BOŞ GEBELİK

Başlatan n_tuba, 06 Ekim , 2009, 18:25:31

« önceki - sonraki »

****EMOŞİNN****

arkadaşım çok geçmiş olsun üzülme her şey Allah dan

ecee

rabbim ne eylerse güzel eyler.bizim yüzümüzüde inşallah güldürür.

asusen

Günaydın kızlar. Cumartesi doktora gittim ve bebeğimin kalp atışlarını gördüm. Allahıma şükürler olsun korktuğum gibi olmadı. Herşey yolunda gidiyor. Ama midem kötü olmaya başlatı.

мiŁenα.

sevındım canım olsun mıgde bulanması gecıyor sıkma canını :opucuk:

:love9: :love7: :love9:

betüs26

asusen çok sevindim canım bende nasip olursa 20 sinde gidicem kalp atışlartı için inşallah herşey hepimiz içn güzel olur canım çok sevindim iyi bek canım bebişimize

can yine cannnn

RABBİM HAYIRLISINI NASİP ETSİN CNM TEKRARDAN HAMİLE KALIRSIN İNŞALLAH :amin:
can dediklerim....

elfnesey

Slm arkadaşlar ben de aranıza yeni katıldım 4 aylık evliyim boş gebelikten dün kürtaj oldum iki doktora gittim ikisi de boş dedi, çok hevesliydim ben de eşimle kalbi atıyor mu diye dinlemeye gittim hatta resmini de istiycektim doktordan aileme göstermek için ama boş kese olduğunu öğrenince ikimiz de şok olduk, bütün gün ağladım. Dün artık doktorum anembriyonik tanısı koyup gebeliği sonlandırdı. 9 haftalık olmuştu benimki de. Kürtajdan sonra da çok ağladım ama şimdi daha iyiyim. Ama doktorumla bundan sonra ne yapmam gerektiğini konuşamadık acil ameliyata gittiği için. İnternette araştırma yaparken bu siteye rastladım Allahtan. Size sormak istedim neler yapmam gerektiğini. Mesela kanama ne kadar sürer? Ne kadar zaman sonra yeni çalışmalara başlamak gerek? Folik asit alıyordum, hala kullanıyorum. Bırakayım mı, devam mı edeyim kullanmaya? Kırmızı et yiyemiyorum bu çok etkiler mi? Cevap verirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler. :y25:

мiŁenα.

canım folık asıtı bırakma 3 ay ıc yıne korunmayı bırakınca faydasını gorursun...

kanaman 1 ay surer canım :-[

sakın canını sıkma stres yapma rabbım ıns hayırlısını veırı

****SeRaP-27****

yok yaa kanama 1 ay sürmedi benim 3 günde bitti ve 17 ekimde kürtaj oldum 17 kasımda da ilk adetimi oldum benimki mi tuhaf acaba
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

мiŁenα.

canımnherkezın bunyesı farklı 1 ay suren var 1 hafta  yada 2 ay suren var...

****SeRaP-27****

hımmm bana kanaman uzun sürerse gel parça kalmıştır dediler max 10 gün olmalıymış ama tabi tam bilmiyorum yine de

мiŁenα.

hım anladım...

ıns kısa surer bıter ve calısmalar baslar tekrar

****SeRaP-27****

peki bu folik asit kilo aldırıyor mu bi de hergün düzenli mi içmemiz lazım ben ara sıra unutuyorum da

yasmin35

bebek yoksa canım günde bitane iç ama bebek varsa günde 3 tane veriyo doktor valla ben vitamin içtikce iştahım açılıyo
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

****SeRaP-27****

yaa ben hala 3 içiyorum ve kilo aldım aaaaa hamile kalana kadar 100 kilo olurum o zaman aa :ehi: