28 Mart , 2024, 14:19:23

Haberler:

www.facebook.com/bebegimonline Bebegimonline.com'u Facebook'ta da takip edin!

TAVUKLU KAPAMA

Başlatan miray, 08 Ekim , 2009, 01:39:57

« önceki - sonraki »

βαlκιz

Alıntı yapılan: ☆..ŞeKeRiiM..☆ - 20 Kasım , 2009, 08:22:43
ben tavugu kızarttım pıav yapıp ustune koydum ugrasamdım kolum cok agrıyor dıye :y25:
en iyisi öyle zaten ya bende hep öyle yaparımm ya haşlarım ya kızartırım ama haşlamadan kızartmam  :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: (¯`•._.•ραραтуαм •._.•´¯) - 20 Kasım , 2009, 00:12:23
kızlar bu bizim oraların en meshur yemegi dügünlerde bayramlarda ramazanda falan cok yapılır  :hungry:  :hungry:

aynen bizim oralardada öyle özellikle düğünlerde yapılır gelinin evine konur o gün gece düğün sonrası damadın arkadaşları gelir onu yemeye öyle bi adet var bayram sofralarındada olmazsa olmazdır ama bunun aslı bütün tavukla yapılır
ayy ananem harika yapar  :hungry: :hungry:

< ESLAL >

ama bizimkiler böyle yapmıyo görüntü aynı tarif farklı ben yapmadım hiç ama pirinci filan çiğden koyuyo bizimkiler tepsiye fırında pişiyo hepsi çok uzun süre kalıyo fırında 15-20 dk değil

мiŁenα.

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

benım gıbı yapınd aha kolay :ehi: :ehi:

:love9: :love7: :love9:

βαlκιz

bizim burda pilav pişer tavuklar haşlanır pilavın üstüne didiklenir tamam  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Alıntı yapılan: oºO BaLkIz Oºo - 21 Kasım , 2009, 18:50:39
bizim burda pilav pişer tavuklar haşlanır pilavın üstüne didiklenir tamam  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
aynen bizde oyle yapiyoruz yapiyorum ama sadece princ pilavinda bulgur pilavindan tiksiniyorumm  :igrenc: :igrenc: