Hamileler ve Hamile Kalmak İsteyenler Listesi

Başlatan arzuersahin, 26 Ekim , 2007, 11:56:07

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: BurcuÇ - 10 Nisan , 2013, 16:12:22
:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo HAMİLEMİSİNNNN  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

ismini karıştırdım uslanmaz gönül kuusurabakma yaşlılıgıma ver  :ehi:

yok canım nerde bebek hiç davetsiz misafir mi olur. :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: Adet olacağım belirtileri başladı...ayşe

BurcuÇ

yaaa çok heycanlandım yaaaaaaaaaaaaaaaaaa  :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:

Ayşecim ısmını unuttum kusurabakma benim burda bıtane ayşem var sana mustafa ayşe desem ( Mustafa kemal den )   :ehi: :ehi: :ehi: şaka bı yana ben mısafır dıyınce bebeıs sandım belırtıler vardır ama belkı olmazsın  :k06:

ayy

10 Nisan , 2013, 18:18:33 #26492 Son düzenlenme: 11 Nisan , 2013, 00:33:13 AYŞE TEYZE
                                                HAMİLE ARKADAŞLARIMIZ
  :angel12: SeliN59 ................................... Bebişimizi bekliyoruz inşallah 25 MART 2013     :binkybaby:   :dontknow:
:angel12: başak54...............................Bebişimizi bekliyoruz inşallah                  :binkybaby:
:angel12:  Rain.....................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah              :binkybaby: 
:angel12: elfo.............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  23 Mayıs 2013  :binkybaby:
:angel12: bebişim emoş............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :binkybaby:
:angel12: beyna..................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah     :binkybaby:
:angel12: bhrssyy  ..................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah       :binkybaby:
:angel12: öykükıvanç ..............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 8 TEMMUZ   :binkybaby:   
:angel12: funda2 ..................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah       :binkybaby:
:angel12: ORNA..................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah       :binkybaby:
:angel12: niles1983..................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah     :binkybaby:
:angel12:  özlem0609..........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah    :binkybaby: 
:angel12:  almila__.............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah      :binkybaby:
:angel12:  mecnunum.............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah    :binkybaby:
:angel12:  ilbikesultan.............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah    :binkybaby:
:angel12:  ARİes.....................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah     :binkybaby:
:angel12: sudenaz85...............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :binkybaby:
:angel12: gümüşşş .................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah      :binkybaby:
:angel12:  xxcansuxx .................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah    :binkybaby:
:angel12: hatice.........................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah    :binkybaby:
:angel12: hakime89 ..............................................  Bebişimizi bekliyoruz inşallah 20 Eylül   :binkybaby:
:angel12: begüm0101..............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 16 Eylül   :binkybaby:
:angel12:˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ............Bebişimizi bekliyoruz inşallah 16 Eylül   :binkybaby:
  :angel12: çıtır anne .................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :binkybaby:
  :angel12: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°...............................Bebişimizi bekliyoruz inşallah 15 Eylül :binkybaby:
  :angel12: ecem146 ......................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :binkybaby:
  :angel12: guluzar ........................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :binkybaby:
  :angel12: kuzucuk ........................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :binkybaby:
  :angel12: LA TAHZEN .....................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :binkybaby:
  :angel12: ツgöçmen_54 ツ ...............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :binkybaby:
  :angel12: dgunes ..........................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :binkybaby:
  :angel12: meleğimi istiyorum ..........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :binkybaby:
  :angel12: mehtap0753 ....................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :binkybaby:
  :angel12: mehtap84 ........................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :binkybaby:
  :angel12: sinemis .............................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :binkybaby:
   :angel12: EMELL ..............................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :binkybaby:

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:   

HAMİLE KALMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZ       

MART
sfy2357.........................................6 Mart  :amin:  :dontknow: :director:
BurcuÇ..........................................7 Mart  :amin:  :dontknow: :director:
nnsekerim .....................................21 Mart  :amin:  :dontknow: :director:

NİSAN
βαhαƦıʍ ........................................5 Nisan  :amin:  :dontknow:
ayşecik85 ......................................15 Nisan :amin:
cigdemcrocus1501...........................25 Nisan  :amin:
masal12.........................................25 Nisan :amin:
sevilay21  ......................................30 Nisan :amin:

MAYIS
ayy ..............................................5 Mayıs :amin:
birbuçukyıl.....................................7 Mayıs :amin:
aşkitom......................................... ???      :amin:
ยรlคภ๓คz göภlüm ............................8 Mayıs :amin:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ayy

burcum :opucuk: :opucuk:

ayşem inşallah mayısta gülsün yüzüm kuzum :amin: :amin: :amin:
ben bi sonraki cuma elmaya İbrahim süresinin sondan bi önceki sayfasını okutucam 7 kişiye sonra eşimle yarı yarıya yiyip ütü yapıcaz..yapanların bebeleri olmuş sizde yapın bakim :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
bi sonraki cuma 13 günüm oluyor 15 de yumoşlar çatlıyor.tam yumurtlamam iki cuma arasında kalıyor  o yüzedn 13. gün okunacak :amin: :amin: :amin:

ayşecik85

canım ben de yaptım ama maalesef olmadı  :(

umudunu kırmak gibi olmasın

sen inan ki olsun gülüm inanırsan olur diyorlar ya kuzum  :amin: :amin:

ayşecik85

5 gün mü kalmıs reglime anammmm  :cildir: :cildir: :cildir:

zaten bu ay hep lekeliydim  :BangHead: :BangHead:

ayy

kuzum belki o ay değilde başka aya nasip olacaktır ondan olmamıştır sende inanıp beklemeye devam et :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:
sanki sen hamişsin gibi geliyor ayşem :amin: :amin: :amin:

ayşecik85

temmuz ayında yemiştik elmayı

nerde kuzum açık konusuyum doğru düzgün ütü bile olmadı o yüzden yok bişi hem spora da gidiyom ya hoplayıp zıplıyom yine umudum yok

inşaallah senin hemen kullandığın ay tutar kuzum  :amin: :amin:

ayy

çevremde km spora gittiyse hamiş kladı laa  :amin: :amin: :amin:bende mi gitsemkii :ehi: :ehi:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Canim ben daha adet olmadim cuma gunu olurum büyük ihtimalle o yüzden beni 13 mayısa yazar mısın?

aşkitoom

kızlar Allahım hepimize nasip etsin inş.umudumuzu yitirmeyelim,ayşe teyzecim beni yazmışında soru işareti koymuşun bişey mi demek istiyon cnm :)

ayy

Alıntı yapılan: aşkitoom - 08 Nisan , 2013, 09:22:01
kızlar benide ekleyin mayısda hamile kalmayı planlıyorum.

kuzum sen bende istiyorum demiştin yaaa..regl tarihini sormak istedim :k06: :k06: :k06: :icon_scratch: :icon_scratch: :opucuk: :opucuk:

BurcuÇ

Evet adetim 2 gün gecikmiş bulunmaktadır lakin bi oncekı ayd aolmadıgım ıcın 2 ay 2 gun gecıkmelı  :ehi: bıde hamiş kalsam ne güzel olucak

Doktora gıdıcem ılac verıcek adet gorcem buyuk ıhtımalle

BurcuÇ

hala adet olmadım kızlar  :y25: ben dıyorum sorunluyum cocum olmıcak kımse ınanmıyor

kuzucuk

Alıntı yapılan: BurcuÇ - 13 Nisan , 2013, 12:25:58
hala adet olmadım kızlar  :y25: ben dıyorum sorunluyum cocum olmıcak kımse ınanmıyor
canım inşallah adetin yerine bebişin gelir  :amin:  :amin:  :amin: canım ne demek çocum olmucak  :caca:  :caca:  :caca: Rabbim gönlüne göre güzel evlatlar verir inşallah  :amin:  :amin:  :amin: