - 24 Nisan , 2013, 23:53:33
p.tesi günü ankaraya doktoruma gttim kontrole..ameliyattan 2-3 ay sonra gelirsiin demişti..iiymiş çok şükür şimdilik sıkıntı yok..inş da olmaz..1 ay sonra bebek düşünebilirsin dedi..ben zaten folik asite başladım..inş bu sefer herşey yolunda gder hayırlıısyla.. :amin: :amin: :amin:önmeli olan hamile kaldıktan sonra..hep tedirgin olcam..başıma gelenlerden sonra..ama rabbim büyük
ayşeim inşallah ilk denediğiniz ay gelir bebişin.korkma kuzum bu defa daha bilglisin sağlıcakla gelir bebişin :amin: :amin: :amin:
inş canımmmmmmmmm

makaron

Aysecim herseyin yolunda gitmesine sevindim. İnsallah cabucak hamile kalirsin ve sahlikla kucagina alirsin. Yasadiklarimiz hic kolay degil. Ama sorunun halloldu cok sukur.

ayse_etiskenece

Alıntı yapılan: makaron - 25 Nisan , 2013, 21:44:15
Aysecim herseyin yolunda gitmesine sevindim. İnsallah cabucak hamile kalirsin ve sahlikla kucagina alirsin. Yasadiklarimiz hic kolay degil. Ama sorunun halloldu cok sukur.
inş seninde halolcak canım..ama tam anlamıyla bilemediğimiz için bbeğim ondan mı öldü başka bişeyden mi..ama en azından o artık kafamızda olmayacak

makaron

Aysecim binde bir ihtimal de olsa ortadan kalkmasi onemli. Hakkinda hayirlisi olsun.

BurcuÇ

nazlıyarim

Alıntı yapılan: BurcuÇ - 25 Nisan , 2013, 23:24:21
bi ben addet olamadım  :y25:
canım aynı sorun benim yan komşumda 2 aydır kız adet olmuyor 2 kere kanda tahlil yaptırdı muayene oldu tık yok soğan kürü yapsana onada dedim yap diye progestan kullanıyor
BENİM HALA UMUDUM VAR...

ayy

kuşum gelmedi hala öyle seni bekliyorum hastaneye gidince doğuma alacaklar seni :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

CAN TANEM

Ayşem benide ekle kuzum uzun bi aradan sonra listeye gireyim bakalım  :amin: beklenmeyen tarihim 20 mayıs kuzum  :opucuk:

BurcuÇ

salı günü inşallah gidicem doktara  :crybaby2:

ayy

aynurum şans getirsin liste sana inşallah bu ay kuzum :amin: :amin: :amin: :amin:

Alıntı yapılan: BurcuÇ - 26 Nisan , 2013, 23:35:25
salı günü inşallah gidicem doktara  :crybaby2:
kuşum ağlama ne olur inşallah herşey yoluna girecek :amin: :amin: :amin: :opucuk:

ayşecik85

canım benim kırmızılar bugün geldi neden böyle oldu bilmiyorum  :dontknow: :dontknow: :dontknow:
15 değil 28 yazarsın sana zahmet  :opucuk: :opucuk:

ayy

:icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:
ayşem ben sana niçin 15 yazmışımki anlamadım :dontknow: :dontknow:
kafam son günlerde çok dalgındı sanırım yanlış anladım :dontknow: :dontknow: :dontknow:
inşallah önümüzdeki ay üst listeye taşımak nasip olur seni kuşum :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: