Çocukken yapılan en saçma hareketler;

Başlatan Balböceği, 07 Ekim , 2009, 22:55:13

« önceki - sonraki »

ertl

evet ya şimdi  para verseler bile imkanı yok gidemem
:toothy10

:
Alıntı yapılan: ...sema... - 14 Ocak , 2010, 19:43:49
kız  ayımııı :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo
sende cocuk cesaretı degıl deli cesaretı varmış

:k06:

Balböceği

bizim evimiz apartmanin 4 katiydi ne kadar cahilmisimmm

annem odami kitlediydiiii annemin yatak odasin pencereside benim balkonla yan yana
2 adimlikk ortada su borusu allahim anneme inat atladydimmm balkonaaa  :cildir: :cildir: :cildir:

ne cahilim pencerelerde gecerdim  :ehi: :ehi:

ertl

bizim evle arkadaki ev çok yakındı bizim damdan onların balkonlarına kum atardım

anneme şikayet etmişler annemde polisler geldi sizi aradı komşu şikayet etmiş dedi çok korkmuştum
bidahada atmadım  :toothy10:

Balböceği

ya sacma mi bilmiyom cocukluk isde bulgur makarna princcc ne varsa diri diri yerdim bulguuru

bardakla yerdimmm cok severdim makarnayi cerez gibi cebime dokerdimmm kitir kitir
ki makarna huyum hala dvm ediyor elime gecmeyi gorsunnn  :ehi: :ehi: :ehi:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

ILKOKULDA 1 SINIFDAYKEN SILGI YERDIM  :ehi: :ehi: :ehi:

HANI ŞU KOKULU GUZEL OLANLARDAN ACAYIP HOŞLANIRDIM  :ehi: :ehi:

:igrenc: :igrenc: :igrenc:

YARAMAZLIK YAPTIGIMDA BABANNEME GIDERDIM KI ANNEM KIZMASIN  :laughing7:

Balböceği

can yine cannnn

ben bebekliğimden itibaren 11 yaşına kadar beni büyüten herşeyimle ilgilenen ablamla yatardım ve elimi koynuna sokup memişlerini tutmadan uyuyamazdım :ehi: :ehi:
şimdi yaş nerdeyse 31 bu alışkanlığım geçtimi hayırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :ehi: :ehi:şimdide eşimin kolunu ellemeden asla uyuyamam ama bundan ne eşim nede ben şikayet etmiyorum :toothy10: :toothy10:
can dediklerim....

Balböceği

nermine katiliyorum bende anneminkileri ellerdim nasil olsa baba yok  :ehi: :ehi:

Balböceği

Annem abimle beraber yattigini gorunce kendimi balkondan asagiya atmaya giderdim  :ehi: :ehi:

asagiya bakar korkardim  :ehi: :ehi: :ehi:

Yine annemle kavga edince evden kacardim kactigim yerde apartmanin bodrumu  :ehi:

daha 12 13 yasindaydim ne cahillik ama..

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

BEIM ÇOCUKLUGUMDA  O ZAMANLAR YINE DUVAR KAGITLARI MODAYMIŞ  :k06:  BENDE TUKENMEZ KALEMLE DUVAR KAGITLARI ÇIZER RESIM YAPARMIŞIM  :ehi:

hüzünden_gelme

bussurü cıps alırdım hepsinide yerdım sonra içlerıne taş kum falan doldururdum sonrada mahalledıkı arkadaslara bak sana cıps aldım derdım  :ehi: :ehi: :ehi:

garıbım onlarda açar bakardı taş gorunce :k06: :k06: hemen ustume atlarlardı :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

hüzünden_gelme

bır tane daha geldı aklıma  :ehi: :ehi:

Balkonda yoldan geçenlerin başından su dökerdım döker dökmez kafamı hemen egerdim kımse gormesın dıye  :ehi: :ehi:

suzannn

komşuların gece ziline basıp kaçmaktan