27 Nisan , 2024, 23:06:27

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

*HAMİLELİKTE PİLATES*

Başlatan *nupe*, 07 Ekim , 2009, 15:55:26

« önceki - sonraki »

βαlκιz

benim ablamm 14 ay oldu dogum yapalı kiloları veremedii dahada aldııı :ehi: :ehi: pilates topu bulamamış birtane deniz topu almış onunla pilates yaıyorum diyooo :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

zelis

deniz topu  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:  :ehi:oda bir alternatif canimm :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

βαlκιz

ayy çok gülmüştüm ablamaaa yaa :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ablam herşeyi degerlendirmeyi seviyoo pet şişlere kum doldurup onları kendine agırlık yapardıı spor yapardıı
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

zelis

NE GUZEL ANIM YA...MALUM KRIZ VAR , SIMDI AGIRLIK ALMAYA MI GIDECEK BIRDE , NE GUZEL COK SEVERIM OYLE INSANLARI.... :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

мiŁenα.

ayene benım kadar merdıven cıkın ının masallah hıc kılo mılo kalmaz :ehi: :ehi: :ehi:

:love9: :love7: :love9:

zelis

canim kilo alacak bogaz varsa oda ise yaramiyor :ehi: :ehi:
ben 4. katta oturuyorum , gunde en az uc dort kere o merdivenleri inip cikiyorum , hatta bazen bu sayi artiyor ,

ben 22 haftada 8 kilo aldim  :toothy10:

bundan sonra kilo alimi daha da artacak  , artik sonum nolcak bilmiyorum  ;D :hungry: :hungry: :hungry:

мiŁenα.

canım cok almamıssın bu aylar dıkkat et ıns az kıloyla dogum yaprsın

zelis

insallah canim..

Rabbim cumlemizin yardimcisi olsun ....

dikkat etmekte cok zor ya , durmadan yemek yiyorum ve doymak bilmiyorum :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:

мiŁenα.