29 Nisan , 2024, 09:52:00

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

allah rizasi icin yardim edin bana cok kötüyüm....

Başlatan ♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥, 03 Ekim , 2009, 22:49:32

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

canım dr gıt kanama dusuk tehlıkesı dıye gozukur ...gıt dr ve neler oluyor bızıde haberdar et sevıl

:love9: :love7: :love9:

ceylin eslem

yaa halaa bi haber yokmu.inşalah kötü bişey olmamıştır.gelsede bizi  haber etse bari meraktayız.allahım yardımcısı olsun.

Balböceği

sivaslim normal kanamanmi var yoksa lekemi eger kanaman varsa acil dr git bence annem 2.5 aylik hamileydi kanamasi acilmisti ama bebek dusmemisti mecbur kanamayi durduramadilar o zman bebegi almislardi 7 8 sene once allahim insallah bisi olmaz ama onlemini al lutfennnnn

ilkay

sevilcim inşallah iyisindir canım yaa meraktan ölecem kızlar inşallah bişi olmamıştır sağ sağlim gelipte ben iyiyim diye yazsa pc.ye bizide rahatlatsa tüm dualarım seninle sevilcim allahım yardımcın olsun :amin: :amin: :amin:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

allah yardımcın olsun canım usel haberlerle gelırsın ıns dua edıcem :opucuk: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

sarisinn

sevilcim bizi merakta bırakma.umarım güzel haerlerle gelirsin.allah yardımcın olsun..

betüs26

ALLHIM YARDIM ETSİN BENDE MERAKTAYIM NOLDU ACABA

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

sevilcim çok geçmiş olsun hayırlı haberlerle gel lütfen merakta bırakma bizide olurmu canım benim

ebruli.

hayırlı haberlerini bekliorum arkadaşım inş.herşey yolundadır.

ŞÜKÜRLER OLSUN KAVUŞTURANA...<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=ebru&year=2010&month=5&day=30&babycount=2"; type="application/x-shockwave-flash" wmode="

βαlκιz

inşallah herşey yolundadır allah yardımcısı olsun güzel haberler bekliyoruz  :amin: :amin:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

>Gülbade<

halen mi haber yok ya.... insallah bisey yokdur :amin: :amin: :amin: :amin:

..BahaR●●

SEVİLCİMM ÇOK ÜZÜLDÜM YAAAA
İNŞ.KÖTÜ BİŞEY YOKTUR DUALARIMIZ SENİNLEE CNM...  :amin:

ERSU

beren naz

inşallahh iyi haberle gelirsin allah bebeğini sana bağışlasın :amin: :amin:

can yine cannnn

HALA BİR HABER YOK HAYIRLARA VESİLE OLUR İNŞALLAH :amin: :amin:
can dediklerim....