22 Mayıs , 2024, 17:06:34

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hamileler ve Hamile Kalmak İsteyenler Listesi

Başlatan arzuersahin, 26 Ekim , 2007, 11:56:07

« önceki - sonraki »

secret1905

HASRET!M S@N@

secret1905

Alıntı yapılan: hasretimsana - 20 Ağustos , 2010, 10:48:28
GÜNAYDIN CNM NABER

toparlandım biraz eşim çooook yardımcı oldu destekledi ve şimdi birazdaha iyiyim

ÖZLEM & HASAN

secret1905

Alıntı yapılan: Bird Of Paradise - 20 Ağustos , 2010, 10:45:24
Alıntı yapılan: esra26 (eda_m) - 20 Ağustos , 2010, 08:19:55
Alıntı yapılan: bebeğimmm - 19 Ağustos , 2010, 18:07:44
esracım çok tşk ederim beni de eklemişsin listeye.çok mutlu hissettim kendimi görünce listede.
merhaba ve naber?
ocakta gebel,ik düşünüyorsan hiç doktora gittinmi? jinekolojik bi kontrolve kan idarar testlerini yaptırdınmı? yani herşeyin gebelik için normalmi? doktorun onay verdimimi seni gebeliğe hazırlamak için çeşitli ilaçlar verdimi? çok pardon ama çok soru sordum tatlım bende kışın hep derdimki yaa işte baharda hamile kalsam seneye kışa doğru olur diyordum ama planlar tutmadı malesef. doktora bir gittim kist dediler gebelik deneyin dediler ve olmadı . her doktorda farklı şeyler söyledi. baktık gördüki gebelik oluşmuyor ve dün tekrar dr gittim ve bana sağ overindeki çikolata kistin sağ overini yemiş dedi. saatler süren operasyon gerekiyor dedi çokince amelşyat olmalısınki sağ yumurtalığını kaybetmeyesin dedi. çok moralim bozuldu eve gelesiye kadar ağladım. ilaçlar verdi adetimin 5.günü kullanmaya başlıcam kisti kontrol altına alıp biraz küçültmeye çalışacak yoksa ameliyatdagider dedi yumurtalık. sana hikayemi anlattım tatlım benim hesaplar tutmadı. sana tavsiyem en kısa zamanda konr-trollerden geçmen..

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: secret1905 - 20 Ağustos , 2010, 10:55:35
esracım çok tşk ederim beni de eklemişsin listeye.çok mutlu hissettim kendimi görünce listede.
merhaba ve naber?
ocakta gebel,ik düşünüyorsan hiç doktora gittinmi? jinekolojik bi kontrolve kan idarar testlerini yaptırdınmı? yani herşeyin gebelik için normalmi? doktorun onay verdimimi seni gebeliğe hazırlamak için çeşitli ilaçlar verdimi? çok pardon ama çok soru sordum tatlım bende kışın hep derdimki yaa işte baharda hamile kalsam seneye kışa doğru olur diyordum ama planlar tutmadı malesef. doktora bir gittim kist dediler gebelik deneyin dediler ve olmadı . her doktorda farklı şeyler söyledi. baktık gördüki gebelik oluşmuyor ve dün tekrar dr gittim ve bana sağ overindeki çikolata kistin sağ overini yemiş dedi. saatler süren operasyon gerekiyor dedi çokince amelşyat olmalısınki sağ yumurtalığını kaybetmeyesin dedi. çok moralim bozuldu eve gelesiye kadar ağladım. ilaçlar verdi adetimin 5.günü kullanmaya başlıcam kisti kontrol altına alıp biraz küçültmeye çalışacak yoksa ameliyatdagider dedi yumurtalık. sana hikayemi anlattım tatlım benim hesaplar tutmadı. sana tavsiyem en kısa zamanda konr-trollerden geçmen..
canım benim gecmiş olsun inş ilaçlarla kaybolur gider  :amin: :amin: :amin:

secret1905

inşallah aşkımcım  :amin: dün okadar kötü oldum ki anlatamam sana. ama bugun biraz daaa iyiyyim

ÖZLEM & HASAN

Alıntı yapılan: secret1905 - 20 Ağustos , 2010, 10:55:35
merhaba ve naber?
ok tatlım ben de kontrollerden geçmek istiyorum ama bi de korkuyorum işte neyse Allahım hayırlısını versin

secret1905

hiç korkmamalısın bu kontroller senin en fazla 1 haftanı alır ki almaz bile.. zaman geçirmeden üstelik. yoksa son pişmanlık fayda etmiyor. doktor bana dayadı hormon ilaçlarını bakalım ne olacak? inşallah sorunun yoktur

ÖZLEM & HASAN

Alıntı yapılan: secret1905 - 20 Ağustos , 2010, 11:06:48
hiç korkmamalısın bu kontroller senin en fazla 1 haftanı alır ki almaz bile.. zaman geçirmeden üstelik. yoksa son pişmanlık fayda etmiyor. doktor bana dayadı hormon ilaçlarını bakalım ne olacak? inşallah sorunun yoktur
inşallah tatlım dediğin gibi sorunum yoktur - sen de herşeye olumlu tarafından bak güzel düşün güzel olsun ;)

ÖZLEM & HASAN

Alıntı yapılan: shekersheyler - 20 Ağustos , 2010, 10:17:08
Alıntı yapılan: esra26 (eda_m) - 20 Ağustos , 2010, 10:13:14
Alıntı yapılan: shekersheyler - 20 Ağustos , 2010, 10:07:17
esroşum ben bu ay da tutturamadım, beni 18 eylül'e yazarmısın canım  :y25:

tabi yazarım canım benim hiç üzülme kaç aydır deniyosunuz bebiş için

ilk biraz üzüldüm ama normale döndüm şimdi  :hieyt: 4 aydır deniyoruz canım, bu ay 5. ay olacak, doktor 6 ay olmazsa gel bakalım dedi, hayırlısı olsun napalım, kısmet  :honk: , bu ay şu yumurtlama çubuklarımdan aliym bakiym, sürekli düzenli giderken birden dönemler şaşırmaya başladı, yumurtalama günlerim değişiyo sanırım  :cildir:
:hello: tatlım sen de sakın aklına kötü şeyler getirme daima güzel olumlu düşün ki hayallerin gerçek olsun canım benim :flowers:

ÖZLEM & HASAN

nedemek canım benim inşaallah hayırlısıyla tamamlarız bu listeyide yavaş yavaş  sıramız yukarılara doğru kayacak  :nazar: :nazar: yeterki allahım kucağımıza almayı nasip etsin sağlıkla  :opucuk:
tatlım ama şöyle bi durum var biz önümüzdeki kışın yani Ocak' ta yapmak istiyoruz nasıl tarih vericem ama yine de beni ekler misin? sen nasıl ekleyecğini bilirsin? :opucuk:
eğer ki hesaplarım tutarsa 6 Ocak' ta adetim olacak ve her zamanki gibi de 5-6 gün sürdüğünü düşünürsek 12 Ocakta bitecek veee yumurtlama dönemim başalayack Allah' ın izniyle  :love3:  ve tutunursa da 2011 Ocak 15 ya da onun devamındaki günlerden bi tarihi yazabilirsin tatlım bekliyorum benim ismimi ekledikten sonra da listeyi yayınlarsan çok sevinirim ben listede ismimi görmek istiyorum canım  :wave:

esra26

Alıntı yapılan: Bird Of Paradise - 20 Ağustos , 2010, 14:35:43

nedemek canım benim inşaallah hayırlısıyla tamamlarız bu listeyide yavaş yavaş  sıramız yukarılara doğru kayacak  :nazar: :nazar: yeterki allahım kucağımıza almayı nasip etsin sağlıkla  :opucuk:
tatlım ama şöyle bi durum var biz önümüzdeki kışın yani Ocak' ta yapmak istiyoruz nasıl tarih vericem ama yine de beni ekler misin? sen nasıl ekleyecğini bilirsin? :opucuk:
eğer ki hesaplarım tutarsa 6 Ocak' ta adetim olacak ve her zamanki gibi de 5-6 gün sürdüğünü düşünürsek 12 Ocakta bitecek veee yumurtlama dönemim başalayack Allah' ın izniyle  :love3:  ve tutunursa da 2011 Ocak 15 ya da onun devamındaki günlerden bi tarihi yazabilirsin tatlım bekliyorum benim ismimi ekledikten sonra da listeyi yayınlarsan çok sevinirim ben listede ismimi görmek istiyorum canım  :wave:

ozamn 6 ocak yazayım ama bir ilk olacaksın  :k06: :k06: :k06: allahım gönlüne göre versin inşallah canım benim  dur yazayımda yayınlayalım listeyi

