28 Nisan , 2024, 18:29:25

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kizlar esinizle hic huyunuzn benzedigi oluyormu yada catistiginiz anlar?

Başlatan Balböceği, 06 Ekim , 2009, 23:39:36

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

aynıyız sade farkımız o ınsanlara olabıldıgınce sogukkk bende onceden cok ınsacıldım...

ama sımdı uzum uzume baka baka kararır mısalı bende sogugum :ehi: :ehi: :ehi:

askıtom kopcam dort dortluk bır adam :love9: :love9:

karısı yesın onuu :ehi:

:love9: :love7: :love9:

perçem

:love7:eşimle  :love9: :love7:duygusallık yönümüz çok benzer oyyyyy bebeğim benim onu çok seviyorum perşembe günü istanbula uçacak toplantısı var şimdiden özlemeye başladım aşkımı ilk defa ayrı yatacaz 6 yıl oldu hiç ayrı kalmadık daha allah ayırmasın inş :love9: :love7: :love3: :love8:
meleğim gelde hasretimi bitir

can yine cannnn

Alıntı yapılan: perçem - 12 Ekim , 2009, 14:15:08
:love7:eşimle  :love9: :love7:duygusallık yönümüz çok benzer oyyyyy bebeğim benim onu çok seviyorum perşembe günü istanbula uçacak toplantısı var şimdiden özlemeye başladım aşkımı ilk defa ayrı yatacaz 6 yıl oldu hiç ayrı kalmadık daha allah ayırmasın inş :love9: :love7: :love3: :love8:
allahta ayırmasın :amin: :amin:
can dediklerim....

°•.ℓανιηуα.•°

eşler zamanla birbirine benzermiş...  :k06: :k06:

eşimin taaa tanıştığımızdan beridir söylediği klasikleşmiş sözü: sen benim dişi bi vücutta yansımamsın.. der  :love9:

huylarımız çok benzer.. çatışırız da elbet. ama çatışmalar daha da yakınlaştırır bizi. mesela kavgamızın ardından daha da bağlanırız birbirimize.  hatta ne yalan diyim. bazen kavga etmek hoşuma gidiyo. çünkü barışma anları daha da güçle kuvvetle sarılıyoruz birbirimize.. kıymetimizi anlıyoruz  :love9:

...ŞehzadEfe...

aslında bizim zevklerimiz aynıdır aynı şeylerden hoşlanırız aynı yerleri severiz aynı giyinmeyi huylarımızda aynıdır hemen hemen bende oda çok inatçıyız dır ama o bende önce pes eder ben biraz kinciyimdir
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

iklima

Ikimiz de inatciyiz onun dışında pek ortak noktamız yok gibi
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!