esra26

20 Ağustos , 2010, 15:34:15 #18058 Son düzenlenme: 20 Ağustos , 2010, 15:37:42 esra26 (eda_m)
1- zynp........................Bebişimizi bekliyoruz inşallah    :love9:  (kız)  
2- gülfer.......................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :love9:   (erkek)
3- mavigece..................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :love9:   (erkek)
4- Elasu........................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :love9:  (kız)
5- sabina................ .....Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :love9:   (erkek)
6- Kybele......................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :love9:   (erkek)
7- nilda ........................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :love9:  (kız)  
8- hüseb.......................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :love9:   (kız)
9-havuç......................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :love9:   (kız)
10-yildiz168...................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :love9:   (kız)  
11-gulsahcr...................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :love9:   (kız)    
12-buket berru.......... ....Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :love9:   (kız)
13-azra ben ..................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :love9:
14-çiğdem.....................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :love9:   (kız)
15-ceremi......................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :love9:
16-aşkım aşkım...............Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :love9:
17-fındık kurdu...............Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :love9:   (kız)
18-esincik.....................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :love9:   (erkek)
19-cemre81...................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :love9:
20-yağmur8183..............Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :love9:
21-Nestur......................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :love9:
22-eda_m.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9:   (erkek)
23-asalet05...................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :love9:
24-esraeser...................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :love9:
25-minik mucizem...........Bebişimizi bekliyoruz inşallah    :love9:   (erkek)
26-mütemenna..............Bebişimizi bekliyoruz inşallah    :love9:
27-kimyacı34.................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :love9:    (kız)
28-Böcüğüm..................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :love9:
29-cunfer_u..................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :love9:    (erkek)
30-Balböceği.................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :love9:    (kız)
31-hanedann33..............Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :love9:
32-hanne......................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :love9:   (erkek)
33-hayrünisa.................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :love9:
34-Askmeleği..................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :love9:   (erkek_Kiz)
35-dilekcengel................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :love9:   (erkek)
36-Rabis.......................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :love9:    (erkek)
37-pınar86.....................Bebişmizi bekliyoruz inşallah   :love9:
38-lunary......................Bebişimizi bekliyoruz inşallah    :love9:
39-kara_çiceğim.............Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :love9:  
40-hasretali...................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :love9:
41-sinemtirendez............Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :love9:
42-pelda.......................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :love9:
43-havva nur................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :love9:
44-Sema......................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :love9:
45-Yeşil Zeytin..............Bebişimizi bekliyoruz inşallah    :love9:
46-Ceylin Eslem.............Bebişimizi bekliyoruz inşallah    :love9:
47-serifectn..................Bebişimizi bekliyoruz inşallah    :love9:
48-n_i_d_a...................Bebişimizi bekliyoruz inşallah    :love9:    
49-Cigdem derya............Bebişimizi bekliyoruz inşallah    :love9:
50-Saripapatyam...........Bebişimizi bekliyoruz inşallah    :love9:
51-İpek_Lab..................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :love9:
52-medine.....................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :love9:
53-Ayni........................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :love9:
54-Wunsch...................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :love9:
55-yağmurum................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :love9:
56-vuslat.....................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :love9:
57-gültanesi................Bebişimizi bekliyoruz inşallah    :love9:
58-hülyaa...................Bebişimizi bekliyoruz inşallah    :love9:
59-bebeğimmm.............Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :love9:

AĞUSTOS AYI LİSTEMİZ
özlemece................................6 Ağustos   :amin:
bebişkom...........................17-19 Ağustos   :amin:
ayysnn..................................18 Ağustos   :amin:
beren naz...............................20 Ağustos   :amin:
Dilara Ebrar.............................21 Ağustos  :amin:
tgbybr...................................22 Ağustos   :amin:
BENGÜŞ.................................24 Ağustos   :amin:
ayşenaz2302...........................28 Ağustos   :amin:
boncukgözlüm..........................28 Ağustos   :amin:
bebişim6161............................29 Ağustos   :amin:
izemsevi..................................                :amin:

EYLÜL AYINDAN DEVAM
hasretimsana.........................1 Eylül   :amin:
secret1905............................3 Eylül   :amin:
sekerbebe.............................3 Eylül   :amin:
değerizm...............................3 Eylül   :amin:
şipidik şipidik yüzen balık..........3 Eylül   :amin:
Sabırtaşı................................4 Eylül   :amin:
hacer ky................................4 Eylül   :amin:
asum....................................6 Eylül   :amin:
hayat29.................................8 Eylül   :amin:
konyalı..................................12 Eylül    :amin:
özlem_efe..............................13 Eylül   :amin:
nur_06..................................15 Eylül   :amin:
emanetim..............................17 Eylül   :amin:
aşkımcım...............................17 Eylül   :amin:
shekersheyler.........................18 Eylül   :amin:

OCAK AYI
BİRD OF PARADİSE..................6 Ocak   :amin:

ÖZLEM & HASAN

ah canım benim çok sağol bakalım bu ilk nasıl sonlanacak inş. güzel dileğin gerçek olur tatlım çok teşekkürler  :flowers: